Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai suteikiama labai paprastai – vos per kelia minutes pateikiate kredito paraišką ir laukiate kreditingumo įvertinimo. Kai paskolų bendrovė įvertina jūsų mokumą, gaunate atsakymą ar paskola bus suteikta ar ne.

Norint sėkmingai gauti kreditą, pirmiau turite įrodyti, kad pasirinktos paskolos dydis nesukels jums rūpesčių ateityje. Tai reiškia, kad jūsų gaunamų tvarių pajamų suma negali būti per daug maža. Taip pat labai svarbu žinoti, kad kredito įmokų dydis kitoms bendrovėms irgi darys didelę įtaką kreditorių sprendimui. Jeigu jūsų sumokamos įmokos kitoms finansų įstaigoms bus per daug didelės, tuomet sekantis kreditorius jums paskolos išduoti neturės teisės, nes jis bus laikomas pažeidusiu įstatymus.

pirma paskola nemokamaiKalbant apie pirmą paskolą nemokamai, būtina suvokti, kad ne visose kredito bendrovėse yra pateikiami tokie pasiūlymai. Nemokamai skolintis leidžiama tiems, kurie dar nei karot nesiskolino. Pavyzdžiui, jeigu matote, kad kredito bendrovėje, kurioje jau skolinotės ar vis dar esate jai įsipareigoję, siūlo pirmuosius nemokamus kreditus, tai reiškia, kad jie siūlomi naujiems klientams. Esami klientai tokiais pasiūlymai pasinaudoti negali.

Kaip bebūtų, verta akcentuoti, kad pirma paskola nemokamai suteikiama tikrai ne kelių metų terminui. Ji suteikiama mėnesiui ar keliems. Yra paskolų bendrovių, kuriose galima nemokamai pasiskolinti mėnesiui. Yra tokių, kur nemokamai galima skolintis netgi pusmečiui. Aišku, kiekvienas kreditorius nustato skirtingas sąlygas, o jas ir turite analizuoti itin kruopščiai.

Skolintis internetu yra paprasta ir pigu, bet visada reikia pasižiūrėti kokia metinė palūkanų norma yra taikoma. Pagal įstatymus, ji negali būti didesnė nei 75 procentai. Jokia kredito bendrovė negali teikti vartojimo kreditų brangiau nei nurodyta. Tokios įmonės, kurios skolina brangiau, sulaukia baudų, nes tokių palūkanų nustatymas yra neteisėtas.

Pirma paskola nemokamai dažniausiai suteikiama tiems asmenims, kurių finansinė padėtis rodo, jog jie gali prisiimti naujus įsipareigojimus. Tai reiškia, kad turint nemažą pajamų šaltinį, galima tikėtis ne tik paskolos, bet ir gerų jos grąžinimo sąlygų. Kai kuriose bendrovėse jums gali būti pasiūlyta skolintis didesnes sumas nei įprastai, o taip pat gali būti pasiūlytos mažesnės palūkanos nei kitiems.

 

Pirma paskola be palūkanų

pirma paskola be palūkanųPirma paskola be palūkanų tikrai yra realybė. Galima gauti nemokamus vartojimo kreditus, už kuriuos nereikės mokėti nei palūkanų, nei pratęsimo mokesčių, nei delspinigių. Aišku, kiekviena paskolų tiekėjas nustato skirtingas sąlygas, tad būtinai riekia į jas įsigilinti, kad vėliau nekiltų klausimų ir aišku – ginčų su pačiu kreditoriumi. Norintiems pasiskolinti be palūkanų, pirmiausia verta žinoti, kad kredito bendrovės aklai vertinti mokumo negali. Tai reiškia, kad kredito įstaigos jūsų kreditingumą įvertins pagal tam tikras taisykles. Pagal kokias – nurodyta Lietuvos banko internetinėje svetainėje. Kiekvieno kliento kreditingumas turi būti vertinamas prieš suteikiant paskolą. Turėkite galvoje, kad greitos paskolos moksleiviams dažniausiai suteikiamos nenoriai.

Būtina žinoti, kad pirma paskola be palūkanų suteikiama naujiems klientams, tad esamiems reikėtų ieškoti kitų finansų įstaigų. Taipogi svarbu tai, kad ne visi klientai gali skolintis papildomai. Norint nemokamai pasiskolinti pinigų, pirmiausia teks ieškoti bendrovių, kuriose dar neteko registruotis ir naudotis paslaugomis. Paskui reikės pasižiūrėti ar gaunamos pajamos nebus per daug mažos. Juk negalėsite gauti naujo kredito, jeigu bus aiškiai matoma, kad iš turimų pajamų negalėsite tos paskolos grąžinti laiku. Kreditoriai įvertins kokios yra jūsų galimybės ir tikrai matys ar esate finansiškai pajėgūs.

Taipogi reikia žinoti, kad pirma paskola nemokamai suteikiama pagal visus įstatymus, o jie numato, kad jums reikės pateikti visus duomenis apie save. Jeigu galvojate, kad pavyks gauti kreditą šiek tiek pameluojant kreditoriui, vadinasi labai klystate. Visi jūsų nurodyti duomenys turi būti sutikrinami ir kreditoriai privalo įsitikinti, kad jie yra teisingi. Paskolų bendrovės neturi teisės išduoti kreditų tiems, kurių duomenų tikrumas nėra patikrintas. Visi jūsų nurodyti duomenys bus patikrinti per specialias informacinėse duomenų bazes ir tai truks neilgai – vos keliolika minučių ar dar trumpiau.

Pabrėžtina, kad norintys paskolinti nemokamai, turi atkreipti dėmesį laiką kada teikiama paraiška. Jeigu jūs paskolos paraišką ketinate pateikti po 22 valandos, tuomet kreditą geriausiu atveju gausite sekančią darbo dieną po 7 valandos ryto. Turėkite galvoje, kad jokie vartojimo kreditai naktimis neišduodami ir tokia praktika taikoma jau gana senokai.

Pirmas kreditas nemokamai

Pirmas kreditas nemokamai suteikiama visai lengvai, jeigu gaunate stabilias pajamas bent jau paskutinius keturis mėnesius. Siūlomų paskolų palūkanos šiuo metu yra ypač mažos ir skolintis tampa dar paprasčiau. Jeigu jums aktualios nemokamos paskolos verslui, už kurias nereikės mokėti jokių palūkanų ar mokesčių, tuomet derėtų ieškoti kredito bendrovių, kuriose dar nei karto nesate apsilankę. Tai reiškia, kad jūs turite būti naujas klientas, o ne esamas. Pastariesiems nemokamos paskolos išduodamos nebent per šventes, kuomet vyksta specialios akcijos. Galvojantiems kokias bendroves rinktis, patartina pažvelgti visą rinką, nes kiekvienas kreditorius siūlo skirtingus privalumus, kuriais verta pasinaudoti.

pirmas kreditas nemokamaiKlientams būtina žinoti, kad pirmas kreditas nemokamai dažniausiai išduodama tik po detalios asmens kreditingumo patikros. Ta patikra reikalinga tam, kad kreditorius nustatytų ar besiskolinantis asmuo yra patikimas ar ne. Jeigu praeityje jūs buvote nemokus ir buvote įtrauktas į skolininkų duomenų bazes, tuomet ne tik nemokamos, bet apskritai jokios paskolos su užstatu negalėsite gauti. Vis daugiau kredito įstaigų nurodo, kad jų klientai turi būti atsakingi ir visada laiku grąžinantys skolas. Jeigu kažkada laiku vienos ar kitos skolos nepavyko grąžinti, tuomet tai matysis jūsų kredito istorijoje.

Kredito istorijos patikrinimas yra įprastas visose kredito įstaigose, bankuose, unijose bei kitose finansų įstaigose. Kuomet bandoma skolinti, visada siekiama įvertinti riziką. Riziką parodo asmens ankstesni sandoriai, ypač susiję su finansais. Pavyzdžiui, jeigu praeityje asmuo buvo priklausomas nuo kreditų, tuomet vargu ar patraukliai atrodysite naujiems paskolų teikėjams. Tiesiog tai parodys, kad negebate tvarkytis su turimu tvarių pajamų šaltiniu ir leidžiate sau tai, ko nereikėtų leisti.

Pirmas kreditas nemokamai išduodamas lygiai taip pat, kaip skolinantis už palūkanas. Paprastai kalbant, skiriasi tik išlaidos. Paskolą gaunate nemokamai, tačiau vis tiek jūsų finansinė padėtis turi būti įvertinama kruopščiai. Jeigu galvojate skolintis internetu, tuomet žinokite, kad ne visur siūlomi nemokamai kreditai. Pirmas kreditas nemokamai dažniausiai siūlomas greitųjų paskolų bendrovėse, o sutelktinio finansavimo platformose tokių paskolų ko gero nerasite, nes ten dažniausiai pinigus skolina fiziniai asmenys.

Pirmas kreditas be palūkanų

Norite pasiskolinti nedidelę pinigų sumą, bet nežinote kurioje vietoje galima rasti palankiausias sąlygas? Pirmas kreditas be palūkanų siūlomas visose didžiausiose paskolų bendrovėse, bet aišku – tokiu privalumu pasinaudoti gali tikrai ne kiekvienas asmuo. Labai svarbu tai, kad būtumėte nepriekaištingos finansinės reputacijos, o ją visada kreditoriai apžvelgia pirmiausiai. Tad, jeigu jūs visada vykdote savo įsipareigojimus ir neturite uždelstų skolų, tuomet gauti nemokamą kreditą tikrai neturėtų būti keblu. Žinoma, viską gali sugadinti kiti niuansai, nes vis dėlto – paskolą teikiantys juridiniai asmenys atsižvelgia į daugelį aspektų.

Verta žinoti, kad pirmas kreditas be palūkanų dažniausiai siūloma naujiems klientams. Tai asmenys, kuriems neteko skolintis internetu kažkokiose bendrovėse. Pavyzdžiui, jeigu vienoje bendrovėje kažkada skolinotės ir paskolą grąžinote sėkmingai, tuomet būsite laikomi esamais klientais. Jeigu ta pati bendrovė siūlo nemokamą pirmą kreditą, tai jūs jo negausite, nes nebūsite laikomi naujais klientais. Tuo ir skiriasi paskolos naujiems ir esamiems klientams.

pirmas kreditas be palūkanųKaip bebūtų, visos paskolos turi būti išduodamos atsakingai. Jeigu jūs radote bendrovę, kurioje nesate ėmę paskolų ir ketinate pasinaudoti pasiūlymu skolintis nemokamai, tuomet negalvokite, kad viskas pavyks sėkmingai. Nemokamos paskolos nėra išduodamos tiems žmonėms, kurie sunkiai verčiasi gyvenime. Tai reiškia, kad net ir neturint registruotų įsiskolinimų, jūs galite negauti paskolos. Kodėl taip yra? Aiškiau kalbant, kreditai visada išduodami tik po to, kai kreditoriai paskaičiuoja ar asmuo galės sumokėti tam tikro dydžio įmokas ar grąžinti visą skolą po trumpo laiko. Kadangi nemokamos paskolos išduodamos labai trumpam laikui, jūsų finansinė padėtis turi būti stabili ir teigiama, jūs turėsite gauti nemažas pajamas.

Pirmas kreditas be palūkanų nebus išduodamas tuo atveju, jeigu nemokamai bus pasiskolinta nemaža suma, o atlyginimas bus menkas. Pavyzdžiui, jeigu gaunate kas mėnesį 400 eurų pajamų, o skolinatės nemokamai 800 eurų mėnesio laikotarpiui, tai iš kur padengsite visą skolą po to mėnesio? Kreditoriai visada atlieka tokius skaičiavimus, tad nenustebkite, jeigu kredito nemokamai negausite. Viskas remiasi į skaičiavimus, tad ir jums patiems reikėtų juos atlikti.