Trumpalaikiai kreditai

Trumpalaikiai kreditai visiems be galo mažomis palūkanomis suteikiami internetu arba atvykus į vietą, o paskolų terminai šiuo metu yra dar ilgesni.

Galvojantiems kur būtų galima žaibiškai pasiskolinti nemažą sumą ilgam laikotarpiui, tiesiog reikėtų atsidaryti paskolų bendrovių arba kitų kreditorių interneto puslapius. Jūs ten raiste visą reikalingą informaciją apie skolinimosi galimybes. Pabrėžtina, kad trumpalaikiai kreditai šiuo metu išduodami rečiau, o taip yra dėl kelių priežasčių. Jeigu norite maksimalaus saugumo ir apsidraudimo nuo ateityje galimai pasitaikančių bėdų, siūloma rinktis kiek ilgesnio laikotarpio paskolas. Jas grąžinti yra lengviau, nes įmokos būna žymiai mažesnės.

trumpalaikiai kreditaiDidžiausias trumpalaikių kreditų trūkumas yra tas, kad po labai trumpo laikotarpio būtina sumokėti visą pasiskolintą sumą su palūkanomis. Aišku, kai kurios bendrovės leidžia skolintis trumpam laikotarpiui nemokamai, tačiau tai nekeičia fakto, kad tenka grąžinti gana nemažą sumą per itin trumpą terminą. Dažniausiai trumpalaikės paskolos verslui imamos mėnesio terminui, nes dauguma bendrovių tokiam periodui netaiko jokių palūkanų. Tiesa, trumpalaikiai kreditai nemokamai dažniausiai išduodami tik naujiems klientams, o tai reiškia, kad tokia sąlyga netaikoma jau esamiems klientams. Galvojantiems skolintis trumpam periodui, patartina viską gerai apskaičiuoti.

Skolinantis mėnesio laikotarpiui, jums reikia pasižiūrėti kokias palūkanas mokėsite bei kokius mokesčius taikys kreditorius, jeigu vis dėlto nesugebėsite laiku grąžinti pinigų. Kalbant apie palūkanas, tai jeigu nesiskolinate nemokamai, tuomet turėkite galvoje, kad trumpalaikiai kreditai kainuoja brangiausiai. Jų palūkanos yra didžiausios. Po mėnesio tenka grąžinti gana nemažą sumą, o kur dar palūkanos bei kiti mokesčiai. Tad, prieš išduodant paskolą, kreditorius paskaičiuos ar jūs po mėnesio galėsite grąžinti visą skolą. Tai jis padarys pasižiūrėdamas kokias pajamas gaunate. Jeigu jos bus nedidelės, tai trumpalaikio kredito gauti jums nepavyks niekaip.

Būtina žinoti, kad trumpalaikiai kreditai kai kur išduodami nemokamai netgi trims mėnesiams. Jeigu jums praeityje neteko kreiptis į greitųjų kreditų bendroves, tuomet tikėtina, kad raiste ne vieną kreditorių, kuris pasiūlys trijų mėnesių nemokamą paskolą. Atminkite, jums būtina pasižiūrėti kokie mokesčiai bus taikomi už kredito įmokos mokėjimo dienos atidėjimą.

Trumpalaikiai kreditai internetu

trumpalaikiai kreditai internetuTrumpalaikiai kreditai internetu – šiuolaikiškas ir patogiausias būdas per trumpą laiką gauti norimą pinigų sumą tiesiai į banko sąskaitą. Norint pasiskolinti pinigų, reikia pateikti duomenis apie save ir gaunamas pajamas, o po kreditingumo įvertinimo kreditorius tiesiog pateiks atsakymą dėl greitos paskolos išdavimo. Galvojantiems kur šiuo metu pasiskolinti būtų patogiausia, iš pradžių derėtų pasidomėti kaip kreditoriai vertina kreditingumą bei kitus kliento duomenis. Iš jų sprendžiama ar asmuo tikrai laiku mokės įmokas, kaip to reikalaus paskolos sutartis. Tuo labiau reikėtų pabrėžti, kad kreditai internetu išduodami ne bet kaip, o tik pagal įstatymus.

Visos kredito įstaigos, prieš gaudamos licenciją iš Lietuvos banko, įsipareigojo, jog laikysis atsakingo skolinimo principų. Vienas iš tų principų pabrėžia, kad paskolos gavėjas turi būti toks asmuo, kuris nekelia jokių abejonių. Yra surašyti netgi specifiniai reikalavimai, kuriuos turi atitikti kiekvienas klientas. Jeigu asmuo skolinasi pinigų žinodamas, kad negalės jų grąžinti laiku, vadinasi jis tik be reikalo gaišta laiką. Visos kreditų bendrovės bei sutelktinio finansavimo platformos turi apskaičiuoti riziką. Visi kreditoriai turi atlikti skaičiavimus, jog būtų įsitikinta, kad gaunamų pajamų suma nebus per daug maža. Tai reiškia, kad asmenims, gaunantiems per daug mažas pajamas, trumpalaikiai kreditai internetu nebus išduodami.

Vertinant kliento mokumą, paskolų bendrovės pirmiau pasižiūrės į gaunamų pajamų vidurkį bei šaltinius. Aiškiau kalbant, pajamų šaltinis yra labai svarbus. Jeigu jūs pajamas gaunate iš kažkokių atsitiktinių sandorių, vadinasi jūs paskolos gauti negalėsite, nes tai nebus laikoma tvarių pajamų šaltiniu. Žinoma, jeigu jūs verčiatės kažkokia savarankiška veikla ją įteisinę, tuomet situacija keičiasi. Jūsų pajamos bus vertinamos itin konservatyviai ir tai reiškia, kad taikant 40 procentų pajamų taisyklę, jūsų pajamų vidurkis bus skaičiuojama ne pagal 4, o bent jau pagal 6 mėnesiu. Pabrėžtina, kad kiekviena kredito įstaiga gali nustatyti ilgesnį periodą, pagal kurį bus skaičiuojamas pajamų vidurkis.

Norint lengvai gauti paskolą, tiesiog būtina turėti nepriekaištingą kredito istorijos ataskaitą bei stabilias pajamas. Trumpalaikiai kreditai internetu neišduodami tiems asmenims, kurie atrodo nelabai atsakingi.

Trumpalaikiai kreditai bedarbiams

trumpalaikiai kreditai bedarbiamsTrumpalaikiai kreditai bedarbiams asmenims, kurie yra įtraukti į teritorinė darbo biržos nedirbančiųjų asmenų sąrašą yra neišduodami, nes vartojimo kredito įstatyme numatyta, kad visas vartojimo paskolas privalu išduoti tik tiems asmenims, kurių kreditingumas įvertintas teigiamai. Galvojantiems apie paskolos ėmimą internetu, verta žinoti, kad ne visos bendrovės yra linkusios rizikuoti. Jokiu būdu nereikėtų teiktis lengvos paskolos, jeigu jau ilgą laiką esate nedirbantys. Pirmiausia būtina suprasti, kad visos paskolos su užstatu Lietuvoje išduodamos tik pagal griežtai nustatytą tvarką. Yra taisyklės, parodančios kas gali gauti vartojimo paskolas, o kam jų išduoti negalima. Paskolų bendrovės tikrai neteikia paskolų prieš tai neįvertinusios rizikos. Kreditingumo įvertinimas yra atliekamas praktiškai visur.

Visi trumpalaikiai kreditai internetu siūlomi tik dirbantiems asmenims arba tiems, kurie verčiasi ekonomine veikla savarankiškai. Tai reiškia, kad tokiomis finansinėmis paslaugomis, kaip vartojimo paskolos ar trumpalaikiai internetiniai kreditai, gali pasinaudoti tik tie, kurie gauna oficialias pajamas, o ne šešėlines. Jokia kredito įstaiga neturi teisės skolinti pinigų žmogui, kuris yra bedarbis ir jo bedarbio statusas matomas viešose informacinėse sistemose. Tikrinant kreditingumą, asmens duomenys yra peržiūrimi specialiose duomenų bazėse, kurias pateikia ne tik SODRA, bet ir kitos institucijos.

Dabar trumpalaikiai kreditai bedarbiams yra draudžiami lygiai taip pat kaip ir ilgalaikės paskolos. Nors pastarosios grąžinamos lengviau dėl mažesnių mėnesio įmokų, tokių paskolų nedirbantiems asmenims išduoti negalima. Kitu atveju finansų įstaiga bus baudžiama gana solidžia pingine bauda. Dėl šios priežastis dauguma kreditorių jau neberizikuoja skolinti pinigų neaiškiems ir nedirbantiems asmenims. Bedarbiai asmenys apskritai turėtų pamiršti skolinimąsi iš tokių finansų įstaigų, jau keleri metai kaip jiems tokios paskolos nėra siūlomos, tuo labiau – išduodamos.

Pabrėžtina, kad trumpalaikiai kreditai bedarbiams nėra išduodami lygiai taip pat kaip ir tiems, kurie turi labai nešvarią kredito istoriją. Kadangi kredito istorijos ataskaita yra vienas esminių rodiklių, parodančių koks atsakingas asmuo yra, tai suteršus ją, finansinės paslaugos yra nebeteikiamos daug kur. Tad, jeigu svarstote galimybę skolinti trumpam laikui, tuomet žinokite, kad trumpalaikiai kreditai bedarbiams ir neatsakingiems asmenims nėra išduodami.

 

Trumpalaikiai kreditai nedirbantiems

trumpalaikiai kreditai nedirbantiemsTrumpalaikiai kreditai nedirbantiems per kelias minutes gali būti išduodami tik tuo atveju, jeigu visi pateikti duomenys paraiškoje atitinka realybę ir taip pat, jeigu asmuo turi kitą pajamų šaltinį. Dirbantiems ne pagal darbo sutartį, o savarankiškai, taipogi yra nemažai galimybių gauti paskolas internetu. Trumpalaikius kreditus siūlančios bendrovės šiuo metu patiekia specialius pasiūlymus, kuomet skolintis galima nemokamai net pusės metų terminui. Tiesa, tokių bendrovių nėra labai daug, tačiau ieškantiems geriausių pasiūlymų, tiesiog reikėtų plačiau apžvelgti kuo platesnį jų sąrašą.

Visi trumpalaikiai kreditai nedirbantiems pagal darbo sutartis siūlomi pagal standartines kreditavimo taisykles, tačiau verta žinoti, kad savarankiškai dirbančių asmenų pajamų vidurkis vedamas remiantis ilgesniu nei 4 mėnesių terminu. Tai reiškia, kad dirbantys pagal darbo sutartį turi patiekti informaciją apie gaunamas pajamas pagal keturis paskutinius mėnesius. Dirbantys savarankiškai privalės pateikti informaciją pagal ilgesnį laikotarpį, nes to reikalauja atsakingo skolinimo principai. Kaip bebūtų, nedirbantys pagal darbo sutartis irgi gali gauti trumpalaikius kreditus, bet viskas priklausys nuo to iš kur jie gauna pajamas ir kokio dydžio jos bus.

Dabar trumpalaikiai kreditai nedirbantiems pagal darbo sutartis išduodami remiantis standartine tvarka. Kaip jau minėta, pirmiausia teks patiekti informaciją apie gaunamas pajamas. Paksui bus būtina nurodyti informaciją apie save. Jums reikės nurodyti asmeninius duomenis, iš kurių būtų galima matyti, jog esate nuolatinis Lietuvos gyventojas. Kai kurios bendrovės neteikia kreditų tiems, kurie gyvena kitose šalyse. Tad, emigrantams gauti trumpalaikius kreditus Lietuvoje yra gana sunku, nes tik maža dalis bendrovių ryžtasi šitaip rizikuoti.

Kitas svarbus reikalavimas yra susijęs su amžiumi. Kadangi 18 metų asmenys jau laikomi veiksniais, jie gali kreiptis į paskolų bendroves. Bet, įstatymai numato, kad besiskolinantis asmuo pirmiausia turi gauti nuolatines pajamas. 18 metų asmenys dažniausiai vis dar yra nedirbantys, o besimokantys dieniniame skyriuje ir tai gali būti priežastis, kodėl jums nepavyks gauti kredito. Yra kredito įstaigų, kurios nurodo, jog besikreipiantis asmuo turi būti ne jaunesnis nei 19 metų, o dar kitose bendrovėse nustatytas reikalavimas būti ar vyresniems.