Vartojimo kreditas

Turite šaunių idėjų, kurių įgyvendinimui reikia pinigų? Vartojimo kreditas jums suteiks galimybę greitai išspręsti net ir sudėtingus finansinius klausimus!

Paskolų palūkanos ir skolos grąžinimo terminai dabar kaip niekad naudingi! Tinkamai pasirinkus pasiūlymą, įmokas mokėti bus itin paprasta!

Vartojimo kreditas skirtas vartojimo poreikių tenkinimui

vartojimo kreditasNeretais atvejais, klientai painioja tam tikrų paskolų rūšis. Vienos yra specializuotos, o kitos – universalios. Tai reiškia, kad vieni kreditai gali būti naudojami tik konkretiems tikslams. Pavyzdžiui, perkant automobilį išsimokėtinai, siūloma rinktis specializuotą paskolą. Gautus pinigus panaudosite automobilio įsigijimui, bet tuo pat metu – tą automobilį paliksite kaip užstatą. Tai padeda sumažinti palūkanas.

Kitas pavyzdys – vartojimo kreditas vartojimo poreikiams tenkinti. Čia viskas turėtų būti aiškiau – imate paskolą, už kurią kredito teikėjui jūs neprivalėsite duoti ataskaitos. Pinigus galėsite išleisti kur tik panorėsite – pirkiniui, atostogoms, paslaugų užsakymui ir t.t.

Esmė ta, kad skolinantis konkrečiam tikslui, kredito teikėjai dažniausiai pasiteirauja kam reikalingi pinigai. Jeigu nurodysite, kad skolinatės keliems tikslams, tuomet jums bus pasiūlytas tas vadinamas „universalus vartojimo kreditas“. Kitais atvejais, paskirtis bus nurodyta greitos paskolos sutartyje.

Žūtbūt įsidėmėkite – kredito sutartyse nurodyta paskirtis negali būti keičiama gavus paskolą. Paprastai šnekant, jeigu gausite pinigus vienam tikslui, o išleisite visai kitam, tai gali sukelti problemų. Kreditorius, sužinojęs, jog pinigus panaudojote ne pagal paskirtį, gali reikalauti grąžinimo.

Turite suvokti, kad Lietuvoje yra be galo platus kredito teikėjų pasirinkimas. Skolintis be užstato galima gana lengvai. Tas pats liečia ir kredito rūšis. Jų yra labai daug. Tad, bus svarbu, jog viską atliktumėte teisingai.

Vartojimo kreditas dažniausiai išduodamas visiems asmenims, kurie visiškai atitinka įstatymų numatytus reikalavimus bei kreditorių taisykles. Turite būti LR pilietis, kuris gauna pakankamas tvarias pajamas ir neturi per daug įsipareigojimų kitoms kredito įstaigoms.

Asmenys, kurie nemoka tvarkytis su finansais ir neatsakingai žiūri į skolų grąžinimą, įprastai yra nepageidaujami paskolų bendrovėse. Jūsų atsakomybę kreditoriai patikrina vertinant kreditingumą. Šios procedūros metu paaiškėja ar vartojimo kreditas bus išduodamas ar ne. Tad, jeigu esate atsakingi ir gaunantys pajamas, jums neturėtų kilti problemų dėl finansavimo. Tuo labiau, paskola su užstatu dažniausiai gaunama dar geresnėmis sąlygomis.