Kredito skaičiuoklė

Nesugalvojate kokios tinkamiausios priemonės būtų sprendžiant finansinius keblumus? Kredito skaičiuoklė gali jums padėti išspręsti įvairius galvosūkius.

Ilgalaikiai kreditai turbūt būtų paprasčiausias būdas bandyti kapstytis iš duobės. Kreditai dabar siūlomi ganėtinai žemomis palūkanomis, o jos netgi yra kontroliuojamos netgi teisės aktų. Prieš imant ilgalaikę paskolą, reikėtų pasidomėti visais niuansais.

Kredito skaičiuoklė tiems, kurie nori išvengti milžiniškų įmokų

kredito skaiciuokleNatūralu, kad skolinantis trumpam periodui, įmokos būna gana nemažos. Jos išauga kartu su greitos paskolos suma – kuo daugiau skolinatės, tuo didesnes įmokas paskui mokate. Tad, jeigu jums norisi, kad ateityje reikėtų mokėti mažesnes įmokas, tuomet reikėtų rinktis ilgesnį kredito grąžinimo laikotarpį.

Pasirinkus ilgalaikę paskolą, jūsų įmokos turėtų būti paskaičiuojamos tolygiai t.y. kiekvieną mėnesį mokėsite vienodas įmokas. Tokia praktika taikoma kone visose populiariausiose kreditų bendrovėse bei sutelktinio finansavimo platformose.

Naudojantis kredito skaičiuokle, dažniausiai pasirenkamos ir mažiausios metinės palūkanos. Trumpai tariant, trumpalaikių paskolų palūkanos įprastai yra didesnės nei ilgalaikių. Ilgalaikiai kreditai naudingi tuo, kad renkantis ilgesnį periodą, sumažinamos palūkanos. Juk jeigu jos būtų tokios pats kaip trumpalaikių paskolų, tuomet nebūtų tikslo skolintis taip brangiai.

Gera žinia ir tiems, kurie nori apsidrausti nuo nenumatytų atvejų ateityje – siūlomos ir įmokų atostogos. Kai kurios kredito įstaigos leidžia atidėti įmokas. Žinoma, ne visur toks atidėjimas yra nemokamas. Kai kurie kredito teikėjai nemokamai įmoką leidžia atidėti kartą per metus ar per visą paskolos  be užstato grąžinimo laikotarpį. Kiti kreditoriai leidžia atidėti įmokas sumokėjus tam tikrus mokesčius ir atidėjimo skaičius nėra ribojamas.

Kalbant apie atidėjimą, reikėtų būti apdairiems. Mat, kai kurios finansų įstaigos kaip reikiant pasipelno iš dažno kreditų įmokų atidėjimų. Sumokami mokesčiai siekia ne kelis eurus, o žymiai daugiau. Jiems yra į naudą, kad atidedate įmokas sumokėdami nemažus mokesčius. Tad, būtinai viską kruopščiai paskaičiuokite. Kredito skaičiuoklė padės jums viską atlikti kruopščiau.

Ilgalaikiai kreditai, kaip bebūtų, yra žymiai naudingesni nei trumpalaikės paskolos su užstatu. Tai liečia atvejus, kuomet norima ateityje mokėti mažesnes įmokas ir šitaip neapsikrauti pečių didelėmis palūkanomis. Būtinai viską skaičiuokite atidžiai ir rinkitės tokį pasiūlymą, kuris ateityje nepriverstų patirti dar didesnių problemų.