Greitos paskolos

Norėtumėte greitos paskolos kuo mažesnėmis palūkanomis, bet nežinote kas tokius kreditus teikia greitai ir svarbiausia – internetu? Jeigu pasižiūrėtumėte ką siūlo greitųjų paskolų bendrovės, tuomet tikrai nustebsite pamatę jų pasiūlymus.

Šiuo metu greitųjų kreditų bendrovės siūlo įvairias akcijas, kurių metu netgi galima nemokėti jokių palūkanų gana ilgą laiką. Nemokami kreditai irgi yra viena iš priežasčių, kodėl verta dairytis į tokius pasiūlymus. Greitos paskolos internetu suteikiamos pagal įstatymų numatytą tvarką, tad, jeigu galvojate, kad visi kreditoriai norės jums paskolinti pinigų, vadinasi labai klystate, nes viskas vyksta kiek kitaip. Kadangi Lietuvos bankas reikalauja atsakingumo iš kreditorių, jiems yra nurodyta atsakingai tikrinti klientų mokumą.

greitos paskolosAtsakingu kreditingumo vertinimu laikoma procedūra, kuomet kliento duomenys yra patikrinami specialiose duomenų bazėse. Kreditoriai privalo pasižiūrėti ar kliento pasirinkta kredito suma bus lengvai grąžinama ar ne. Netgi taikomos specialios taisyklės. Pavyzdžiui, jeigu skolinasi toks asmuo, kuris yra įklimpęs į skolas iki ausų, tuomet jam niekas naujo kredito išduoti negalės. Tas pats liečia ir tuos, kurie dar nevėluoja, bet jau turi begalę įsipareigojimų. Jūsų įsipareigojimų suma, kurią mokate kas mėnesį, negali viršyti 40 procentų mėnesio pajamų. Jeigu šią suma pasiekėte, tuomet tai reiškia, kad pasiekėte skolinimosi lubas. Kiekvienas kreditorius turi atsižvelgti į Lietuvos banko keliamus reikalavimus. Greitos paskolos negali būti teikiamo neatsakingai, nes kitu atveju paskolų bendrovė tiesiog gaus didelę baudą.

Turite suprasti, kad greitos paskolos visiems amsenims suteikiamos pagal gan griežtus reikalavimus. Esmė tame, kad daugelis asmenų galvoja, jog užtenka turėti oficialų darbą, tačiau to nepakanka. Jus turite turėti ne tik tvarų pajamų šaltinį, bet taip pat tas pajamų šaltinis turi būti gana nemažas. Jeigu jūsų mėnesio pajamos yra minimalios, tai logiška, kad jūs negalėsite laiku mokėti didelių įmokų, nes prieš tai nemažą dalį pajamų skirsite pragyvenimui.

Kredito įstaigos turi laikyti tvarkos, o ji numato, kad asmenims, kurie vos verčiasi, negalima skolinti pinigų. Tokie asmenys, kurie skolinasi neapgalvotai ir ne pagal savo galimybes dažniausiai su naujomis skolomis prisidaro dar daugiau bėdų.

Greitos paskolos internetu

greitos paskolos internetuNorėtumėte greitos paskolos internetu, bet neapsisprendžiate į kurią kredito įstaigą kreiptis? Jums nėra būtina dairytis į paskolų bendroves, nes greitąsias paskolas šiuo metu teikia ne tik jos. Norintiems pasiskolinti kuo didesnę pinigų sumą, pradžioje reikėtų labiau pasidomėti kreditorių pasiūlymais. Kiekviena bendrovė gali pasiūlyti skirtingą kredito sumą, o svarbiausia – kiekvienoje paskolų bendrovėje ar kitoje finansų įstaigoje nustatomas skirtingas kredito grąžinimo grafikas. Tai reiškia, kad vienur paskolą grąžinti bus lengviau, o kitur – sunkiau. Jeigu ieškote geriausio sprendimo, pirmiausia pasižiūrėkite į visus esamus pasiūlymus, nes kiekvienas jų pasižymi skirtingais privalumais. Kai kur siūlomos netgi paskolos su vekseliu.

Greitos paskolos verslui internetu išduodamos pagal specifinę tvarką. Svarbiausia yra atlikti visus kreditorių keliamus reikalavimus. Trumpai tariant, jums reikės pateikti savo asmeninę informaciją, kurioje būtų nurodyta kiek uždirbate per mėnesį, kokius įsipareigojimus turite. Taipogi bus svarbu suteikti leidimą tvarkyti jūsų duomenis. Tie duomenys bus patikrinti specialiose duomenų bazėse. Kreditoriai bandys įsitikinti ar nesate priskirti prie rizikingų asmenų grupės. Tai yra klientai, kurie turi begalę įsipareigojimų kitiems kreditoriams. Taipogi prie rizikos asmenų grupės priskiriami tie, kurie vengia įsipareigojimų vykdymo.

Ketinantiems skolintis internetu, patartina kruopščiai peržiūrėti kokias sąlygas nustato kreditorius. Vienose bendrovės gali būti nurodytos aukštesnės, o kitose – mažesnės palūkanos. Jeigu ieškot pigiausios paskolos su užstatu, tuomet vertėtų rinktis ilgalaikes paskolas, nes vis dėlto – joms taikoma gerokai mažesnė metinė palūkanų norma ir ilgesnis skolos grąžinimo terminas. Imant ilgalaikę greitą paskolą, galite teiktis, jog pirmuosius mėnesius neriekė mokėti palūkanų ar net įmokų.

Dabar yra nemažai finansų įstaigų, kurios leidžia atidėti pirmas įmokas ne tik vienam, bet ir keliems mėnesiams. Tai būtų naudingas pasirinkimas, kurie yra susidūrę su finansiniais sunkumais. Gavus paskolą, jums pirmą įmokas reikėtų mokėti tik po mėnesio ar ilgesnio laikotarpio. Žinoma, galima rinktis ir mokėjimą nedelsiant.

Pabrėžtina, kad visos greitos paskolos turi būti išduodamos laikantis įstatymų, o jie numato, kad vartotojai turi teises. Jūs turite teisę grąžinti paskolą anksčiau nei to reikalauja kreditorius, o mainais už tai, jis privalės perskaičiuoti palūkanas.

Greitos paskolos bedarbiams

greitos paskolos bedarbiamsGreitos paskolos bedarbiams yra neišduodamos, nes Lietuvos bankas kartu su vyriausybe bei seimu yra priėmę griežtus saugiklius, kurie padeda išvengti tokių asmenų išnaudojimo. Jeigu esate bedarbis ir tikėtis gauti kažkokį vartojimo kreditą iš įprastų paskolų bendrovių, tuomet veltui gaištate savo brangų laiką. Jums niekas pinigų skolinti neturi teisės. Kalbant apie vartojimo kreditų bei paskolų išdavimą, būtina suvokti, kad galiojanti tvarka neleidžia nusižengti atsakingo skolinimo principams. Jiems nusižengus, kreditoriai gauna baudas ir ne bet kokias, o labai dideles. Tad, jeigu esate bedarbis asmuo, tuomet reikėtų plačiau pažvelgti į jūsų situaciją ir įvertinti viską.

Būtina akcentuoti, kad greitos paskolos bedarbiams galim būti išduodamos tik po tam tikrų reikalavimų įvykdymo. Pavyzdžiui, bedarbis asmuo turi išsiregistruoti iš darbo biržos ir pradirbti keturis mėnesius, jog galėtų tikėtis gauti paskolą internetu. Jeigu išsiregistravote, tačiau dirbate gerokai trumpesnį laiką, jums kreditoriai paskolų išduoti negalės. Paprastai kalbant, atsakingo mokumo vertinimo nuostatai pabrėžia, kad kiekvieno kliento pajamos turi būti vertinamos pagal paskutinių keturių mėnesių vidurkį. Kai kurios finansų įstaigos yra nustačiusios engti ilgesnį terminą, pagal kurį tikrina besiskolinančios asmens finansinę padėtį. Ypač svarbu žinoti, kad pajamas gaunantiems ne iš darbo santykių, o savarankiškos ekonominės veiklos, privaloma pajams vertinti pagal ilgesnį periodą.

Kiekvienas asmuo, registruotas darbo biržoje, privalo suvokti, kad paskolų bendrovės rizikuotų gauti dideles baudas už tai, jeigu išduotų paskolas nedirbantiems asmenims. Kadangi netgi greitųjų kreditų reklamavimas bedarbiams asmenims, yra draudžiamas tai ką jau kalbėti apie tokių paskolų išdavimą. Lietuvoje jau buvo nubausta viena kredito bendrovė ir jai buvo atimtas licenciją už tai, kad ne vieną kartą išdavė paskolas neatsakingai įvertinusi mokumą. To dabar nebėra ir kredito bendrovės jau neberizikuoja.

Visos greitos paskolos bedarbiams yra neprieinamos, nes tiesiog jie neturi iš ko grąžinti skolų. Paskolų bendrovės pačios jau nurodo, kad tokiems asmenims pinigų neskolina. Norint gauti greitą paskolą, asmuo turi įrodyti, kad jo pajamos, kurios gaunamos kas mėnesį, yra tvarios ir visiškai pakankamos būsimų įmokų padengimui.

Greitos paskolos nedirbantiems

greitos paskolos nedirbantiemsGreitos paskolos nedirbantiems pagal darbo sutartį išduodamos pagal specialias išimtis. Tad, jeigu nedirbate kažkokioje bendrovėje pagal darbo sutartį, vadinasi tai nereiškia, kad negalėsite gauti jokio vartojimo kredito. Jums reikia gauti pajamas iš kitų šaltinių. Tai gali būti savarankiškai įteisinta komercinė veikla, nuo kurios laiku ir kaip priklauso sumokami visi nustatyti mokesčiai. Taipogi vartojimo paskolas gali gauti tie, kurie verčiasi nuomos veikla ar tiesiog užsiima investavimu. Viskas priklauso nuo asmens pajamų tvarumo. Pajamų tvarumą nustato būtent kredito įstaigos ir jos remiasi specialiomis taisyklėmis, kurios skelbiamos Lietuvos banko interneto tinklapyje.

Visos greitos paskolos nedirbantiems pagal darbo sutartis išduodamos po eilinės kreditingumo vertinimo procedūros. Ta procedūra yra labai paprasta. Asmenys nurodo visus savo duomenis, kuriuos kreditoriais paskui patikrina. Patikrinama iš kur asmuo gauna pajamas, kiek laiko jas gauna bei kiek jų gauna kiekvieną, mėnesį. Ypač svarbu akcentuoti, kad tos pajamos, kurios gaunamos ne iš darbo santykių, vertinamos pagal ilgesnį periodą. Pavyzdžiui, dirbantys pagal darbo sutartis, turi laukti kol kreditoriai įvertins bent jau keturių paskutinių mėnesių pajamas. Bet, jeigu kalba eina apie dirbančius savarankiškai, tuomet tokių asmenų pajamos vertinamos bent jau pagal šešių mėnesių pajamas, o kai kurios bendrovės sustato dar ilgesnį periodą.

Greitos paskolos nedirbantiems ir dirbantiems išduodamos ta pačią tvarka t.y. kiekvienas asmuo turi praeiti kreditingumo vertinimo procedūrą. Jeigu prasiėjus ją, matoma, kad asmuo tikrai pajėgs grąžinti skolą laiku, tuomet jam paskola pervedama itin greitai. Kaip bebūtų, kai kurių paskolų išdavimas trunka ilgiau ir dėl to susirūpinti turi patys klientai. Būtent jie dažniausiai patys yra kalti kai negauna paskolų greitai.

Norint gauti greitą kreditą internetu kuo skubiau, pirmiausia riekia pasižiūrėti ar pateikti duomenys yra teisingi. Jeigu bus įvelta bent menkiausia klaida, tuomet kreditorius gali atmesit paskolos paraišką arba tiesiog jis prašys, kad tuos duomenis patikslintumėte. Taipogi kredito ilgiau laukia tie, kurie nusprendžia paskolos paraiškas teikti nakties metu. Nakties metu greitos paskolos nedirbantiems ir dirbantiems neišduodamos.

Greitos paskolos mažos palūkanos

greitos paskolos mažos palūkanosGreitos paskolos mažos palūkanos yra įprastos visur, tad dabar galite rinktis ypatingai dideles kredito sumas, už kurias nereikės mokėti kosminių palūkanų. Kiekviena greita paskola išduodama gana palankiomis sąlygomis, tačiau verta žinoti, kad kreditoriai vis tiek reikalaus praeiti kreditingumo vertinimo procedūrą, kuri yra žūtbūt reikalinga. Visi klientai, norintys gauti geriausias skolinimosi sąlygas pirmiausia turi kreditoriams patiekti savo asmeninius duomenis, kuriuose būtų nurodomas ne tik vardas bei pavardė, bet ir visi kiti reikalingi duomenys, kuri padėtų apžvelgti asmens finansinę padėtį. Kai kurios bendrovės pačios gauna prieigą prie tam tikrų duomenų, o kitos remiasi ne tik kliento patiekiama informacija.

Svarbu žinoti, kad greitos paskolos mažos palūkanos nereiškia, jog čia yra kažkokias suktybė. Daugelis kreditorių bando pritraukti naujus klientus siūlydami mažas paskolas. Jeigu asmenims bus pasiūloma labai didelė metinių palūkanų norma, tuomet tokiais pasiūlymais vargu ar kas susidomės. Jeigu kaip tik ieškote pigiausios paskolos, kurią grąžinti būtų lengva. Tuomet patariama dairytis į ilgalaikių paskolų teikėjus. Jie gali paskolinti pinigų, kuriuos grąžinti galėsite per kelerius metus. Maksimalus terminas, kuriam kreditoriai skolina internetu, yra penkeri metai. Jeigu jums tokios sąlygos tinka, tuomet ieškokite geriausios pasiūlymo, atitinkančio jūsų poreikius.

Akcentuojama, jog norint gauti greitąjį kreditą keleriems metams, pirmiausia siūloma pažvelgti į savo situaciją. Įvertinkite kiek pajamų gaunate kas mėnesį ir įsitikinkite, kad iš jų tikrai pavyks sumokėti visas įmokas laiku. Laiku mokėti pagal grafiką nustatytas įmokas yra labai svarbu, nes kitaip laukia gana nemaži nemalonumai. Kreditoriai skaičiuoja delspinigius už kiekvieną pavėluotą dieną, o taip pat jie turi visiškai pilną teisę kreiptis į skolų ieškojimo bendroves jeigu jūs nesitiekiate netgi susiekti su jais ir perspėti apie vėluotinus mokėjimus.

Greitos paskolos mažos palūkanos siūlomos tiems, kurie gali laiku mokėti įmokas, o tie, kurių pajamos yra ženkliai mažesnės, apskritai jokie kreditai neteikiami. Visi besiskolinantys internetu turi patiekti savo duomenis, o iš jų ir nustatoma kokio finansinio pajėgumo yra klientas. Jeigu jis neturės iš ko mokėti įmokų, vadinasi niekas pinigų jam neskolins.

Greitos paskolos visą parą

Greitos paskolos visą parą jokioje kredito bendrovėje nėra išduodamos ir tokia tvarka galioja jau gana ilgą laiko tarpą. Kažkada priimti įstatymai įpareigojo kredito bendroves atsisakyti išduoti vartojimo kreditus nakties metu, todėl dabar visos greitos paskolos išduodamos laikotarpyje nuo 7 ryto iki 22 vakaro. Po 22 valandos pateiktos kredito paraiškos gali būti nagrinėjamos, tačiau kreditoriai neturi teisės po šios valandos pervesti pinigų į klientų sąskaitas. Kaip bebūtų, tai nėra vienas didžiausių minusų skolinantis. Asmenims, kurie ketina kreiptis į paskolų bendroves, neprošal būtų pasidomėti kaip vyksta pinigų skolinimo procedūra, nes ji tikrai nėra tokia paprasta kaip atrodo.

greitos paskolos visą parąVisi kreditai šiuo metu išduodami tik mokiems asmenims, kurių pajamos rodo, jog įmokos gali būti mokamos laiku. Tai reiškia, kad kreditoriams privaloma įvertinti jūsų ekonominę padėtį, o jeigu to nebus daroma, tuomet bendrovė gaus didžiulę baudą ar galbūt netgi neteks licencijos. Kai bebūtų, pajamų įvertinimas yra vienas svarbiausių procedūrų, nes būtent ji parodo ar asmens finansinė padėtis leis žmogui laikytis visų sutartyje numatytų sąlygų. Pabrėžtina, kad esant labai mažoms pajamoms, nereikėtų tikėtis, kad kažkuris kredito teikėjas norės skolinti labai dideles sumas. Dažniausiai paskolos sumos nustatomos individualiai, o pirmą kartą besiskolinantys asmenys apskritai įspraudžiami į tam tikrus rėmus.

Norint pasiskolinti labai didelę pinigų sumą iš greitųjų kreditų bendrovės, pirmiausia teks aiškiai nurodyti savo asmeninę informaciją. Informacija apie pajamas turi būti pateikta teisingai, nes priešingu atveju, kreditorius gali tai laikyti bandymu apgauti ir išvilioti pinigus. Dažniausiai tokia informacija yra patikrinama specialiose duomenų bazėse. Pavyzdžiui, kai nurodote informaciją kiek pajamų gauna te per mėnesį iš darbo santykių, kreditorius pasižiūri informaciją, kuri nurodoma SODROJE. Jeigu ji nesutampa, tuomet jums teks pasiaiškinti kodėl taip yra arba turėsite nurodyti kitus papildomus šaltinius, iš kurių gaunate pastovias pajamas.

Greitos paskolos visą parą gauti nepavyks, tačiau dar didesnė problema yra tai, kad kai kuriems asmenims sunku susivaldyti nesiskolinus. Turite žinoti, kad dabar yra galimybė save apriboti nuo skolinimosi, o tuo pasidomėkite plačiau.

Greitos paskolos telefonu

Greitos paskolos telefonu pasiekiamos itin paprastai – užtenka paskolos sutartį sudaryti nuotoliniu būdu ir kredito suma itin greitai pasiekia gavėją. Paskolos telefonu teikiamos tuomet, kai asmuo neturi galimybės pateikti internetinę kredito paraišką. Tačiau svarbu suprasti, kad paskolos sutartis sudaroma ne taip jau ir paprastai. Pirmiausia yra identifikuojamas klientas, o paksui seka tolimesni žingsniai dėl kredito sutarties patvirtinimo. Jeigu neturite galimybės pervesti simbolinio vieno cento tam, kad jūsų kredito paraišką būtų patvirtinta, tuomet viską galite atlikti telefonu. Kaip bebūtų, skolinantis nuotoliniu būdu, bet kokiais atvejais bus būtinas kreditingumo įvertinimas.

greitos paskolos telefonuBe kreditingumo įvertinimo nei viena paskolų bendrovė neturi teisės skolinti pinigų. Taipogi akcentuojama, kad tas įvertinimas turi būti atliktas atsakingai, o ne atmestinai. Jūsų pateikti duomenys bus ne tik užregistruojami, bet taip pat ir patikrinami specialiose informacinėse sistemose. Tuo siekiama įsitikinti, kad asmuo pateikė teisingus duomenis apie save ir tikrai nemeluoja. Tai taipogi padeda kredito bendrovėms apsisaugoti nuo sukčių. Norintiems gauti vartojimo paskolą, pirmiausia bus būtina pateikti išsamią informaciją apie tai, kiek per mėnesį gaunama tvarių pajamų. Pajamų suma iš karot parodys ar jūs galite gauti vartojimo kreditą ar ne. Jeigu ūsų prašoma suma bus per daug didelė, tuomet kredito įstaiga rekomenduos ilginti paskolos grąžinimo laikotarpį arba pasiūlys mažesnę sumą, jog nebūtų didelių įmokų.

Jeigu jūsų mokėtinos įmokos bus per daug didelės, kredito bendrovė tiesiog negalės išduoti paskolos. Turite žinoti, kad mokumo vertinimo nuostatai neleidžia pinigų skolinti tokiems asmenims, kurie 40 procentų pajamų turi skirti paskolų įmokų padengimui kiekvieną mėnesį. Jeigu šią sumą jau esate pasiekę, tuomet naujos paskolos nereikėtų prašyti, nes ji nebus išduota.

Kiekviena paskolų bendrovė peržiūrės jūsų kredito istoriją, nes ten matoma labai daug informacijos apie jūsų ekonominę padėtį bei gebėjimą vykdyti įsipareigojimus. Kredito istorijoje bus matomi visi įrašai apie ankstesnes finansines paslaugas. Tad, jeigu bandote skolintis pinigų žinodami, kad kredito istorijoje bus daug neigiamų įrašų, tuomet jūs be reikalo gaištate laiką, nes kredito bendrovė nevargs su jumis.