Geriausia paskola

Norite pasiskolinti nemažą pinigų sumą kuo mažesnėmis palūkanomis? Geriausia paskola yra tokia, kuri siekia nemažą sumą, palūkanos menkos ir grąžinimo terminas – ilgas.

Tokį kreditą siūlo daugelis paskolų bendrovių, tačiau kaip įprasta, klientai turi atitikti specifinius reikalavimus, kurie aptariami žemiau.

Geriausia paskola ne visada siūloma bankuose

geriausia paskolaNors bankuose skolintis vis dar yra labai pigu, reikia pastebėti, kad yra nemažai kredito bendrovių, kurios irgi siūlo labai patrauklias ar net identiškas sąlygas. Kai kuriose jų galima skolintis su vos kelių procentų metinėmis palūkanomis, o svarbiausia – kai kurios kredito įstaigos leidžia skolintis net septynių metų terminui.

Ilgalaikes paskolas su užstatu ko gero būtų galima laikyti geriausiomis, nes vis dėlto – jų palūkanos vienos mažiausių, o kredito įmokos irgi nebūna labai didelės. Tačiau, tam, kad gautumėte kreditą, pirmiausia reikia pereiti standartinę procedūrą, vadinamą kreditingumo vertinimu.

Sąlygos yra labai paprastos ir jos mažai yra pasikeitusios per paskutinius metus. Klientai turi gauti stabilias pajamas, o kurios būtų matomos viešuose registruose. Tad, jeigu dirbate nelegaliai, apie skolinimąsi iš kredito įstaigų turėtumėte pamiršti. Bendrovės negalės paskolinti pinigų.

Kalbant apie pajamas, reikia atminti, kad jų dydis irgi yra be gali svarbus. Kuo didesnė mėnesio pajamų sumą gaunate, tuo geriau, nes nuo to priklausys kokią greitos paskolos sumą galės pasiūlyti kredito teikėjas. Geriausia paskola yra tokia, kurią grąžinti nėra sunku, o tai dažniausiai būna ilgalaikiai kreditai.

Kas liečia kitus reikalavimus dėl paskolos be užstato gavimo, ne ką mažiau svarbūs yra turimi finansiniai įsipareigojimai. Kuo jų daugiau, tuo sunkiau seksis gauti paskolą. Aišku, įsipareigojimų dydis nulemia ir apskaičiuojamą pajamų – išlaidų santykį.

Norint sėkmingai gauti geriausią paskolą, turite gauti nemažas pajamas ir turėti kuo mažiau įsipareigojimų. Be to, tai dar ne viskas, nes jūsų kredito istorija turi būti nepriekaištinga. Tai reiškia, kad kreditoriai nepalankiai žiūri į tuos, kurių kredito istorijoje yra nemažai neigiamų įrašų apie įsipareigojimų nevykdymą.

Jeigu jūs anksčiau skolų negrąžinote laiku, tai gali būti lemiamas taškas kreditoriaus apsisprendimui. Tikėtina, kad kredito tiesiog negausite.