Paskolos iš fizinių asmenų

Jūsų tikslas – skolintis kuo pigiau ir greičiau? Paskolos iš fizinių asmenų yra viena geriausių alternatyvų skolinimuisi iš greitųjų paskolų bendrovių.

Fiziniai asmenys gali paskolinti gana dideles sumas net keliems metams. Svarbiausia yra gauti pajamas ir neturėti didelių įsipareigojimų. Matote, skolinantis iš privačių kreditorių, vis tiek teks laikytis tvarkos.

Paskolos iš fizinių asmenų gali būti gaunamos mažesnėmis palūkanomis

paskolos is fiziniu asmenuDažniausiai tokius privačius kreditorius žmonės renkasi dėl to, kad jie mano, jog privatūs asmenys padarys kažkokias išimtis. Bet, taip nebūna – nėra jokių išimčių. Privatūs asmenys turėtų būti pasirenkami būtent dėl jų nustatytų skolinimo sąlygų. Matote, neretai jie skolina daug pigiau nei kreditų bendrovės.

Įprastai paskolos iš fizinių asmenų gaunamos per sutelktinio finansavimo platformas. Jose privatūs asmenys registruojasi kaip investuotojai. Jie tiesiog finansuoja kitų žmonių prašomas paskolas be užstato. Jie iš to uždirba – gauna palūkanas ir t.t.

Sutelktinio finansavimo platformose galima matyti, jog asmenims, kuriems reikia greitos paskolos, suteikiama galimybė patiems nustatyti kokią palūkanų normą jie norėtų taikyti. Turėkite galvoje, kad kuo mažesnes palūkanas pasiūlysite, tuo mažesnis susidomėjimas bus iš investuotojų.

Paskolos iš ftokių asmenų turėtų būti imamos standartine tvarka, bet nereikia pamiršti, kad jie taipogi nori uždirbti. Tad, geriausia būtų nustatyti tokias palūkanas, kokias rekomenduoja sutelktinio finansavimo platformos operatoriai. Tiesiog jie pateiks šiokią tokią informaciją apie paskolų paraiškų teikimo subtilybes.

Pabrėžtina, kad paskolos iš fizinių asmenų nėra gaunamos lengviau nei kreditų bendrovėse. Trumpai tariant, ten irgi vykdomos kreditingumo vertinimo procedūros. Privatūs asmenys neskolina pinigų asmenims, kurie akivaizdu, jog nesiruošia tų skolų grąžinti pagal sutartis.

Kreditingumo vertinimas dažniausiai parodo kokio patikimumo yra besiskolinantis asmuo. Jeigu bus matoma, kad visos jūsų skolos buvo grąžintos išieškojimo būdu, natūralu, kad nei privatūs kreditoriai, nei kredito bendrovės, bei bankai ar unijos jums nenorės skolinti pinigų.

Visos paskolos iš tokiųasmenų gaunamos laikantis įstatymų. Tokių kreditorių veikla jau irgi yra reguliuojama, tad galima sakyti, kad jie irgi rizikuotų gauti nuobaudas, pažeidus įstatymų numatytą tvarką. Iš tokių asmenų gali būti gaunamos paskolos ir su užstatu.