Paskolos internetu

Paskolos internetu 2020 metais tapo dar populiaresnėmis – be galo lengvas būdas gauti norimą pinigų sumą įvairių poreikių patenkinimui. Skolintis internetu asmenys gali netgi milžiniškas sumas.

Palūkanos norma šiuo metu yra dar mažesnė ir su laiku ji tik mažėja. Skolintis asmenys gali tiek su turto įkeitimu, tiek ir nieko neįkeičiant. Jeigu svarstote ar verta imti paskolą internetu, tuomet iš pradžių pasižiūrėkite ką siūlo vartojimo kredito teikėjai. Įmonių, kurios skolina internetu, dabar yra ne viena. Kiekviena jų nustato skirtingą palūkanų normą, grąžinimo terminu bei maksimalias paskolos sumas. Yra bendrovių, kurios teikia paskolas individualiai nustatant skolinimosi sąlygas.

Visos greitos paskolos internetu išduodamos pagal labai panašią tvarką. Lietuvos banko skelbiamos kreditavimo taisyklės yra labai svarbios ir jų laikytis privalo kone kiekviena vartojimo kreditus internetu išduodanti įmonė. Pagrindiniai reikalavimai yra susiję su kliento mokumo įvertinimu bei sąlygų nustatymu. Įmonės negali teikti tokių paskolų, kurių metinių palūkanų norma viršytų 75 procentus. Galioja ir kitos sąlygos, pavyzdžiui – nėra galimybės teikti paskolų bedarbiams. Paskolos internetu išduodamos tik po to, kai kreditorius pagal visą sąlygas identifikuoja klientą. Kitu atveju, kai asmens duomenys nėra patikrinami, o paskola išduodama, kredito įstaiga nubaudžiama.

Ieškantiems geriausių palūkanų, patartina neapsiriboti vien tik greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymais. Paskolų refinansavimas irgi gelbsti iš įvairių situacijų. Internete galima rasti sutelktinio finansavimo platformas, kurios pinigai skolinami dar pigiau. Šiose platformose paskolos verslui internetu išduodamos taip pat greitai, jeigu aiškiai matoma, kad asmens mokumo galimybės yra puikios.

Asmenys, norintis gauti kreditą internetu, iš pradžių turi pereiti paprastą patikrinimą. Patikrinimas atliekamas remiantis tam tikromis taisyklėmis. Nustatoma kiek asmuo gauna pajamų ir ar tos pajamos tikrai bus pakankamos įsipareigojimų vykdymui. Pabrėžtina, kad jeigu asmuo, paėmęs naują paskolą, turėtų mokėti dar didesnes įmokas, kurios viršytų 40 procentų pajamų, tuomet asmuo naujos paskolos gauti negalės. Jis turėtų ieškoti kitos galimybės skolintis.

Paskolos internetu visose bendrovėse turi būti išduodamos pagal specialią tvarką. Tvarkos nesilaikymas užtraukia baudas kreditoriams, o taip pat rizikuojama prarasti licencijas. Lietuvos bankas akylai stebi kreditų rinką, tad į jį ir turėtumėte kreiptis, jeigu kiltų ginčių su kredito teikėju.

Paskolos internetu bedarbiams

paskolos internetu bedarbiamsVisos paskolos internetu bedarbiams suteikiamos įprasta tvarka. Jeigu asmuo yra gaunantis pajamas ne mažiau nei 4 pastaruosius mėnesius, vadinasi jis gali gauti kreditą. Tačiau norintiems pasiskolinti, būtina suprasti, kad kredito įstaigos bedarbiams asmenims negali išduoti kreditų, jeigu nedarbingumas įregistruojamas darbo biržoje. Tai reiškia, kad darbo biržoje registruoti bedarbiai neturėtų kreiptis į kredito bendroves, nes jos negalės skolinti pinigų. Jeigu esate nedirbantis asmuo, kuris negauna jokių pajamų, tuomet į finansų įstaiga dėl skolinimosi kreiptis nėra prasmė. Jos bus priversto atmesti jūsų paskolos paraišką.

Dabar paskolos internetu bedarbiams netgi negali būti reklamuojamos. Tokie draudimai jau yra įsigalioję gana senai. Įstatymai numato, kad tie, kurie reklamuoja bedarbiams skirtas paskolas, gali sulaukti griežtų sankcijų – didžiulių baudų. Bedarbiai negali gauti paskolų dėl paprastų priežasčių, o viena svarbiausių yra pajamos. Pajamų kiekvieną mėnesį bedarbiai asmenys negauna. Dėl šios priežasties kreditoriai nematys iš kur galėtumėte mokėti įmokas. Trumpai tariant, net jeigu ir dirbate neoficialiai, vis tiek negalėsite gauti paskolų, nes jų išdavimas būtų įstatymų pažeidimas.

Darbo biržoje registruoti asmenys privalo suprasti, kad jokios neoficialios pajamos nėra skaičiuojamos prie bendrų tvarių pajamų sumos. Jūsų tvarios pajamos yra tos, kurias gaunate oficialiai ir reguliarų laikotarpį. Paskolos internetu bedarbiams neišduodamos, jeigu kas mėnesį gaunamų pajamų šaltiniai yra iš kažkokios paramos – pašalpos ar socialinių išmokų. Tai nėra laikoma tvariomis pajamomis, nes jos nėra uždirbamos.

Paskolos internetu bedarbiams neišduodamos ir dėl to, kad mokumo vertinimo nuostatai reikalauja vertinti asmenų kreditingumą. Asmuo, užsiregistravęs darbo biržoje, ieško darbo, o tai reiškia, kad jis netenka tvarių pajamų šaltinio. Kaip bebūtų, net ir išsiregistravus iš darbo biržos, tokie asmenys negali gauti pajamų, net jeigu ir pradeda oficialiai dirbti. Būtina išlaukti bent jau keturis mėnesius t.y. bent jau 4 paskutinius mėnesius turite gauti stabilias pajamas, kurias kreditoriai galėtų įvertinti.

Turite suprasti, kad paskolos internetu bedarbiams nėra suteikiamos lygiai taip pat kaip ir bankuose ar kitose finansų įstaigose.

Paskolos internetu akcija

Jeigu jus domina kokia nors paskolos internetu akcija, tai pirmiausia turite pasižiūrėti ką siūlo dabartinės populiariausios paskolų bendrovės. Šiuo metu yra akcijų, kurių metu asmenims siūloma pasiskolinti net kelis tūkstančius eurų atidedant pirmąją įmokas net keliems mėnesiams. Tai būtų gana naudingas pasirinkimas kuriems riekia stambios sumos. Didžiausiu privalumu galima laikyti tai, jog tokias stambias sumas galima skolintis net kelių dešimčių mėnesių laikotarpiui. Žinoma, palūkanų norma irgi yra gana patraukli. Tad, jeigu jums reikia paskolos internetu, akcijomis tikrai reikėtų pasidomėti plačiau.

paskolos internetu akcijaKalbant apie akcijų pasirinkimą, verta išskirti tai, kad dauguma kredito įstaigų siūlo labai mažas palūkanas ne tik įprastos skolinimosi metu, bet ir perkeliant įsipareigojimus. Galite tiesiog skolintis norimą sumą vartojimo poreikių patenkinimui, tačiau galite pateikti paraišką ir dėl jau turimų skolų perkėlimo. Kreditoriai gali perimti jūsų turimas skolas, o mainais jie pasiūlys mažesnes mėnesio įmokas, mažesnes palūkanas ir ko gero pratęs skolos grąžinimo terminą. Tokie pasiūlymai leidžia paprasčiau sumažinti jau mokamų įmokų sumas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie yra įpareigoti kas mėnesį didžiąją pajamų dalį skirti skolų dengimui.

Paskolos internetu akcija siūloma ne visose kredito įstaigose, tad nereikėtų stebėtis, jeigu vienos įmonės siūlo mažesnes palūkanas, o kitos ne. Nors vartojimo kreditų išdavimo tvarka yra griežta, vis tiek atsiranda naujų paskolų bendrovių, kurios pradeda skolinimo veiklą. Tokiose bendrovės dažnai bando privilioti naujus klientus specialiomis akcijomis. Jų metu leidžiama skolintis nemokamai arba, kaip jau pradžioje minėta, leidžiama atidėti pirmųjų įmokų mokėjimo dienas.

Įmokų mokėjimo dienos gali būti atidedamos gana ilgam laikotarpiui. Kai kurios paskolų bendrovės pirmą įmokas leidžia atidėti netgi tris mėnesius ar pusmetį. Jūs gautumėte paskolą, o pirmą įmokas mokėti reikėtų praėjus trims mėnesiams ar ilgesniam laikotarpiui nuo kredito gavimo. Žinoma, prieš tai reikia pasidomėti kurios bendrovės siūlo tokias akcijas.

Visos paskolos internetu su akcijomis siūlomos tik tiems, kurie atitinka visus kreditingumo vertinimo standartus. Tai reiškia, kad akcijos netaikomos tiems, kurie negali skolintis dėl įstatymų numatytos tvarkos.

Paskolos internetu be palūkanų

Paskolos internetu be palūkanų dabar išduodamos net labai didelėmis sumomis. Galite imti kreditus net penkerių metų laikotarpiui ir paksui reikės sumokėti tik reguliarias įmokas. Norintiems tokios paskolos su užstatu, teks pateikti paskolos paraišką pasirinktoje kredito bendrovėje. Kredito įstaigą, nustačiusi, kad jūs esate finansiškai pajėgūs, galės išduoti kreditą itin greitai. Tie asmenys, kurie pajamų negauna, į paskolų bendroves bei kitus kreditorius kreiptis neturėtų, nes jų paskolų paraiškos yra atmetamos dėl galiojančios tvarkos. Šiuo metu paskolos internetu be palūkanų suteikiamos vos per keliolika minučių, tačiau viskas užtrunka tuomet jeigu asmuo nurodo ne tokius duomenis, kokių reikia.

paskolos internetu be palukanuInternetu gauti kreditą galima keliais būdais, tačiau norint pasiskolinti nemokamai, iš pradžių reikės pasižiūrėti ar atitinkamos visos kreditorių keliamos sąlygos. Kai kuriose bendrovės yra taikomas reikalavimas, jog asmuo nebūtų pastovus klientas. Aiškiau klabant, kai kurios paskolos internetu be palūkanų suteikiamos tik tiems  asmenims, kurie yra nauji klientai. Jau esamiems klientams kreditoriai gali pasiūlyti kitokias sąlygas. Pavyzdžiui, gali būti nustatoma palūkanų norma individualiai, o taip pat gali būti pakeliamas skolinimosi limitas. Naujiems klientams irgi yra ribojimų ir vienas svarbiausių yra paskolos sumos limitas. Nėra taip, kad kreditoriai pirmam kartui skolins labai dideles pinigų sumas. Iš pradžių bus skolinama mažesnė suma, o paskui gali palaipsniui tas limitas pakilti.

Ieškantiems paskolos internetu be palūkanų būtina žinoti ir tai, kad kreditoriai neprasideda su tais, kurių kredito istorija nėra tobula. Trumpai tariant, asmenys, vengiantys įsipareigojimų, yra nepageidaujami ir joks kreditorius nenorės skolinti pinigų. Jeigu jūs nevykdote savo įsipareigojimų ar turite kažkokių pradelstų skolų valstybinėms įmonėms, tuomet tikėtina, kad niekas neišduos jokios paskolos.

Vartojimo kreditus išduodančios bendrovės taipogi nurodo, kad jų klientai turi būti LR piliečiai, nuolatos gyvenantys mūsų šalyje. Jeigu bandote gauti kreditą iš kitos šalies, tuomet tikėtina, kad jo niekas neišduos, nes nesimatys, jog dirbate Lietuvoje. Norintiems paskolos internetu be palūkanų, siūloma prieš tai pasižiūrėti kokius reikalavimus yra nustačiusios kredito įstaigos. Kiekvienoje jų tie reikalavimai yra skirtingi.

Paskolos internetu visą parą

Paskolos internetu visą parą išduodamos tarp 7h ryto iki 22h vakaro, tad norintiems pasiskolinti internetu ar kažkokiose kitose vietose, paraiškas siūloma teikti tik šiomis valandomis. Nakties metu asmenys negali gauti vartojimo kreditų. Paskolų bendrovės, kurios kreditus išduoda po 22h, gali būti skaudžiai baudžiamos nemažomis pinginėmis baudomis. Jeigu ieškote finansinės pagalbos, tuomet jos ieškoti reikėtų kuo greičiau ir neperžengiant šio laikotarpio. Taipogi pabrėžtina, kad norintiems gauti greitą finansinę pagalbą, nevalia klaidingai patiekti duomenų, nes jų tikslinimas pareikalaus dar daugiau laiko ir kantrybės. Paskolos internetu visą parą negali būti išduodamos, tad skubantiems skolintis tiesiog reikia domėtis plačiau apie skolinimosi tvarką.

Internetu kreditoriai gali skolinti tik tuomet, jeigu neperžengiamos minėtos valandų ribos, tačiau reikia atsižvelgti ir į kitus reikalavimus. Paskolų bendrovės bei kiti kreditoriai turi aiškiai nustatyti kas skolinasi pinigus. Kliento tapatybės nustatymo procedūra yra labai svarbi ir ji taikomą visur. Jeigu kredito įstaiga tapatybę nustato nesivadovaudama reikalavimais, tuomet tikėtina, kad jis bus baudžiama. Visas baudas ir įspėjimus duos Lietuvos banko priežiūros institucija. Kalbant apie kliento tapatybės nustatymą, tai jis vyksta taip kaip ir iki šiol.

paskolos internetu visa paraTapatybės nustatymui naudojama el. bankininkystė. Klientas, pateikęs paraišką paskolai gauti, pirmiausia turės sulaukti patvirtinimo. Nurodžius duomenis, kreditorius atsiųs rekvizitus, pagal kuriuos klientas privalės pervesti vieną centą. Tas centas reikalingas tam, jog būtų galima įsitikinti, kad asmuo tikrai yra tas, kurios duomenys nurodyti paraiškoje. Po tokio patvirtinimo sudaroma kredito sutartis ir pinigai klientą pasiekia labai greitai.

Nors paskolos internetu visą parą nesuteikiamos, verta žinoti, kad kiekvienas kredito teikėjas turės įsitikinti, kad pinigai skolinami atsakingam asmeniui. Ką tai reiškia? Bus būtina atlikti kreditingumo vertinimo procedūra. Ji atliekama privalomai. Paskolų bendrovės ir kiti kreditoriai, prieš pervesdami paskolos sumą į kliento banko sąskaitą, turi įsitikinti, kad tas klientas kas mėnesį gauna pakankamas pajamas. Jeigu asmuo negauna tiek pajamų, kad galėtų laiku mokėti mėnesio įmokas, tuomet tokios kliento paraiška tiesiog yra atmetama ir pinigai neskolinami.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis siūlomos daugelyje bendrovių, tačiau ne visose galite skolintis taip paprastai. Asmenys, kuriems rūpi mažiausios palūkanos, turi žinoti, kad kreditus išduodančios įmonės gali pasiūlyti net kelių tūkstančių eurų siekiančias vartojimo paskolas už gana žemas palūkanas. Jos siūlomos tiems asmenims, kurie kas mėnesį gauna žymiai didesnes pajamas nei eilinis lietuvis. Norint gauti didžiulę paskolą internetu, pirmiausia teks ieškoti kredito įstaigų arba sutelktinio finansavimo bendrovių, nes būtent jos dabar gali pasiūlyti geriausias mokėjimo sąlygas. Norintiems gauti paskolą internetu su mažiausiomis palūkanomis, teks atlikti standartinius žingsnius.

paskolos internetu mažiausiomis palūkanomisIš pradžia kiekvienas asmuo turi patiekti informaciją apie save. Ji būtina tam, kad kreditoriai galėtų aiškiai suprasti ar asmuo turės tiek pinigų, kad galėtų mokėti mėnesio įmokas. Tai reiškia, kad bus būtina nurodyti ne tik savo asmeninius duomenis, bet ir informaciją kur dirbama ir kiek uždirbama. Turėsite nurodyti kiek laiko gaunate pajamas. Dabar yra reikalavimas, kad besiskolinantis asmuo tvarias pajamas gautų ne trumpesnį nei 4 mėnesių laikotarpį. Tad, jeigu jūs dirbate dar tik tris mėnesius, tai ko gero vartojimo paskolos jūs negalėsite gauti niekur. Tai yra reikalavimas nustatytas kliento mokumo vertinimo nuostatuose. Atsakingo skolinimo principus pažeidžiančios įmonės baudžiamos didelėmis baudomis, todėl jos nerizikuoja ir netaiko jokių išimčių. Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis suteikiamos tik tiems asmenims, kurių finansinę padėtis yra puiki, o ne rizikinga.

Prie rizikingų asmenų priskiriami tie klientai, kurių mėnesio pajamos dažniausiai skiriamos skolų padengimui. Pavyzdžiui, jeigu asmuo, teikiantis naują kredito paraišką, kitoms finansų įstaigoms skiria 40 procentų mėnesio pajamų, tuomet jis naujų kreditų gauti negalės niekaip. Tai yra gana griežtas reikalavimas, kurios pažeisti paskolų bendrovės negali niekaip. Jeigu ir būtų taikyta išimtis, tai tik laiko klausimas kada bendrovė gaus baudą. Jos tiesiog nerizikuoja, nes visos tos išimtys yra labai nuostolingos.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis itin greitai suteikiamos tiems, kurių mėnesio pajamų suma yra labai didelė, o turimų įsipareigojimų suma yra labai maža. Sėkmingiau kreditus gauna tie, kurie gauna daug pajamų ir neturi jokių įsipareigojimų.