Pigiausios paskolos

Pigiausios paskolos ieškantiems vartotojams dabar pateikiama daug pasiūlymų. Galima rinktis ne tik mėnesio laikotarpio paskolas, bet ir kreditus, kuriuos jūs grąžinsite per kelerius metus kas mėnesį mokėdami įmokas.

Tokios paskolos šiuo metu ženkliai mažesnėmis palūkanomis išduodamos tiek vartojimo kredito bendrovėse, tiek specialiose platformose, kur atliekamas sutelktinis finansavimas. Jeigu jūsų tikslas yra pasiskolinti didelę pinigų sumą su galimybę grąžinti skolą per kelerius metus, tuomet tikrai nebus sudėtinga rasti geriausius kreditus. Pigiausios paskolos didelėmis sumomis siūlomos minėtose platformose bei didžiausios kreditų bendrovėse, kur siūlomi ilgalaikiai kreditai.

pigiausios paskolosTiems, kuriems norisi pigiausios paskolos per 15 minučių, verta atsižvelgti į kreditorių nustatytus reikalavimus dėl nemokamų kreditų išdavimo. Dabar yra ypač daug specialių nuolaidų, kuomet reklamoje rodoma, jog galima skolinti visiškai nemokamai. Pirmiausia, turite pasižiūrėti per kiek laiko tą nemokamą paskolą turėsite grąžinti. Gali nutikti taip, kad visą sumą turėsite sumokėti po mėnesio nuo jos gavimo. Tačiau aišku, yra tokių kreditorių, kurie siūlo ilgalaikes paskolas su kredito įmokos atidėjimo galimybe. Tai reiškia, kad galite skolintis ilgam laikotarpiui, o pirmą įmokas pradėsite mokėti tik po kelių mėnesių.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad ieškantiems pigiausios paskolos, būtina pasižiūrėti ar nėra keliamas reikalavimas būti nauju klientu. Dabar yra ne viena kredito bendrovė, kuri nurodo, jog nemokamos greitos paskolos siūlomos tik naujiems klientams. Tad, jeigu praeityje iš tokios bendrovės skolinotės kad ir menką sumą, tai gali būti viena iš kliūčių ieškant nemokamų paskolų.

Žinoma, vartojimo kredito įstatymas įtvirtina reikalavimus, kuriuos turi įgyvendinti paskolų teikėjai. Jie turi laikytis atsakingo skolinimo principų, nes kitaip gresia licencijos praradimas bei didelės baudos. Dėl to dabar jokios išimtys klientams nedaromos. Turite pasižiūrėti kas parašyta paskolos sutartyje ir būtinai įvenkite rizikos faktorius.

Sudarant paskolos verslui sutartį būtinai ją skaitykite, nes kitu atveju galite pražiopsoti svarbią informaciją dėl pasekmių, kurios atsirastų, jeigu įmokų ar visos skolų laiku negrąžintumėte. Ten nurodoma visa informacija, įskaitant palūkanas, delspinigius bei skolų ieškojimo tvarką ir t.t.

 

Pigiausios paskolos internetu

pigiausios paskolos internetuPigiausios paskolos internetu neįkeičiant jokio turto ir per itin trumpą laiką išduodamos visiems, kurie gauna pastovias oficialias pajamas. Dirbantiems pagal darbo sutartis ir besiverčiantiems savarankiška veikla taipogi sudarytos gana gero skolinimosi sąlygos, leidžiančios rinktis sumas nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų sumas. Galvojantiems iš kur pasiskolinti būtų pigiausia, siūloma pasižvalgyti keliones kredito bendrovėse, o taip pat rekomenduotina peržiūrėti specialių sutelktinio finansavimo platformų siūlomas paskolas. Kiekvienoje finansų įstaigoje patiekiamos skirtingos paskolos su užstatu gavimo sąlygos, tačiau verta žinoti, kad kai kuriems asmenims kreditai negali būti išduodami dėl įstatymų keliamų ribojimų.

Dabar pigiausios paskolos internete visose finansų įstaigose sėkmingai sutiekiamos tiems, kurie gauna nemažas pajamas kiekvieną mėnesį. Jeigu jūsų mėnesio pajamos yra didėles, tuomet tikėtina, kad kreditoriai galės jums pasiūlyti žymiai didesnį kredito limitą. Jūs galėsite rinktis didesnę paskolos sumą nei kiti klientai. Žinoma, toks individualių pasiūlymų taikymas randamas ne visur. Ne visose kredito įstaigos nustato individualias skolinimosi sąlygas.

Taipogi verta atminti, kad kai kuriose bendrovėse yra griežtinamas tvarka dėl klientų gyvenamosios vietos. Anksčiau buvo galima skolintis ir emigrantams, tačiau dabar daugelyje bendrovių yra iškeltas reikalavimas, jog klientas būtų nuolatos Lietuvoje gyvenantis asmuo. Tai reiškia, kad jeigu nesate niekur deklaruoti Lietuvos ribose, tuomet vargu ar kuris nors paskolų teikėjas jums išduos vartojimui skirtą kreditą. Pigiausios paskolos internetu suteikiamos būtent nuolatiniams Lietuvos gyventojams, kurie gauna stabilias pajamas.

Kalbant apie pajamų gavimą, ne ką mažiau svarbu tai, jog išlaidos irgi daro didžiulę įtaką. Nėra skirtumo, kad jūs gaunate dideles pajamas jeigu tuo pat metu turite nemažai įsipareigojimų kitoms paskolų bendrovėms ar kitiems paslaugų teikėjams. Tokiais atvejais yra atliekami skaičiavimai ir pritaikoma vartojimo kredito įstatyme numatyta 40 procentų pajamų taisyklė. Jeigu šią procentinę dalį pajamų tenka skirti mėnesio įsipareigojimų vykdymui, tuomet jums nebus galima gauti naujos paskolos. Išimtis būtų taikoma tik tuo atveju, tai būtų nefinansavimas. Jo atveju, jūsų mėnesio įsipareigojimų suma turėtų sumažėti, o ne padidėti.

 

Pigiausios paskolos bedarbiams

pigiausios paskolos bedarbiamsPigiausios paskolos bedarbiams asmenims mūsų šalyje veikiančiose kredito įstaigose neišduodamos. Tai lemia būtent vartojimo kredito įstatymas ir Lietuvos banko puslapyje iškelti mokumo vertinimo nuostatai. Bedarbiams asmenims šiuo metu apskritai nėra galimybės gauti jokių finansinių paslaugų, kurios yra susijusios su skolinimusi bei lizingo paslaugomis. Jeigu esate bedarbis, tuomet turėtumėte pamiršti skolinimąsi ilgam. Jeigu neketina artimiausiu metu pradėti oficialiai dirbti, vadinasi joks kreditorius negalės jums suteikti paskolos. Tiesiog kreditoriams negalima teikti paskolų, kurių prašo bedarbio statusą turintys asmenys. Kiekviena finansų įstaigą, prieš gaudama licenciją iš Lietuvos banko, įsipareigojo, kad verčiantis vartojimo kredito teikimo veikla, visada mokumą vertins atsakingai.

Kaip bebūtų, pigiausios paskolos bedarbiams neišduodamos ne tik greitųjų paskolų bendrovėse. Vartojimo paskolas ir kreditus tiekia bankai, unijos, tarpusavio skolinimo platformos bei kitos finansų įstaigos. Visos jos, norėdamos užsiimti pinigų skolinimu, turi gauti licencijas. Gavus licenciją, kreditorius įtraukiamas į viešą paskolų davėjų sąrašą. Tame sąraše esančios įmonės privalo laikytis tvarkos, o jos nesilaikymas garantuoja stulbinančiai dideles baudas. Kreditoriams viskas gali baigti dar liūdniau, jeigu paaiškėtų, kad paskolos bedarbiams suteikiamos ne pirmą kartą. Tai gali baigtis licencijos netekimu.

Bedarbiais asmenys, kurie ieško vartojimo kredito bendrovių, turėtų suprasti, kad kredito įstaigos tikrai nerizikuos netekti licencijos. Tačiau, jeigu ir nutiktų tokia situacija, kad paskolų tiekėjas vis tiek sutiekė vartojimo kreditą žinodamas, kad skolina bedarbiui, jūs apie tai galite pranešti Lietuvos bankui. Kodėl toks pranešimas būtų naudingas jums? Tokiu atveju, kreditorius privalėtų kompensuoti jūsų nuostolius, kuriuos patyrėte dėl neteisėtai išduotos paskolos.

Pigiausios paskolos bedarbiams nesuteikiamos, nes jos suteikiamos tik tiems, kurie gali įrodyti, jog gauna tvarias ir nemažas pajamas. Tokie asmenys turi gauti kas mėnesį stabilią pajamų sumą iš oficialių šaltinių. Jeigu pajamos yra nelegalios, tuomet tokie asmenys, kaip ir bedarbiai, neturi teisės gauti kredito. Visi vartojimo kreditai turi būti išduodami laikantis mokumo vertinimo nuostatų, o juos pateikia Lietuvos bankas. Galite ir patys viską apžiūrėti – iš anksto sužinosite ar jums bus taikomi ribojimai ar ne.

 

Pigiausia paskola nedirbantiems

pigiausia paskola nedirbantiemsPigiausios paskolos nedirbantiems įprastose įmonėse pagal darbo sutartis išduodamos pagal išimtinius atvejus. Visi tokie atvejai svarstomi individualia tvarka ir atsižvelgiama į kitus niuansus. Pavyzdžiui, jeigu nedirbate pagal darbo sutartį, tačiau dirbate legaliai ir savarankiškai, tuomet paskolą gauti tikrai galėsite. Keisis tik kreditingumo vertinimo metodika ir bus pritaikytos kelios taisyklės. Pigiausios paskolos dabar yra tos, kurias galima gauti nemokamai. Jas siūlo tik tam tikros bendrovės, o ne visi kreditoriai. Ieškantiems geriausių pasiūlymų, siūloma iš karto neskubėti rinktis pirmų pasitaikiusių kreditorių. Dažniausiai geriausi pasiūlymai randami tik po kruopščios kreditorių paieškos. Geriausia būtų pasižiūrėti į Lietuvos banko skelbiamą kreditorių sąrašą.

Lietuvos bankas skelbia viešą vartojimo kredito davėjų sąrašą, o jame rasite ne tik žymiausias kredito bendroves, bet ir kredito unijas, tarpusavio skolinimo platformas bei lizingo paslaugas siūlančias įmones. Pabrėžtina, kad į šį sąrašą nėra įtraukiami fiziniai asmenys. Jie negali tiekti vartojimo kreditų ir Lietuvos bankas jiems licencijų nedalina. Tad, jeigu ieškote vartojimo kredito, tuomet žinokite, kad juos gali teikti tik juridiniai asmenys (įmonės), o fiziniai asmenys (paprasti žmonės) negali išduoti paskolų savarankiškai.

Išimtis dėl fizinių asmenų teikiamų paskolų taikoma tuomet jeigu jie naudojasi sutelktinio finansavimo platformomis. Pigiausios paskolos nedirbantiems pagal darbo sutartį irgi išduodamos tokiose sistemose, tačiau kaip ir visur – savarankiškai dirbančių asmenų pajamų vertinamos konservatyviai. Jeigu jūs kažkokia veikla užsiimate tik mėnesį tai niekur negalėsite gauti paskolos. Vien dirbant pagal darbo sutartį keliamas reikalavimas pajamų vidurkį skaičiuoti pagal paskutinius keturis išdirbtus mėnesius. Savarankiškai gautoms pajamoms taikomas ilgesnis periodas.

Visos pigiausios paskolos nedirbantiems pagal darbo sutartis gali būti išduodamos ir tais atvejais, jeigu dirbama pagal autorines sutartis. Tiesiog reikėtų suprasti, kad savarankiškai užsiimantys kažkokia veikla, turi viską daryti legaliai. Nelegaliai dirbantys asmenys negalės įrodyti pajamų gavimo, todėl kreditoriai su tokiais asmenimis negaišta laiko. Jie paskolas siūlo paprastiems žmonėms, kurie turi stabilų ir varų pajamų šaltinį, iš kurio kiekvieną mėnesį galėtų mokėti nustatytas kredito įmokas.