Greitas kreditas

Greitas kreditas iki kelių tūkstančių eurų gali būti išduodamas be jokio turto įkeitimo ar kitų garantijų. Internetu tokią paskolą klientai gali gauti labai paprastai, nes užtenka tik nurodyti savo asmeninius duomenis bei patvirtinti tapatybę.

Žinoma, labiausiai reikia žinoti tai, kad tokios paskolos bet kaip ir bet kam nėra išduodamos. Paskolų bendrovės šiuo metu yra labai atsargios, todėl jos visada kruopščiai įvertina asmens kredito istoriją bei kitus duomenis, iš kurių būtų galima suprasti ar asmuo yra atsakingas. Jeigu jums reikia greitos kredito be jokio turto įkeitimo, tuomet turėkite galvoje, kad kreditoriai norės, jog būtumėte itin švarios finansinės reputacijos. Paskolų bendrovės neišduoda jokių paskolų tiems, kurie yra bedarbiai, įklimpę į dideles skolas ar tiesiog turi daug prastų įrašų kredito istorijoje.

greitas kreditasGreitas kreditas yra vartojimo paskola, tik išduodama internetu. Kaip bebūtų, kai kurios finansų įstaigos nurodo, kad jos pinigus skolina atsakingai, todėl dėl to atsakingumo turite būti itin atidūs. Jeigu jūs skolinatės internetu būdami bedarbiai, o paskolų bendrovė net nesiteikia patikrinti tokios informacijos ir išduoda jums paskolą, vadinasi ji pažeidžia atsakingo skolinimo principus ir mokumo vertinimo nuostatuose. Tai reiškia, kad jai bus skiriama bauda ir įpareigojimas atlyginti jums žalą, kurią patyrėte gaudami tokį kreditą. Žinoma, tai nereiškia, kad skola bus nurašyta visai. Jums ko gero neteks mokėti palūkanų ir svarbiausia – jums bus sudarytas naujas įmokų grafikas, jog skolą galėtumėte grąžinti kuo lengviau. Tokiu būdu paskolos tau nereikės grąžinti taip sunkiai.

Taipogi verta atminti, kad joks greitas kreditas negali būti išduodama nepilnamečiams asmenims. Įstatymai griežtai pasisako prieš paskolų išdavimas jaunesniems nei 18 metų. Taip pat turite žinoti, kad greitas kreditas kai kuriose bendrovėse nėra išduodamas jaunesniems nei 18 metų asmenims. Labai jauni žmonės dažniausiai dar nepradeda savarankiško gyvenimo ir dar tebesimoko dieniniame skyriuje. Dėl to jie negauna jokių pajamų. Pajamų gavimas yra būtinoji sąlyga, kurią turi atitikti visi klientai.

Asmenys, kurie neturi pajamų šaltinio, jokiu būdu negali gauti vartojimo kredito. Įstatymai leidžia išduoti paskolas tik tiems, kurie yra finansiškai pajėgūs.

 

Greitas kreditas bedarbiams

greitas kreditas bedarbiamsGreitas kreditas bedarbiams – geriausia išeitis esant finansiniams sunkumams, tačiau dabar situacija yra visiškai kitokia. Bedarbiai greitųjų kreditų gauti negali, o kreditoriai negali jų netgi reklamuoti. Jeigu esate nedirbantis asmuo, kuris turi bedarbio statusą darbo biržoje, tuomet apie greituosius kreditus nėra prasmės mąstyti. Jų išduoti kredito bendrovės jums negalės, nes kitaip grėstų baudos. Bedarbiams asmenims greitas kreditas visai neišduodamas ir nesvarbu kur būtų bandomas skolintis – paskolų bendrovėse ar sutelktinio finansavimo platformose. Ieškantiems finansinės pagalbos, teks apsiriboti bedarbio pašalpomis arba tiesiog reikėtų ieškoti kažkokio pajamų šaltinio.

Tiesa, greitas kreditas bedarbiams gali būti sutiekiamas tik tuo atveju, jeigu tokie asmenys iš darbo biržos išsiregistruoja ir tučtuojau pradeda dirbti arba vykdyti individualią veiklą. Tačiau  naudinga žinoti, kad net ir šiuo atveju reikės atitikti kitą sąlygą – jūs turėsite dirbti netrumpiau nei keturis mėnesius. Tai reiškia, kad po išsiregistravimo iš darbo biržos ir įsidarbinus kažkur oficialiai, jūs iš karot greitųjų kreditų gauti negalėsite, nes būtina išdirbti bent keturis mėnesius. Vykdantiems individualią veiklą pagal pažymą taikomas ilgesnis periodas. Supraskite, pagal tokį laikotarpį yra vedamas asmens tvarių pajamų šaltinio vidurkis.

Kiekviena paskolų bendrovė, bankas ar sutelktinio finansavimo platforma privalo nuodugniai išanalizuoti jūsų nurodytą informaciją. Bus atliekamas kreditingumo vertinimas. Kaip bebūtų, būtina suprasti, kad kreditoriai negalės skolinti pinigų tiems, kurių pajamų šaltinis yra nulinis. Svarbiausia yra tai, kad tos pajamos netgi turi būti legalios. Tam, kad viskas būtų aišku – jūs turite gauti oficialias pajamas, kurios gaunamos bent jau kas mėnesį. Visokie sandoriai su atsitiktiniais žmonėmis ar įmonėmis, kurių metu gaunamos kažkokios pajamos, nėra laikomos tvariomis pajamomis.

Norint gauti greitą kreditą, patartina ieškoti tokių bendrovių, kuriose suteikiama galimybė paskolą grąžinti per ilgesnį laikotarpį. Greitas kreditas bedarbiams nesuteikiamas, tačiau esate dirbantis, tuomet naudingiau būtų rinktis ilgalaikes paskolas. Joms tiesiog nėra taikomos tokios didelės palūkanos kaip trumpalaikiams kreditams.

Galvojantiems apie greitą kreditą, pravartu būtų paskaityti Lietuvos banko puslapyje skelbimus mokumo vertinimo nuostatus, nes jose pateikiama gana aktuali informacija būsimiems klientams.

 

Greitas kreditas nedirbantiems

greitas kreditas nedirbantiemsGreitas kreditas nedirbantiems oficialioje darbovietėje gali būti suteikiamas daug kur. Svarbiausia yra atitikti kitus keliamus reikalavimus. Svarbiausiu laikomas – pajamų gavimas. Jas jūs galite gauti iš savarankiškos ekonominės veiklos, kuria verčiatės legaliai. Tai reiškia, kad greitos paskolos tiems, kurie nedirba pagal darbo sutartį, gali būti išduodamos tuomet, jeigu dirbama kitais būdais ir pajamos tikrai užtikrins, kad kredito įmokas mokėti pavyks pagal nustatytą įmokų mokėjimo grafiką. Galvojantiems pasiskolinti pinigų, iš pradžių reikėtų suprasti, kad Lietuvoje yra daug finansų įstaigų, kurios skolina pinigus internetu, tačiau tai nereiškia, kad kiekvienoje jų galima rasti mažas palūkanas.

Kiekvienas greitas kreditas nedirbantiems ar dirbantiems turėtų pirmiausia atsakyti į kelis klausimus. Jums reikia pasižiūrėti ar paskolų bendrovės siūlomas kreditas yra su didelėmis ar mažomis palūkanomis. Taipogi turite pasižiūrėti ar grąžinimo terminas bus palankus. Jeigu skolinsitės labai trumpam laikotarpiui, pavyzdžiui – mėnesiui, tuomet jums teks mokėti gana nemažą palūkanų sumą. Trumpalaikiams kreditams visada taikomos gana nemažos palūkanos. Aišku, svarbu tai, kad kai kuriose bendrovėse gali gauti kreditą visiškai nemokamai. Jums tik reikia ieškoti specialių akcijų. Dažniausiai nemokamai skolintis galima tik mėnesio terminui, o taip pat turite žinoti, kad sumos ir grąžinimo grafikai bus labai riboti.

Kalbant apie skolinimosi galimybes Lietuvoje, verta akcentuoti, kad didžioji dalis kredito bendrovių laikosi atsakingo skolinimo principų. Tai reiškia, kad jos neskolina pinigų tiems, kurie akivaizdu, jog skolų laiku grąžinti net nesiruošia. Po kreditingumo įvertinimo yra nustatoma rizika, todėl labai svarbu, jog viską atidžiai skaitytumėte. Kredito bendrovės jums nedarys jokių išimčių, net jeigu jūsų kredito istorija bus švari – greitas kreditas nedirbantiems visai, negali būti išduodamas jokios bendrovės.

Kreipdamiesi į sutelktinio finansavimo platformas irgi turėtumėte pasižiūrėti kaip ten viskas vyksta. Skirtingai nuo paskolų bendrovių, daugelis kreditorių leidžia patiems klientams nustatyti norimą mokėti palūkanų normą. Jeigu nustatysite pačią mažiausią, tuomet nesitikėkite, kad žaibiškai gausite pinigus. KO gero mažai kas susidomės investuoti į tokią paskolą, ypač jeigu gaunate labai mažas pajamas kiekvieną mėnesį.

 

Greito kredito internetu kartais galite negauti

greitas kreditas internetuGreitas kreditas internetu – šiuolaikiškas būdas gauti finansinę pagalbą reikiamu metu. Internetinės paskolos verslui ir paprastiems žmonėms išdavimas užtrunka ne taip jau ilgai. Priklausomai nuo kliento pateiktų duomenų tikslingumo, paskolos suma gavėją gali pasiekti netgi vos per keletą minučių. Kiekviena finansų įstaiga, išduodanti vartojimo paskolas, turi savo vidinę tvarką ir kreditingumo vertinimo taisykles. Tačiau pabrėžtina, kad visos kreditingumo vertinimo taisyklės turi atitikti mokumo vertinimo nuostatuose esančius reikalavimus. Jie yra gana griežti ir per kelerius metus tikrai pasikeitė ne vieną kartą. Dabar greitas kreditas internetu siūlomas tikrai ne visiems asmenims, o tik tiems, kurie gali skolas grąžinti laiku.

Klabant apie kreditingumo įvertinimą ir mokumo vertinimo tvarką, labai svarbu suprasti, kad kreditoriai jau nebeturi teisės skolinti pinigų nedirbantiems asmenims. Tie asmenys, kurie yra registruoti darbo biržoje, apie skolinimąsi turi negalvoti – tiesiog bus be reikalo gaištamas laikas, nes bedarbiai paskolų gauti negali. Tiksliau kalbant, būtent kredito bendrovėms taikomas draudimas – negalima skolinti pinigų bedarbiams asmenims. Štai kodėl dabar kreditorių klientų ratas yra smarkiai sumažėjęs lyginant statistiką pagal paskutinius metus.

Kas liečia kreditų internetu išdavimo tvarką, yra vartojimo kredito įstatymas ir yra mokumo vertinimo nuostatai, kurie reglamentuoja praktiškai viską skolinimo procesą. Iš pradžių klientas turi nurodyti aiškius ir teisingus duomenis apie savo finansinė padėtį. Jeigu asmuo nurodo klaidingą informaciją, tuomet paraiška atmetama. Žinoma, būna išimčių kai kuriose kredito bendrovėse – kai kurios susisiekia su klientu ir prašo, kad jis patikslintų visą informaciją ir ištaisytų klaidas.

Pateikus duomenis, jie yra patikrinami ir sutikslinami, žiūrima ar klientas nemeluoja dėl savo padėties. Kreditoriai turi galimybę matyti kokias oficialias pajamas gaunate, nes tokia informacija skelbiama SODROS duomenų bazėje. Tiesa, duomenis apie savarankišką veiklą iš karot neskelbiami. Todėl, jeigu dirbate pagal individualios veiklos pažymą, tuomet visą informaciją turėsite patiekti atskirai. Kreditoriai prašys pajamų deklaracijų išrašų, taipogi gali prašyti sąskaitų išrašų iš el. bankininkystės sistemų ir t.t.

Dabar greitas kreditas internetu siūloma asmenims, kurie gyvena Lietuvoje, kurie yra pilnamečiai ir kurie gauna tvarias pajamas.

 

Greitas kreditas visą parą

greitas kreditas visą parąGreitas kreditas visą parą suteikiamas toli gražu ne visiems, ne visur ir ne visada. Tokias paskolas gali teikti ne mūsų šalyje veikiančios kredito įstaigos. Jeigu norite pasiskolinti iš lietuviškų paskolų bendrovių, tuomet turėkite galvoje, kad paraišką dėl kredito gavimo reikia pateikti tarp 7h ryto ir 22h vakaro. Kitu atveju, jūsų paraiška bus tikrinama sekančią darbo dieną. Žinoma, paraiška gali būti tikrinamas ir nakties metu, tačiau kreditoriams griežtai draudžiama pervesti pinigus būtent tokiu laikotarpiu. Tai reiškia, kad greitas kreditas visą parą jau nebėra išduodamas nei vienoje Lietuvoje veikiančioje finansų įstaigoje.

Paskolų išdavimo tvarka per pastaruosius metu keitėsi nelabai. Vis dar veikia tas pats kreditingumo vertinimo principas, kuomet asmuo pirmiau pateikia savo kontaktinę informaciją bei asmeninius duomenis ir paksui jie yra tikrinami. Kai duomenys yra tikrinami, kreditoriai naudojasi specialiomis informacinėmis sistemomis. Jos leidžia greitai pamatyti kokia informacija apie būsimą klientą yra tilksi, o kuri – melaginga. Tad, įsidėmėkite, kad teikiant kredito paraišką, tikrai nevalia meluoti apie gaunamas pajamas, ką dažnai mėgsta daryti sukčiaujantys klientai. Turite žinoti ir tai, kad tyčinis duomenų klaidinimas yra siejamas su kreditiniu sukčiavimu, o už tai jau yra numatoma ir baudžiamoji atsakomybė.

Ketinantiems skolintis, internete reikėtų apžvelgti ne tik seniausias kredito bendrovės, bet ir naujausiais įregistruotas platformas. Kai kurios naujos kreditų bendrovės siūlo mažesnes palūkanas ar net nemokamas paskolas, nes tokiu būdu bando laimę pritraukiant naujų klientų. Kas liečia dabar populiarėjančias sutelktinio finansavimo platformas, tai jos gali pasiūlyti ypač mažas palūkanas ir ilgus skolinimosi terminus. Netgi kai kurios seniausios kreditų bendrovės negali pasiūlyti tokių sąlygų, kurias dabar siūlo kai kurios sutelktinio finansavimo sistemos.

Greitas kreditas visą parą neišduodamas ir minėtose platformose, nes vis dėlto – jos irgi yra vartojimo kredito teikėjai, kurie turi laikytis esamos tvarkos. Tokių platformų pagrindinis minusas yra tai, kad paskolos sumos reikia laukti gana ilgai. Pavyzdžiui, kredito bendrovės, po paraiškos patvirtinimo, pinigus perveda keliolikos minučių bėgyje. Sutelktinio finansavimo platformose viskas gali trukti netgi dieną, kelias ar net savaitę.

 

Greitas kreditas įsiskolinusiems

greitas kreditas įsiskolinusiemsGreitas kreditas įsiskolinusiems išduodamas individualiomis sąlygomis, kurios nustatomos atsižvelgiant į kliento situaciją. Kiekviena paskolų bendrovė ar sutelktinio finansavimo platforma visada pabrėžia, kad jos pinigus skolina atsakingai. Dėl to yra keliamas reikalavimas, kad klientas nebūtų įtrauktas į viešą skolininkų sąrašą. Jeigu tokiame sąraše jau esate patalpinti, tuomet jums jokios finansinės paslaugos turbūt nebus teikiamos. Žinoma, kiekviena kredito bendrovė daro išvadas atsižvelgiant į kliento padėtį bei jo mokumo galimybes. Įsiskolinę asmenys, kurie laiku moka įmokas, gali lengviau gauti kreditus nei tie, kurie jas vėluoja mokėti. Greitas kreditas įsiskolinusiems gali būti išduodamas, tačiau viskas priklauso nuo situacijos.

Kiekvienas klientas, prie ketindamas kreiptis į paskolų bendroves, iš pradžių turi nurodyti visą apie save. Tai reiškia, kad ko gero teks pateikti netgi informaciją apie auginamus nepilnamečius vaikus. Svarbiausia yra tai, kad kreditoriai tikrai neskolins pinigų tiems, kurie jau ir taip yra prisiėmę galybę kreditų. Visos turimos skolos yra registruojamos. Žinoma, jeigu jos laiku apmokamos, tuomet situaciją tai tik palengvina. Tačiau, jeigu skolos vėluotinos – tai jau signalas, kad kreditorius turi susimąstyti dėl jūsų mokumo galimybių.

Kaip bebūtų, įsiskolinę asmenys turi suprasti, kad vėlavimas yra didžiausia kultis, bet jeigu skolos apmokamos laiku, tuomet galima kreiptis netgi dėl refinansavimo paskolos su užstatu. Tai toks skolinimosi būdas kuomet gaunama nauja paskola senų įsipareigojimų apdengimui. Tokia paslauga naudotis naudinga dėl to, kad padeda sumažinti mėnesio įmokas. Klientas gauna naują įmokų grafiką – senos skolos nurašomos, tačiau mokamos naujos. Dažniausiai tokia proga pasinaudoja tie, kurie moka dideles palūkanas.

Kiekvienas greitas kreditas įsiskolinusiems suteikiamas remiantis įstatymais bei Lietuvos banko iškeltomis kreditingumo vertinimo taisyklėmis. Jeigu tų taisyklių kreditorius nepaisys, tuomet jis prisidarys didelių bėdų. Tai reiškia, kad jums nereikėtų tikėtis kažkokių išimčių, nes kreditoriai neberizikuoja, kai baudos dabar yra ypač didelės ir darančios nemenką įtaką apyvartos dydžiui.

Jeigu jums reikalingas greitas kreditas, tuomet prieš tai pasitikrinkite kredito istorijos ataskaitą, kurią kasmet po vieną kartą galima peržiūrėti nemokamai internetu.