Paskolos internetu nedirbantiems asmenims

Paskolos internetu nedirbantiems pagal darbo sutartis gali būti išduodamos remiantis galiojančia tvarka. Asmenys, kurių pajamų šaltinis nėra susietas su oficialiu darbo užmokesčiu gali gauti vartojimo kreditus tuomet, jeigu kiti pajamų šaltiniai yra laikomi tvariais.

Tai reiškia, kad paskolos gavimui, nebūtina turėti oficialų darbą.

Visos paskolos internetu nedirbantiems pagal darbo sutartį išduodamos kiek kitaip

paskolos internetu nedirbantiemsTokių asmenų pajamų šaltiniai, kurie nėra susieti su darbo užmokesčiu, vertinami konservatyviau. Paprastai kalbant, bus vedamas pajamų vidurkis remiantis ne 6 paskutiniais mėnesiais, o ilgesniu laikotarpiu. Taip pat gali būti atvejų, kad ne visos gautos pajamos bus pripažįstamos visu 100 procentu. Be užstato gauti kreditą irgi gali būti šiek tiek sunkiau.

Kredito įstaigos dažnai taiko praktiką, kuomet kitos pajamos vertinamos atsižvelgiant ne į 40 procentų pajamų taisyklę, o imant griežtesnė procentinę išraišką. Pavyzdžiui, jeigu asmuo gauna pajamas iš kitų šaltinių, kurie laikomi mažiau tvariais, kredito įstaiga gali nurodyti, jog įsipareigojimai nesudarytų daugiau nei tarkime 20 procentų tokių gaunamų pajamų.

Kiekviena kredito įstaiga turi laikytis griežtos kreditingumo vertinimo metodikos. Tik jos dėka galima nustatyti ar asmuo pajėgus vykdyti tiek esamus, tiek būsimus įsipareigojimus. Jeigu kreditingumo vertinimo procedūra nėra atliekama, tuomet didžiulė bausmė laukia būtent kredito teikėjo, jeigu jis sugalvos išduoti paskolą. Taip pat bausmės jis sulauks, jeigu skolins su užstatu nevertindamas kitų aplinkybių.

Paskolų rinka šiuo metu yra reguliuojama ir yra numatyta, kad greitos paskolos internetu nedirbantiems visai ir negaunantiems jokių pajamų, negali būti išduodamos jokiais būdais. Tai liečia ir vartojimo kreditus, ir refinansavimo paskolas, ir kitus įsipareigojimus.

Lietuvoje yra įprasta, kad tvariu pajamų šaltiniu yra laikomas darbo užmokestis, tačiau ir į jį yra atsižvelgiama. Tai reiškia, kad gaunamas atlyginimas dar negarantuoja, jog lengvai gausite paskolą. Reikia įvertinti atlyginimo dydį, taip pat jo gavimo dažnumą ir nepertraukiamumą. Jeigu dirbate pagal terminuota darbo sutartį, tuomet gauti paskolą bus sunkiau.

Paskolos internetu nedirbantiems asmenims ir negaunantiems jokių pajamų negali būti išduodamos ir tai reiškia, kad bedarbiai asmenys, kurie yra registruoti darbo biržoje, tokių paskolų negali gauti visai. Jiems tokia galimybė atsiras tik tuomet, kai dirbs nepertraukiamai 6 mėnesius mažiausiai.