Paskolos su vekseliu

Paskolos su vekseliu dabar siūlomos žymiai mažesnėmis palūkanomis ir tokius kreditus galite gauti iš privačių asmenų. Jums tik reikia su jais suderinti visas skolinimosi detales ir laiku sumokėti skolą.

Kaip bebūtų, turite žinoti, kad paskolas su vekseliu išduoti gali tik privatūs asmenys, o ne vartojimo kredito teikėjai. Jiems yra draudžiama išduoti tokias paskolas. Žinoma, taikomos įvairiausios išimtys, kurios susijusios su skolų išieškojimu. Norint gauti paskolą su vekseliu, pirmiausia patartina įvertinti galimą riziką. Ji šiuo atveju būtų gerokai didesnė nei skolinantis iš paprastų paskolų bendrovių.

paskolos su vekseliuVekselis leidžia jo turėtojui išvengti laiko gaišimo skolos išieškojimo atvejais. Paprastai kalbant, kuomet skolinatės iš greitųjų kreditų bendrovės ir neapmokate įmokos, tuomet prasideda skolos išieškojimo procedūra. Ji trunka kiek ilgiau, nes pirmiausia viską bandoma spręsti derybų būdu. Kredito bendrovė paprašo sumokėti vėluotiną įmoką, tuo labiau – klientui gali būti suteikiama galimybė atidėti įmoką sumokant specialų mokestį ar tiesiog palūkanas. To nebūna, jeigu skolinatės pagal vekselį. Vekselyje yra nurodoma data, kada jūs (besikolinantis asmuo) turi sumokėti vekselio turėtojui nurodytą sumą. Jeigu tos sumos jūs nesumokate kaip to reikalauja įstatymai, tuomet niekas jūsų nelauks.

Pabrėžtina, kad paskolos su vekseliu labiausiai pavojingos yra būtent besiskolinantiems asmenims, nes tokiais atvejais išnyksta derybų galimybė. Vekselio turėtojas kreipiasi į notarą, kad šis išduotų vykdomąjį raštą. Viskas trunka labai greitai, o galiausiai su tuo vykdomuoju rašytu asmuo keliauja pas antstolį. Kai antstolis perima skolos išieškojimą, turbūt ir patys suvokiate kas nutinka? Jūsų sąskaitos areštuojamos, nuo jų nurašomos skolos ar dalis jų. Gali būti areštuojamas netgi jūsų turtas.

Tad, jeigu jus domina paskolos su vekseliu, tuomet turėkite galvoje, kad jos yra labai pavojingos. Tuo labiau, kad dabar yra nemažai sukčių, kurie vekselyje reikalauja nurodyti didesnę sumą nei iš tiesų skolinama žmogui. Vekselis nėra skolos raštelis, tai tiesiog įsipareigojimas sumokėti atitinkamą sumą tam tikrą dieną. Su tuo vekseliu atsiranda didesnę garantija, kuri nelabai naudinga besiskolinančiam asmeniui.

Paskolos pasirašant vekselį

paskolos pasirašant vekselįGreitos Paskolos pasirašant vekselį dabar išduodamos ypač didžiulėmis sumomis, o mokamos palūkanos priklauso nuo bendro susitarimo. Galvojantiems skolintis pinigų pasirašant šį vertybinė popierių, patariama prieš tai pasidomėti kaip vyksta pats pinigų skolinimo procesas. Vekselio turėtojas yra tas asmuo, kuris skolina pinigus. Įprastai vekselį niekas nevadina skolos rašteliu, nes tai yra vertybinis popierius, kuris nurodo, jog tame vekselį įrašytas asmuo turi sumokėti nurodytą pinigų sumą vekselio turėtojui. Trumpai tariant, vekselyje nėra netgi aptariamos jokios palūkanos ar delspinigiai. Kaip bebūtų, paskolos pasirašant vekselį yra labiau rizikingos tiems, kurie skolinasi tokių būdu. Greita paskola internetu gali būti mažiau pavojinga.

Norint saugiai pasiskolinti pinigų pasirašant kažkokį dokumentą, geriausia būtų sudaryti paskolos su užstatu sutartį arba pasirašyti skolos raštelį. Tokiuose dokumentuose yra nurodomi visi mokesčiai už vėlavimus, taipogi nurodomi terminai. Pabrėžtina, kad skolos rašteliuose aptariamos praktiškai visos skolinimosi sąlygos. Vekselyje yra nurodyta tik data ir suma, kurią vienas asmuo turi sumokėti kitam žmogui. Didžiausias trūkumas yra tai, kad su vekseliu neretai nusukami mokesčiai, o taip pat vekselį įteikęs asmuo gali prisidaryti nemalonumų arba gali likti apgautas. Paskolos pasirašant vekselį turi būti imamos labai atsargiai, nes yra ypač daug sukčių, kurie bando tokiu būdu apgauti kitus žmones.

Vekselis suteikia teisę be ilgų laiko gaišimų atgauti skolą. Pavyzdžiui, jeigu vekselio turėtojas patiekia asmeniui šį dokumentą apmokėjimui, o asmuo jo neapmoka, tuomet vekselio turėtojas keliauja pas notarą. Pastarasis išduoda vykdomąjį raštą, o tada jau keliauja pas antstolius. Tokiu būdu asmuo gali greitai ir lengvai išsireikalauti ir ieškoti skolą iš asmens turto. Kai antstolis imasi darbo, jis areštuoja ne tik banko sąskaitas, bet ir asmenų turimą turtą.

Jeigu jus domina paskolos pasirašant vekselį, būtinai atkreipkite dėmesį ką sako paskolos verslui teikėjas. Trumpai tariant, jis gali nurodyti, kad jums bus paskolinama mažesnė suma, tačiau vekselyje bus nurodyta didesnė, neva tai bus palūkanos. Turėkite galvoje, kad jis galės dar ir papildomai reikalauti palūkanų įstatymų numatyta tvarka, o tai jums atneš dar didesnę žalą. Tad, būtinai geria pagalvokite ar paskolos pasirašant vekselį tikrai bus naudingos.