Kaip atrasti pigiausio greitojo kredito tiekėją?

Pastarieji pokyčiai visų lietuvių gyvenimuose neišvengiamai paveikė jų finansus. Karantinas reiškė ekonominius ir kitus socialinius suvaržymus, kurie apribojo daugumos žmonių galimybes užsidirbti ir užsitikrinti savo finansinį stabilumą. Tai palietė visus: smulkiuosius ir stambiuosius verslininkus, individualios veiklos vykdytojus, eilinius darbininkus ir bedarbius. Kad ir kokias pajamas žmonės turėjo, absoliučiai daugumai karantinas reiškė pokyčius neigiama linkme. Tai davė impulsą neplanuotai paskolai: greitieji kreditai ir kitos lengviau gaunamos vartojimo paskolos turėjo padėti susitvarkyti su laikinais, dėl karantino atsiradusiais iššūkiais.

Jau nuo pat pradžių pigiausio greitojo kredito tiekėjo paieška buvo aukštas prioritetas, nes skolinantis neplanuotai norima sutaupyti dar labiau, nei skolinantis pagal savo finansinį planą. Bet karantinui nesitraukiant, šis prioritetas stiprėjo. Artimiausiu metu nematant karantino pabaigos, rekomenduojame susipažinti su idėjomis, kurios padės atrasti pigiausio greitojo kredito tiekėją.

Greitieji kreditai ir jų palyginimas

Palyginti greitus kreditus ir taip surasti pigiausią iš jų – toks būtų primityviausias atsakymas į praeitoje pastraipoje iškeltą klausimą. Bet tą supranta visi. Problema nėra ta, kad žmonės to nežino ir nesupranta. Problema yra tokia, kad žmonės neturi laiko palyginti apie pusės šimto skirtingų kredito tiekėjų pasiūlymų. Palyginti net kelis greitus kreditus užima daugiau laiko, nei žmonės turi. O juk kalbame apie greitus kreditus, kurių visa esmė yra galimybė pasiskolinti greitai!

Toks palyginimas rankiniu būdu tiesiog nėra priimtina alternatyva primityviam būdui pasiskolinti iš pirmo pamatyto kreditoriaus. Geriausia alternatyva ir rekomendacija tokiame kontekste yra greitieji kreditai ir jų palyginimas, kurie yra aptinkami netiesioginio brokeriavimo (partnerystės programuose) dalyvaujančiuose interneto portaluose. Tarp šiuo metu tokią nemokamą paslaugą teikiančių portalų galima išskirti visikreditai.lt, bet internete galite rasti bent tuziną tokios krypties projektų. Jie vienoje vietoje pateiks greito kredito tiekėjus ir pagrindinę informaciją apie jų pasiūlymus (nuo paskolos sumų ir palūkanų normų iki kitų mokesčių ir galiojančių akcijų), o išsirinkus kreditą rankiniu būdu yra nukreipiama į kreditoriaus paraiškos pildymo puslapį.

Kreditų tarpininkai

Pastaras būdas yra patogesnis nei palyginimas rankiniu būdu. Bet dalį darbo vis tiek reikės įdėti, o galiausiai pati pateikta tokių puslapių informacija gali būti pasenusi ir neatitikti realybės. Alternatyva tokiems projektams yra kreditų brokeriai ar tarpininkai, kurie padeda surasti pigiausią kreditą be papildomo kliento įsikišimo.

Tai yra galimai patogesnis ir užtikrintesnis būdas pasiskolinti, nes tokie tarpininkai bendradarbiauja su paskolų tiekėjais realiu laiku, todėl gaunami pasiūlymai per tokias įmones visada atitiks realią informaciją (su sąlyga, kad pasirinkto tarpininko veiklą prižiūri Lietuvos bankas). Iš tokių tarpininkų galima išskirti altero.lt, bet kaip ir prieš tai aptartu atveju, atlikus paprastą paiešką internete tikrai rasite ir daugiau tokio tipo veiklą vykdančių įmonių.