Skubi paskola įsiskolinusiems

Skubi paskola įsiskolinusiems dabar išduodama įvairiems tikslams. Klientams suteikiama galimybė gauti paskolą ir neteikti jokių ataskaitų kur buvo panaudoti pinigai.

Skolintis galima iki kelių, o kai kuriais atvejais – net keliolikos tūkstančių eurų! Pravartu žinoti – kreditai nemokamai išduodami ne visada ir tikrai ne visiems iš eilės.

Lietuvoje skubi paskola įsiskolinusiems dažniausiai išduodama įvertinus aplinkybes

skubi paskola isiskolinusiemsPabrėžtina, kad nemokamai išduodami kreditai dažniausiai yra it akcija, kuria siekiama pritraukti kuo daugiau naujų potencialių klientų. Jiems siūlomos greitos paskolos trumpiems laikotarpiams ir tokiais atvejais nereikalaujama mokėti palūkanų. Dažniausiai nemokamai pasiskolinti leidžiama iki vieno mėnesio periodui.

Kai praeina laikotarpis, klientas privalo grąžinti visą kredito sumą. Jeigu jis to padaryti negali, siūloma išeitis – kredito įmokos atidėjimas. Jums bus pasiūlyta sumokėti pratesimo mokestį ir tokiu būdu atidėti mokėjimo terminą dar 30 dienų. Aišku, kai kur tokios galimybės visai nebūna.

Skolinantis trumpiems laikotarpiams, pravartu žinoti, kad tikimybė gauti paskolą sumažėja ženkliai. Aišku, daug ką lemia prašoma kredito suma. Kuo ji didesnė, tuo sunkiau bus ją gauti.

Skubi paskola įsiskolinusiems nemokamai suteikiamai vos mėnesiui, bet patys pagalvokite ar per mėnesį jūs pajėgsite surinkti pakankamą pinigų sumą tos skolos grąžinimui? Kredito teikėjas pats turės paskaičiuoti jūsų galimybes. Jeigu matys, kad jūs tokios papildomos sumos sekantį mėnesį negausite, vadinsi jis neturės teisės jums išduoti net nemokamos paskolos be užstato.

Kredito įstatymas numato bausme už aplaidų kreditingumo vertinimą ir neatsakingo skolinimo propagavimą. Aišku, bausmės sulauks kredito teikėjas, jeigu jis pažeis minėtus nuostatus. Bet, turėkite galvoje, kad bausmė laukia ir jūsų, jeigu jūs paskolą gausite sukčiaudami.

Būtina žinoti, kad skubi paskola įsiskolinusiems nemokamai nesuteikiama bedarbiams ir neveiksniems asmenims. Nepilnamečiai apie skolinimąsi internetu iš viso turi pamiršti. Kaip jau minėta, yra tvarka, kurios nesilaikymas užtraukia skaudžias pasekmes.

Jeigu jūsų tikslas yra pasiskolinti tik trumpam laikotarpiui, tuomet turite pateikti įrodymus, jog per tą trumpą laikotarpį pajėgsite grąžinti skolą visiškai. Tai turi matytis vertinant jūsų kreditingumą. Kreditorius, matydamas jūsų pajamas, padarys visas reikiamas išvadas ir tada tik paaiškės ar skubi paskola įsiskolinusiems su užstatu gali būti jums suteikiama ar ne.