Greita paskola

Jeigu jums reikalinga greita paskola, ją internetu gauti dabar galite dar paprasčiau. Visa kredito išdavimo procedūra truks neilgai, jeigu iš karto pateiksite teisingus savo duomenis.

Kreipianti į paskolų bendroves, turite aiškiai nurodyti kokias pajamas gaunate, o taip pat labai svarbu, jog jūsų asmeniniai duomenys būtų pateikti be klaidų. Klaidingai nurodyti duomenis yra pagrindinė priežastis kodėl greitos paskolos išdavimo procesas pailgėja. Tenka duomenis tikslinti ir iš naujo tikrinti informacinėse duomenų bazėse. Tad, jeigu jums skubiai reikalinga paskola, tuomet jokiu būdu neskubėkite bedant savo asmeninius duomenis paraiškoje.

greita paskolaKiekviena greita paskola turi būti išduodama remiantis įstatymais. Tai reiškia, kad nederėtų tikėtis, kad kuri nors paskolų bendrovė išduos paskolą atmestinai įvertinus jūsų situaciją. Kiekvieno besiskolinančios asmens padėtis yra skirtinga, todėl įprasta, kad kiekvienam taikomos skirtingos sąlygos. Pavyzdžiui, tie, kurie gauna labai dideles pajamas ir turi labai mažai įsipareigojimų, dažniausiai iš kreditorių sulaukia ypatingų pasiūlymų. Greita paskola tokiems asmenims suteikiama su gana mažomis palūkanomis, nes rizika prarasti pinigus yra labai maža. Tačiau, jeigu esate asmuo, kuris turi daug skolų ir jau vėluoja jas mokėti, tuomet tikrai neverta gaišti laiko, nes ko gero kredito bendrovės nenorės rizikuoti.

Greita paskola per keliolika minučių išduodama tais atvejais, jeigu klientas atitinka visus reikalavimus ir asmeninius duomenis pateikia be klaidų. Tiesiog asmuo turi būti nepriekaištingos finansinės reputacijos ir iš jo pateiktų duomenų turi būti aiškiai suprantama, kad jis tikrai pajėgs grąžinti skolą laiku. Jeigu nesate toks asmuo, tuomet nenustebkite, jeigu kredito bendrovė pareikalaus kažkokios garantijos, pavyzdžiui – jeigu pareikalaus įkeisti turtą. Žinoma, turto įkeitimas yra tik garantija, tačiau jeigu jūsų pajamos yra per menkos, jūs negalėsite gauti kredito.

Visi kreditoriai supranta, kad neatsakingai įvertinus mokumą, galima gauti dideles baudas. Dėl šios priežasties netgi jūsų turimas turtas gali jums nepadėti. Trumpai tariant, greita paskola negali būti suteikiama asmeniui, kuris negauna pajamų, tačiau įkeičia turtą. To daryti kreditoriai neturi teisės t.y. jie negali suteikti vartojimo kredito remiantis tik kliento turimu turtu.

Greita paskola internetu

greita paskola internetuGreita paskola internetu žaibišku greičiu suteikiama net ir tuo atveju, jeigu skolinamasi iki kelių tūkstančių eurų ne vieneriems metams. Asmenys, galintys gauti tokius kreditus, tiesiog nurodo savo asmeninius duomenis ir tiek. Viskuo kitu pasirūpina kredito bendrovės. Jeigu jums kaip tik prireikė kelių tūkstančių eurų kažkokiems poreikiams patenkinti, tai tokią sumą tikrai galėsite pasiskolinti internetu. Galite rinktis ne tik paprastas greitųjų paskolų įmones, bet ir įvairias sutelktinio finansavimo sistemas, kuriose skolintis galima dar žemesnėmis palūkanomis. Tiesa, kiekvienoje vietoje taikomos skirtingos palūkanos bei skolos grąžinimo terminai. Tad, jeigu norite gauti kuo palankesnes sąlygas, pirmiausia privalote peržiūrėti rinkos situaciją arba tiesiog prašyti paskolos iš žmonių.

Dabar greita paskola internetu suteikiama ne tik paskolų bendrovės ar sutelktinio finansavimo platformose. Galite rinktis kredito unijas arba komercinius bankus, nes jie irgi paskutiniu metu stengiasi atsiriekti šiokią tokią rinkos dalį. Čia skolintis būtų pigiausia, tačiau ar lengviau – abejojama. Mat, unijos bei bankai nori didesnių garantijų nei įprasta kredito sutartis. Nenustebkite, jeigu tokiose vietose iš jūsų bus reikalaujama kažką užstatyti pavyzdžiui – nekilnojamą turtą ar transporto priemonę. Skolinantis iš sutelktinio finansavimo platformų ar paprastų greitųjų kreditų bendrovių, tokie reikalavimai dažniausiai nėra taikomi. Ten skolinimosi procedūra greitesnė ir lengvesnė.

Verta žinoti, kiekviena greita paskola internetu gali būti suteikiama tik po išsamios kreditingumo analizės. Jeigu galvojate, kad užtenka pateikti paraišką ir jau garantuotai gausite paskolą, vadinasi apsirinkate. Viskas vyksta kiek kitaip. Jūs pirmiau pateikiate paraišką, o kreditoriai įvertina riziką. Ta rizika įvertinama analizuojant gaunamus duomenis iš specialių duomenų bazių. Tikrinamos jūsų gaunamos pajamos, jų tęstinumas, dydis, o taip pat žiūrima kokius įsipareigojimus turite apskritai. Jeigu jūsų turimos skolos yra per daug didelės, tai tuomet paskolos verslui ir ne tik gauti negalėsite. Visai nesvarbu, kad turimo atlyginimo jums pakaks padengti skolą – viskas skaičiuojama kiek kitaip.

Greita paskola internetu gali būti suteikiama tik tuo atveju, jeigu besiskolinančio kliento įsiskolinimai nesudarys 40 procentų jo gaunamų mėnesio pajamų. Tai reiškia, kad jūsų mėnesio įmokos negali būti didesnės nei šis reikalavimas.

Greita paskola bedarbiams

Greita paskola bedarbiams neišduodama, nes tokie asmenys negauna tvarių pajamų. Kadangi daugelis bedarbių galvoja, kad tvariomis pajamomis galima laikyti gaunamas pašalpas, Lietuvos bankas yra patvirtinęs, kad tokios pajamos nėra priskiriamos prie tvarių. Tiesiog pašalpose nėra jokių tvarumo požymių, nes jos gaunamos ne visą laiką. Norintiems paskolos su užstatu, teks atitikti visus reikalavimus taip kaip priklauso. Tie reikalavimai aiškiai išdėstyti greitųjų paskolų bendrovių tinklapiuose bei Lietuvos banko skelbiamuose mokumo vertinimo nuostatuose. Jokia kredito bendrovė nerizikuos ir neskolins pinigų bedarbiui asmeniui, nes už tai gresia didelės baudos ar net licencijos praradimas.

greita paskola bedarbiamsTurite suprasti, kad greita paskola bedarbiams negali būti suteikiama, nes tokie asmenys neturi iš ko mokėti mėnesio įmokų, o ką jau kalbėti apie visų paskolų grąžinimą, jeigu skolinamasi mėnesio terminui. Tuo labiau trumpalaikes paskolas bedarbiai turi pamiršti. Aiškiau klabant, kuomet bedarbis gauna pašalpas, jis tas pajamas skiria būtent pragyvenimui. Tokia pašalpa mokama ne visą gyvenimą. Asmuo, bandantis skolintis mėnesio laikotarpiui kelis šimtus eurų, ko gero turėtų atseikėti vieno mėnesio pašalpą skolos grąžinimui, net jeigu ta paskola buvo išduota nemokamai. Tuo bedarbis asmuo neturėtų iš ko padengti įprastų gyvenimo poreikių. Dėl šios priežasties bedarbiams jokia greita paskola negali būti suteikiama.

Klabant apie nuobaudas, verta akcentuoti, kad greita paskola bedarbiams neišduodama dėl baimės gauti solidžią baudą nuo Lietuvos banko. Tikrai yra ne vienas atvejis, kuomet bedarbiai asmenys gauna kreditus. Tačiau ne vienas atvejis buvo kai kredito bendrovė gavo tūkstantinę baudą už tai, kad paskolino pinigų nedirbančiam asmeniui. Visos finansų įstaigos, kuris išduoda paskolas darbo biržoje registruotiems bedarbiams, sulaukia atpildo – baudų arba licencijos atėmimo.

Greita paskola bedarbiams neišduodama bet kokiais atvejais ir visai nesvarbu į ką kreipiatės. Netgi sutelktinio finansavimo platformos nurodo, kad bedarbiai asmenys neturėtų į jas kreiptis. Nesvarbu, kad galbūt norite padengti senas skolas – jums gauti kreditą nepavyks, nes kitaip nubausti būtų patys kreditoriai. Jiems tokios rizikos nereikia, tuo labiau kai tokios milžiniškos baudos.

Greita paskola nedirbantiems

greita paskola nedirbantiemsGreita paskola nedirbantiems pagal darbo sutartį gali būti išduodama kitokiais atvejais. Jeigu asmuo gauna pajamas pagal visai kitokią sutartį, vadinasi jis gauna kažkokias pajamas, kurios priskiriamos prie tvarių. Jeigu nedirbate pagal darbo sutartį, vadinasi galite dirbti pagal individualios veiklos pažymą ar sudaryti kažkokią paslaugų sutartį. Tokios sutartys gali garantuoti tvarių pajamų gavimą, jeigu nuo tų gautų pajamų sumokami atitinkami mokesčiai. Kaip bebūtų, jeigu esate visiškai niekur nedirbantis asmuo, kuris registruotas darbo biržoje, tuomet pamirškite paskolas, nes jų nebus galima gauti. Įstatymai numato, kad tas, kad išduoda vartojimo paskolą bedarbiui, nusižengia įstatymams, o už tai yra baudžiama.

Turite žinoti, kad greita paskola nedirbantiems asmenims prieinama tik tokiu atveju, jeigu pajamos gaunamos iš kažkur kitur, o ne iš samdomos darbo. Kaip jau minėta pradžioje, jeigu nedirbate pagal darbo sutartį, tačiau dirbate pagal kažkokią kitą verslo įteisinimo formą, vadinasi jūs galite gauti kreditus, nes gaunate tvarias pajamas. Žinoma, vienintelis niuansas yra tas, kad savarankiškai uždirbamos pajamos yra vertinamos konservatyviau ir imamas gerokai ilgesnis pajamų gavimo laikotarpis. Pavyzdžiui, dirbančiųjų pagal daro sutartį kreditoriai tikrina paskutinių keturių mėnesių laikotarpį. Tačiau dirbančiųjų pagal verslo liudijimus ar individualios veiklos pažymas, pajamos tikrinamos atsižvelgiant į ilgesnį laikotarpį. Tad, būtinai įvertinkite šį niuansą.

Pabrėžtina, kad tvariomis pajamomis gali būti laikomos tik tam tikros rūšies pajamos. Kai kurie besiskolinantys asmenys klaidingai galvoja, kad atsitiktiniai sandoriai gali būti priskiriami prie tvarių pajamų šaltinių. Taip nėra. Jeigu kažką pardavėte ir tą sumą tikitės nurašyti prie tvarių pajamų, vadinasi blogai esate informuoti. Tokios pajamos nėra skaičiuojamos ir į jas neatsižvelgia nei vienas kreditorius. Greita paskola nedirbantiems pagal darbo sutartį gali būti išduodama tik tuomet, jeigu pajamos iš kitų oficialių šaltinių gaunamos reguliariai. Neturi būti jokios pertraukos. Vieną mėnesį galite gauti didesnes, o kitą mėnesį mažesnes pajamas, o iš to bus vedamas vidurkis, jeigu tai yra individualios veiklos pajamos. Tačiau atsitiktiniai sandoriai į tai nėra įskaičiuojami ir juos reikia pamiršti.

Greita paskola visą parą

Greita paskola visą parą internetu išduodama tarp 7 valandos ryto ir 22 valandos vakaro. Po šio laikotarpio greitųjų kreditų išdavimas nėra galimas. Tad, norintiems pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, patartina paskubėti tekti kredito paraiškas. Yra numatyta tvarka, jog kredito įstaigos negali išduoti vartojimo paskolų nakties metu. Jeigu tokiu laikotarpiu jos išduodamos, tai būtų laikoma vartojimo kredito įstatymo pažeidimus, už ką yra numatytą griežtą atsakomybė. Jeigu ieškote kas galėtų paskolinti pinigų, tuomet reikėtų į bendroves kreiptis dienos metu darbo valandomis, nes vėliau teks laukti sekančios darbo dienos.

greita paskola visą parąPabrėžtina, kad greita paskola visą parą neišduodama, tačiau apskritą parą vartotojai gali teikti kredito paraišką. Kreditoriai jas gali nagrinėti, jie gali priimti sprendimus ar paskolos bus suteikiamos ar ne. Tačiau jie neturi teisės pervesti paskolos sumos nakties metu. Kaip bebūtų, ši sąlyga taikoma ne tik greitųjų kreditų bendrovėms, bet ir sutelktinio finansavimo platformoms, kuriose pinigus skolina paprasti fiziniai asmenys.

Kreipdamiesi į sutelktinio finansavimo platformas turėsite elgtis lygiai taip pat, kaip numatyta greitųjų kreditų bendrovių tvarkoje. Jums teks pateikti asmeninius duomenis bei laukti kreditingumo įvertinimo. Jeigu jūsų kreditingumas įvertintas neigiamai, tuomet niekas pinigų jums turbūt nenorės skolinti. Jūsų kredito prašymas bus nematomas paprastiems investuotojams ir tiek.

Kas liečia paskolos gavimą nakties metu, ne ką mažiau svarbu tai, jog asmenims net nereikėtų tikėtis išimčių kredito unijose ar bankuose. Greitieji kreditai yra vartojimo paskolos, kurias siūlo ir minėtieji kreditoriai – unijos ir bankai. Tai reiškia, kad jiems galioja ta pati kredito išdavimo tvarka. Negausite vartojimo paskolos nakties metu ir tiek.

Klabant apie skolinimąsi internetu, labai svarbu akcentuoti, kad tuo metu jūsų paraišką gali būti nagrinėjama, galite gauti atsakymą ir tiek. Tačiau pinigai ko gero pus pervedami tik sekančią darbo dieną. Pabrėžtina, kad kai kurios kredito bendrovės nedirba savaitgaliais, todėl gali tekti laukti netgi porą dienų. Paprastai kalbant, jeigu kredito paraišką pateikiate penktadienio nakties metus, tuomet gali būti atvejų, jog kredito sumą paskolų bendrovė perves tik pirmadienio ryte.

Greita paskola telefonu

Greita paskola telefonu išduodama taip pat paprastai, kaip viską atliekant internetu. Keičiasi tik kredito paraiškos pateikimo tvarka ir tiek. Taipogi asmens tapatybės nustatymo tvarka yra gana paprasta – viskas derinama telefonu arba tenka naudotis specialiomis komunikacinėmis programomis, jog kredito įstaigos įsitikintų, kad paraišką pateikė tikrai tas asmuo, kurio duomenys nurodyti. Trumpai tariant, greita paskola telefonu gali būti išduodama, tačiau visa skolinimosi procedūra gali užtrukti kiek ilgiau nei tikėjotės. Gali tekti atlikti papildomus tapatybės nustatymo žinginius, o tai ko gero vis tiek pareikalaus prieigos prie interneto.

greita paskola telefonuNorint gauti greitą paskolą telefonu, pirmiausia reikės pateikti paraišką. Ją pateikti galima telefonu. Su jumis susisiekia kredito bendrovės atstovai ir įrašinėdami pokalbį, gauna jūsų asmeninius duomenis, kurie bus nurodyti kredito sutartyje. Aptariate paskolos sumą bei palūkanas ir sutariate kredito grąžinimo terminą. Galiausiai, jeigu viską suderinti pavyksta, bus atliekama kreditingumo įvertinimas. Pabrėžtina, kad jis bus atliekamas tik po to, kai duosite sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Jums teks pervesti vieną centą ar kažkaip kitaip duoti sutikimą, jog kredito bendrovės atstovai galėtų peržiūrėti jūsų duomenis specialiose informacinėse sistemose. Jeigu kreditingumas bus teigiamas, tuomet viskas tvarkoma toliau.

Nustačius, kad kreditingumas yra teigiamas, ir kas paskolą jums išduoti galima, toliau seks kredito sutarties pateikimas. Ją gausite el. paštu. Turite viską kruopščiai persikaityti, jog paksui nekiltų kažkokių nesusipratimų. Galiausiai, paskolos sutartis privalės būti patvirtinta tam tikrais metodais – mobiliuoju arba elektroniniu parašu arba vedant vieną centą į kreditoriaus banko sąskaitą. Banko sąskaitos naudojimas bus būtinas, nes kitaip nebus kur pervesti sutartos paskolos sumos.

Greita paskola telefonu gali būti gaunama lengvai, tačiau turėkite galvoje, kad grąžinimas tikrai nebus toks paprastas kaip galvojate, ypač jeigu jūsų pajamos yra labai ribotos. Norint gauti geriausias palūkanas, patartina telefonu visko nederinti. Geriausia būtų viską atlikti kompiuteriu, nes bus paprasčiau matyti visą paskolos sutartį ir joje nurodytas paskolos grąžinimo sąlygas. Tuo labiau, kad ne visos bendrovės siūlo skolintis telefonu mažomis palūkanomis.