Savi paskolos

Iškilusi netikėta finansinė problema verčia ieškoti sprendimo? Savi paskolos skirtos įvairių problemų turintiems asmenims. Skolinimosi galimybės – individualios!

Skolinantis iš šios platformos, patartina nuodugniai skaityti kokie yra keliami reikalavimai. Kiekvienam žmogui gali būti nustatyta skirtinga palūkanų norma. Taip pat klientas gali būti informuojamas apie užstato reikalavimą. Kaip bebūtų, šioje platformoje teikiamos tiek trumpalaikės, tiek ir ilgalaikės greitos paskolos. Apie jas siūloma domėtis žemiau.

Savi paskolos, kai kuriais atvejais gali būti pratęsiamos

savi paskolosJeigu ketinate imti trumpalaikę paskolą mėnesiui, turėkite galvoje, kad po jo teks grąžinti visą pasiskolintą sumą. Jeigu to padaryti dėl kažkokių kliūčių nepajėgsite, teks mokėti tam tikrą pratęsimo mokestį. Pratęsimo mokesčiai dažniausiai yra susieti su palūkanomis. Tiesiog jas tenka sumokėti, o pati paskolos suma nukeliama mėnesiui ar kažkuriam kitam periodui. Tačiau, ar tokia galimybė bus taikoma jums, ieškantiems savi paskolos – neaišku.

Savy paskolos yra gana populiarios, o svarbiausia – naudingos. Palūkanų norma yra pakankamai žema. Lyginant su kitomis paskolų bendrovėmis – jos mažesnės. Kaip minėta, kokia palūkanų norma bus nustatoma jums – individualus dalykas.

Skolinantis trumpam laikui, verta įvertinti esamas aplinkybes, nes kredito teikėjai vis tiek tai padarys bet kokiu atveju. Matote, jeigu trumpalaikės paskolos suma rodys, kad ją paėmus nepajėgsite jos grąžinti laiku, kredito teikėjas negalės paskolinti pinigų.

Tarp kitko, trumpalaikės paskolos be užstato suma ir terminas turi būti pasirenkami racionaliai. Jeigu paskolos suma yra nemaža, o skolinatės mėnesiui, vadinasi sekantį mėnesį turite pagrįstai tikėtis pajamų didėjimo tokia pačia suma. Tai liečia atvejus, kuomet skolinamasi nemokamai.

Jeigu paskolos suma yra ganėtinai didelė, o sekantį mėnesį nebus jokių didesnių pajamų, kredito teikėjas neturės teisės jums išduoti paskolos. Tiesiog bus atliekamas tam tikras skaičiavimas. Jo metu turi būti paskaičiuota, kad klientas per mėnesį neskirs 40 procentų pajamų bendrų mėnesio įsipareigojimų vykdymui. Imant nemažą sumą trumpama laikui, labai lengva šią riba peržengti.

Jeigu  paskolos su užstatu gauti jums nepavyksta dėl esamų skaičiavimų, tuomet jums reikėtų ieškoti ilgalaikių kreditų. Juos gauti yra daug paprasčiau, nes vis dėlto – paskolos suma ir palūkanų sumos yra išdalinami proporcingai kiekvienam mėnesiui. Tai reiškia, kad kas mėnesį mokėtumėte mažesnes įmokas nei tektų mokėti imant ilgalaikį kreditą.

Dėl minto atvejo daugelis žmonių ir renkasi ilgalaikius kreditus, nes jų gavimas yra gerokai paprastesnis. Kalbant apie finansinį išprusimą, bet jokio abejonės reikėtų rinktis ilgalaikes paskolas, nes jos grąžinamos lengviau, tuo labiau, kad yra galimybė perskaičiuoti palūkanas grąžinus paskolą anksčiau laiko.