Sms kreditas

Sms kreditas ypač greitai gali būti gaunamas internetu. Tai galimybė skolintis vartojimo poreikiams ar senų skolų padengimui.

Kiekvienas vartotojas gali rinktis priimtiniausias sąlygas siūlančias bendroves ar specialias skolinimo platformas. Lietuvoje finansų bendrovių, kurios teikia vartojimui skirtas paskolas, yra ne viena dešimtis, todėl pasirinkimas akivaizdu, jog yra gana didelis. Jeigu galvojate iš kur pasiskolinti pinigų su mažiausia metine palūkanų norma, tuomet patartina atsižvelgti į specialių informacinių sistemų pateikiamą informaciją. Jose dabar publikuojami gana naudingi pasiūlymai iš skirtingų bendrovių. Pabrėžtina, kad sms kreditas suteikiamas tiems, kurie atitinka visus mokumo vertinimo nuostatuose esančių kriterijus.

sms kreditasReikėtų nepamiršti, kad kiekviena kredito įstaiga nustato savo vidines taisykles, kurios gali skirtis nuo kitų bendrovių. Jos nebus lengvesnės nei esamos mokumo vertinimo nuostatuose, kuriuose skelbia Lietuvos bankas. Pavyzdžiui, Lietuvos bankas nurodo, kad vartojimo kredito įstatyme yra įtvirtinta nuostata, jog paskolos gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų. Tačiau kai kurios kredito bendrovės taiko griežtesnį amžiaus ribojimą, pavyzdžiui – paskolas išduoda asmenims nuo 19 metų. Prieš teikdami kredito paraišką, pasižiūrėkite kokios taisyklės taikomos.

Kiekvienas sms kreditas turi būti išduodamas laikantis įprastos tvarkos. Ta tvarka yra paprasta – paskolos gavėjas turi būti pilnametis, gyvenantis Lietuvoje, gaunantis pajamas ir neturintis registruotų uždelstų skolų. Dėl skolų taikomi ypač griežti reikalavimai. Mat, kredito įstaigos nenori skolinti pinigų tiems, kurie dar nėra grąžinę senų skolų. Jeigu tos skolos vėluotinos, tuomet vargu ar jums pavyks kur nors gauti vartojimo paskolą.

Lietuvoje sms kreditas negali būti išduodamas aplaidžiai vertinant asmenų kreditingumą. Paskolų bendrovės šiuo metu bijo praleisti net menkiausią smulkmeną, nes tai gali grėsti labai didele pingine bauda. Blogiausia kas gali nutikti kredito bendrovei už netinkamą mokumo vertinimą – licencijos netekimas. Jos jau neteko viena populiariausių kredito bendrovių.

Galvojantiems imti sms kreditą, patartina kruopščiai paanalizuoti savo finansinę situaciją, jog paskui nebūtų gaištamas laikas. Mat, pačios paskolų bendrovės viską kuo kruopščiausiai paskaičiuos, jog neatsirastų jokios papildomos rizikos dėl jūsų negebėjimo grąžinti skolų laiku.

 

Sms kreditas ir paskola – beveik vienas ir tas pats

sms paskolaSms paskola reikalinga čia ir dabar? Svarstote kokią sumą imti? Dabar kredito sumos dydis tiesiogiai priklauso nuo kliento gaunamų pajamų. Ypač svarbu suprasti, kad paskolų bendrovės dabar gali pasiūlyti ne vienerius metus trunkančius kredito grąžinimo terminus bei gana dideles sumas, siekiančias net kelis tūkstančius eurų. Norint gauti didelę sms paskolą ilgam laikotarpiui, teks gauti ir nemažas pajamas – jeigu aiškiai bus matoma, kad jūs iš savo pajamų neišgalėsite mokėti greitos paskolos įmokos, tuomet jos negausite ir tiek. Visos sms paskolos dabar išduodamos laikantis paprastų taisyklių, kurios skelbiamos vartojimo kredito įstatyme bei mokumo vertinimo nuostatuose.

Jeigu neapsisprendžiate kokio dydžio greitas kreditas turi būti imamas, pradžioje reikėtų viską tinkamai paskaičiuoti. Tikrai nėra rekomenduotina skolintis dideles sumas, žinant, kad jų nereikia. Kartais kai kurie asmenys skolinasi daugiau nei yra būtinybė. Taipogi patartina vengti kreditorių reklaminių pasiūlymų ar tiesiog bandymo įsiūlyti dideles paskolos sumas. Kuo didesnę sumą skolinsitės, tuo didesnė palūkanų sumą jums reikės sumokėti. Tad, pirmiausia taisyklė – būtina paskaičiuoti kokia tiksliai suma reikalinga ir kokiam laikotarpiui skolinti būtų geriausia.

Internetu sms paskola suteikiama gana paprastai, visas kredito išdavimo procesas nelabai ir pasikeitė per kelerius metus. Jums bus būtina pateikti kredito paraišką. Joje turėsite išsamiai nurodyti savo duomenis tiek apie finansus, tiek apie kitus niuansus. Galiausiai, jums teks atlikti paprastą tapatybė patvirtinimo procedūrą. Jums reikės pervesti vieną centą į banko sąskaitą, kurią nurodys kreditorius. Labai svarbu suprasti, kad sms būdu gauti paskolos verslui ir jums nepavyks.

Trumpai tariant, sms paskola yra tik pavadinimas, tačiau galiausiai vis tiek jums tek patvirtinti tapatybę per tam tikras sistemas ar su vieno cento pervedimo. Kreditoriai negalės išduoti paskolos su užstatu arba be jo, jeigu nebus įsitikinę, kad tinkamai atliko kreditingumo įvertinimo procedūrą. Jiems kitu atveju grėstų labai didelės baudos.

Internete ieškantys paskolų bendrovių, turėtų labiau koncentruotis ne į pačias bendroves, o esamus pasiūlymus. Populiariausios paskolų bendrovės nereiškia, kad jos skolina mažiausiomis palūkanomis. Mažiau girdėtos finansų įstaigos gali pasiūlyti dar geresnes sąlygas, tad jums reikia tik jomis pasidomėti.