Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai šiuo metu yra ypač naudingi tiems, kurie tikisi kas mėnesį skirti nedidelę pajamų dalį įmokų mokėjimui. Ilgesnis terminas suteikia galimybę mokėti sąlyginai mažesnes palūkanas.

Tai reiškia, kad įmokų mokėjimo grafike išdėstytos įmokos yra tolygios ir itin mažos. Galvojantiems kaip pasiskolinti, jog vėliau nekiltų bėdų, siūloma rinktis būtent ilgalaikius kreditus, nes jie sukelia mažiausią riziką. Ilgalaikių paskolų tiekėjų Lietuvoje yra ne vienas ir ne du, o svarbiausia tai, kad greitos paskolos teikiamos netgi su specialiais pasiūlymais, kurie leidžia dar labiau sutaupyti ir pagerinti finansinę padėtį. Galvojantiems kokio dydžio paskolą imti, pirmiausia siūloma įvertinti poreikius.

ilgalaikiai kreditaiJeigu jus domina ilgalaikiai kreditai, tuomet pirmiausia reikėtų kruopščiai paskaičiuoti kokia suma iš tiesų yra reikalinga. Nevalia skolintis tiek, kiek iš tiesų net nereikia. Siūloma rinktis tokią kredito sumą, kuri būtina vartojimo poreikiams patenkinti. Kuo didesnę sumą skolinsitės, tuo didesnę palūkanų sumą teks mokėti. Nors palūkanų dydis mažėja ilgėjant terminui, jis vis tiek yra priklausomas nuo paskolos sumos. Paprastai kalbant, skolindamiesi 1000 eurų metams, mokėsite vieną palūkanų sumą, tačiau, jeigu skolinsitės 500 eurų, tuomet sumokėtų palūkanų suma bus gerokai mažesnė. Tad, būtinai geria apmąstykite ar tikrai verta skolintis daugiau.

Ilgalaikiai kreditai yra naudingi tuo, kad juos grąžinti galima lygomis dalimis. Asmuo, pasiskolinęs ilgesniam laikotarpiui, skolą grąžina mokėdamas į mokas kas mėnesį. Na, taip jau yra daugelyje bendrovių. Kas mėnesį mokamos įmoks yra mažesnės, todėl paskola grąžinama daug paprasčiau. Kalbant apie specialius pasiūlymus, verta pasižvalyti į kredito bendrovių siūlomas akcijas. Šiuo metu siūlomi ilgalaikiai kreditai, kurių pirmosios įmokos gali būti atidedamos netgi iki 6 mėnesių terminui. Žinoma, tokie specialūs pasiūlymai taikomi toli gražu ne visos finansų įstaigose, o tik kai kuriose.

Skolindamiesi ilgesniam laikui, jūs taipogi padidinate šansus gauti paskolą. Jeigu rinktumėtės trumpalaikę, pavyzdžiui – mėnesio termino paskolą, tuomet tikėtina, kad ją gauti bus sunkiau, nes turėtumėte sekančiais mėnesiais gauti didesnes pajamas. Ilgalaikiai kreditai yra išduodami lengviau ir pigiau, todėl tikrai racionaliau būtų dairytis būtent į juos, nes trumpalaikiai kreditai dažniausiai pridaro bėdų.

Ilgalaikiai kreditai internetu

ilgalaikiai kreditai internetuIlgalaikiai kreditai internetu labai žemomis palūkanomis siūlomi visiems, kurie gauna stabilias pajamas ir tiems, kurie turi labai gerai vertinamą kredito reitingą. Jeigu jūs esate atsakingi ir visada laiku sumokantys kredito bei kitas įmokas, tuomet ilgalaikę paskolą gauti nebus problema. Tokiems asmenims kredito įstaigos yra paruošusiosios netgi specialius pasiūlymus, kurie pasižymi galimybe atidėti įmokas tam tikram laikotarpiui. Ilgalaikius kreditus internetu imti yra naudingiau nei skolintis labai trumpama laikui. Tokias paskolas yra gana lengva grąžinti dėl mėnesio įmokų, nes jos yra labai mažos. Priklausomai nuo paskolos verslui ar ne tik jam dydžio bei skolos grąžinimo laikotarpio, bus nustatomos ir palūkanos.

Visi ilgalaikiai kreditai internetu suteikiami asmenims, kurie neturi mokumo problemų, ypač atsispindinčių kredito istorijos ataskaitoje. Kalbant apie kredito istorijos ataskaitą, turite suprasti, kad nerasite nei vienos finansų įstaigos, kuri netikrintų šios ataskaitose. Joje matoma praktiškai viskas, kas susiję su asmens ankstesniais ir esamais finansiniais įsipareigojimais. Jeigu jūs jau dabar turite paėmę ne vieną greitąjį kreditą, tai tokia informacija tikrai bus matomas tiems paskolų tiekėjams, į kuriuos kreipsitės dėl naujos paskolos. Tiek ilgalaikiai kreditai, tiek trumpalaikės paskolos su užstatu išduodamos tik po detalaus kliento kreditingumo įvertinimo. Šio įvertinimo niekas neišvengia, nes tai privaloma procedūra.

Tiems, kuriems reikia paskolos už kuo mažesnes palūkanas, patariama rinktis tokius pasiūlymus, kuomet skolinantis ilgam laikui, suteikiama galimybė nemokėti pirmų įmokų tam tikrą laiką. Jos būtų mokamos vėliau. Esmė tame, kad nemokant įmokų pirmuosius mėnesius ir po to laiko grąžinant visą sumą, jūs galite išlipti sausi – nemokėję nė cento už palūkanas. Žinoma, labai svarbu skaityti sutarties sąlygas, kad kitu atveju nebūtų jokių bėdų.

Ilgalaikiai kreditai internetu kaip ir anksčiau yra išduodami tik tiems, kurie teisingai nurodo savo asmeninius duomenis bei pateikia banko sąskaitos numerį. Pabrėžtina, kad visi duomenys turi sutapti. Tad, jeigu kredito paraiškoje nurodomi vieno asmens duomenys, o naudojama kažkokio kito žmogaus banko sąskaita, tuomet jokios paskolos gauti nepavyks. Toks sukčiavimas gali būti prilyginimas nusikaltimui.

Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems

ilgalaikiai kreditai nedirbantiemsIlgalaikiai kreditai nedirbantiems pagal įprastas darbo sutartis, siūlomos lygiai taip pat kaip ir visiems kitiems. Jeigu pajamos visada gaunamos ne iš darbo santykių, o kažkokios ekonominės veiklos vykdymo, tuomet tokie asmenys gali gauti vartojimo kreditus pagal standartines sąlygas. Keičiasi tik kreditingumo vertinimo tvarka. Tokiems asmenims teks pateikti informaciją iš kur gaunamos pajamos ir kiek laiko jos yra gaunamos. Pagal darbo sutartis dirbantys asmenys turi nurodyti keturių mėnesių pajamų vidurkį, o štai nedirbantys pagal darbo sutartis, turi nurodyti bent jau 6 mėnesių pajamų vidurkį. Taipogi svarbu žinoti, kad klientai turi gauti oficialias, o ne nelegalias pajamas.

Kredito teikėjai pabrėžia, kad visos gaunamos pajamos turi būti oficialios ir jokiu būdu nereikėtų tikėtis paskolos, jeigu pajamos gaunamos iš atsitiktinių sandorių, nuo kurių nėra sumokėti visi mokesčiai. Trumpai tariant, tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos nuolatos ir nuo kurių yra sumokėti visi mokesčiai. Jeigu jūs gaunate pajamas iš kažkokios šalutinės veiklos, kuri yra nelegali, tuomet jokių finansinių paslaugų gauti negalėsite. Tai liečia ne tik vartojimo paskolas, bet ir su pirkimu išsimokėtinai susijusias prekes ar paslaugas. Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems legaliai nesuteikiami, nes tokie asmenys bus laikomi apskritai negaunančiais jokių pajamų.

Norint gauti ilgalaikį kreditą, teks atitikti visus kreditorių reikalavimus. Jie yra gana griežti ir daug griežtesni nei buvo prieš kelerius metus. Dabar visi vartotojai turi nurodyti teisingus duomenis. Jeigu asmuo bando tyčiai suklaidinti kredito teikėją, tuomet jam gali grėsti baudžiamoji atsakomybė, jeigu dėl tokio sukčiavimo bus išduota paskola. Trumpai tariant, dabar jau yra įstatymų numatyti reikalavimai, jog atsakomybė dėl kreditinio sukčiavimo būtų dar griežtesnė. Dabar už tokį sukčiavimą gali grėsti kalėjimu iki trijų metų.

Ilgalaikiai kreditai nedirbantiems asmenims išduodami tik tokiais atvejais, kuomet pajamos gaunamos iš savarankiškos veiklos ir svarbiausia – kai gaunamos legaliai. Norintiems išvengti keblumų, tiesiog patartina negaišti laiko, jeigu ir taip aišku, kad finansinį padės nėra viena geriausių. Tie, kurie negauna daug pajamų, įprasta, kad neturėtų kreiptis dėl paskolų, tuo labiau – ilgalaikių.

Ilgalaikiai kreditai bedarbiams

ilgalaikiai kreditai bedarbiamsIlgalaikiai kreditai bedarbiams nėra nei reklamuojami, nei išduodami lietuviškose kredito įstaigose. Jeigu jūs esate bedarbis, tuomet įprasta, kad negaunate pajamų ir esate registruoti darbo biržoje kaip ieškantys užimto. Tokiems asmenims finansų įstaigos neturi teisės išduoti jokių paskolų. Taipogi tai taikoma ir lizingo paslaugas teikiančioms bendrovėms. Kadangi bedarbiai asmenys turi pereiti kreditingumo įvertinimo procedūrą, jų mokumas dažniausiai įvertinamas neigiamai. Kreditingumo vertinimo metu yra apskaičiuojama tikimybė ar asmuo grąžins skolą laiku ar vėluos. Jeigu kreditorius mato didelę riziką, tuomet jis negali išduoti paskolos, nes kitaip bus sulaukta Lietuvos banko dėmesio ir baudų.

Dabar ilgalaikiai kreditai bedarbiams negali būti išduodami lygiai taip pat kaip ir trumpalaikės bei viso kitos paskolos. Finansų įstaigos, kurios yra gavusios licenciją versti vartojimo paskolų ar kreditų teikimu, privalo laikytis specialių mokumo vertinimo taisyklių. Jos yra surašytos Lietuvos banko interneto svetainėje. Kaip bebūtų, jums reikėtų kuo atidžiau peržvelgti savo finansinę padėtį. Jeigu matote, kad jūsų pajamos nėra pakankamos net įprastiems buities poreikiams patenkinti, tuomet nėra net apie ką galvoti – paskolos jums imti nereikėtų. Jūs tiesiog negalėsite jos grąžinti laiku. Jeigu laiku grąžinti skolų negalite, tuomet tikėtina, kad jūs susidursite su dar didesnėmis bėdomis, nes bus atliekamas priverstinis skolos išieškojimas. Tai geruoju nesibaigia nei vienam klientui, nes galiausiai areštuojamas turimas turtas.

Turite žinoti, kad ilgalaikiai kreditai bedarbiams asmenims dėl esamų draudimų negali būti išduodami ir tiek. Jokia finansų įstaiga negali suteikti paskolos tokiam žmogui, kuris, kaip matoma, negali ir negalės mokėti įmokų. Kreditingumo vertinimo metu yra nustatoma ar asmuo pajėgs vykdyti įsipareigojimus ar vis dėlto įmokų  mokėti negalės. Jeigu po tokių skaičiavimų  matoma, kad nebus iš ko grąžinti skolos, tuomet kredito bendrovė pinigų ir neskolins.

Būtina suprasti, kad kredito įstaigos šiuo metu yra stebimos ir jų veikla yra prižiūrima. Lietuvos bankas imasi priemonių, jog būtų užkirstas kelias neatsakingam skolinimui. Kredito bendrovės, kurios pinigus skolina neatsakingai, gauna ne vieną tūkstantį eurų siekiančias baudas. Tad, joms rizikuoti su bedarbiais tikrai nėra prasmės.

Ilgalaikiai kreditai visą parą

ilgalaikiai kreditai visą parąIlgalaikiai kreditai visą parą išduodami ne visur. Visos vartojimo paskolas teikiančios bendrovės dabar turi laikytis esamo reguliavimo, kuris numato, jog paskolų teikti nakties metu negalima. Tai reiškia, kad nebėra tie laikai, kuomet skolintis buvo galima netgi naktimis. Šiuo metu ilgalaikiai kreditai visą parą nebe išduodami. Juos kredito bendrovės gali išduoti tik tarp 7h ryto ir 22 valandos vakaro. Tad, jeigu norite pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, tuomet bandykite kredito paraišką pateikti dienos metu darbo valandomis ir tikėtina, kad dar tą pačią dieną gausite norimą sumą. Tiesa, verta žinoti, kad kredito paraiškos nagrinėjimo laikas irgi yra prailgėjęs, nes vis dėlto – yra įvesti papildomi reikalavimai dėl kreditingumo tikrinimo.

Kadangi ilgalaikiai kreditai visą parą nėra išduodami, vartotojams taipogi verta plačiau pasidomėti paskolų išdavimo tvarka bei kreditingumo vertinimo taisyklėmis. Dabar ne tik paskolų išdavimo laikas yra ribojamas – dabar ribojamas ir klientų ratas. Tikrai ne visi asmenys gali skolintis. Bedarbiai, prasiskolinę bei emigrantai šiuo metu irgi negauna paskolų iš įprastų greitųjų kreditų bendrovių. Klabant apie bedarbius, jie paskolų negauna dėl to, kad neturi darbo, o tai reiškia, kad jie net neturėtų iš ko sumokėti įmokų, todėl toks skolinimas būtų labai nuostolingas ir sukeliantis nemažai problemų.

Asmenys, kurie galvoja, kad ilgalaikiai kreditai visą parą yra išduodami, turi pasižiūrėti į vartojimo kredito įstatymą. Jame nurodytas ne tik laikas, bet ir asmenų tipai, kuriems nevalia skolinti pinigų. Ypač daug dėmesio kreditoriai skiria tiems klientams, kurie kredito istorijoje turi labai daug neigiamų atsiliepimų iš kitų finansų įstaigų. Trumpai tariant, kai kurie asmenys turi ankstesnių uždelstų skolų, kuriems netgi taikomas išieškojimas. Jeigu esate vienas iš tokių asmenų, tuomet į kredito bendroves kreiptis yra beprasmiška, nes jos jums pinigų tikrai neskolins. Net jeigu ir sugebėjote pavėluotai grąžinti skolas, vargu ar kuris nors kreditorius norės turėti reikalų su jumis. Matote, jeigu vieną kartą negrąžinote skolų, kodėl kreditoriai neturėtų manyti, kad tai nepasikartos? Tuo labiau, kad kredito istorijoje tokia informacija išlieka labai ilgam laikui.

Ilgalaikiai kreditai be užstato

ilgalaikiai kreditai be užstatoIlgalaikiai kreditai be užstato net ir labai ilgam laikotarpiui suteikiami vos per keliolika minučių. Paprasta būdas gauti kreditą internetu – nurodyti tikslius duomenis apie save bei gaunamas pajamas. Tokiu atveju kreditingumas bus tikrinamas paprasčiau, nes nereikės jokių duomenų tikslinimo procedūrų. Aišku, jeigu jūs norite pasiskolinti didelę sumą be jokio turto įkeitimo, tačiau jūsų kredito istorija yra bloga, tuomet aišku, kad kreditoriai galbūt norės kažkokių garantijų. Jeigu esate nepriekaištingos finansinės reputacijos, tuomet tikri galite teiktis, kad ilgalaikį kreditą be užstato mažomis palūkanomis gauti tikrai pavyks. Tokie asmenys, kurie gauna stabilias ir nemažas pajamas bei neturite uždelstų įsipareigojimų, visada gali pasinaudoti geriausiais pasiūlymais.

Be turto įkeitimo ilgalaikiai kreditai yra suteikiami tik iki tam tikros sumos. Kai kurios bendrovės suma gali siekti netgi 20 000 eurų, o kitos gali būti siūlomi ir vos keli tūkstančiai. Kaip bebūtų, paskolos sumos dydis, kurį gali pasiūlyti kredito bendrovės, priklauso nuo jų vidinės tvarkos. Yra įprasta, kad tie asmenys, kurie skolinasi pirmą kartą, visada sulaukia tam tikrų apribojimų dėl pasiskolinamos sumos. Jiems nėra išduodamos didžiulės sumos tol, kol negrąžinamos ankstesnės paskolos. Aiškiau kalbant, ilgalaikiai kreditai be užstato pirmam kartui dažniausiai suteikiami iki tam tikros sumos. Kai paskola grąžinama ir kai praeina kažkiek laiko, jau galima skolintis didesnę sumą. Kiekviena bendrovė nustato skirtingą tvarką, tad jas būtinai pasidomėkite.

Visi ilgalaikiai kreditai be užstato suteikiami internetu, tačiau būtina žinoti, kad yra bendrovių bei sutelktinio finansavimo platformų, kurių darbuotojai gali atvykti pas jus į vietą. Tokiu būdu kartais siekiama apsidrausti nuo apgavysčių. Kai kurių bendrovių aptarnaujantis personalas atvyksta tam, kad būtų galima pamatyti klientą gyvai ir įsitikinti, kad jo duomenimis niekas nesinaudoja ir nemanipuliuoja. Kaip bebūtų, tokia tvarka taikoma tikrai ne visose kredito įstaigose. Jeigu galvojate skolintis ilgam laikui, tuomet žinokite, kad didesnės sumos pritraukia ir daugiau dėmesio.

Teikiant ilgalaikio kredito paraišką, reikia nusiteikti, kad kreditoriai klausinės įvairių klausimų tam, kad būtų išsiaiškinta ar asmuo nebando apgauti.