Mini paskola

Reikalinga labai smulki pinigų suma, bet nenorite kreiptis į pažįstamus ar labiausiai artimus žmones? Mini paskola netgi nemokamai gali būti imama internetu.

Ją gauti nuo šiol galite vos per keliolika minučių. Pateikus teisingus duomenis, kreditorius greitai atliks kreditingumo įvertinimo procedūrą, o tada ir paaiškės ar gausite paskolą ar ne.

Mini paskola gali būti išduodama be palūkanų

mini paskolaTiems, kuriems aktualios pačios pigiausios greitos paskolos, reikėtų labiau pasigilinti į kredito bendrovių nustatytas nuolaidas bei akcijas. Yra labai daug kredito teikėjų, kurie siūlo skolintis visiškai nemokamai. Aišku, yra šiokios tokios ribos, kurių nevalia peržengti.

Paskolų teikėjai, kurie siūlo nemokamas paskolas, nurodo, kad be palūkanų įprastai gali skolintis nauji klientai. Tai yra tokia naujų klientų viliojimo priemonė. Tad, jeigu tokį pasiūlymą radote bendrovėje, kurioje kažkada jau skolinotės, pasidomėkite ar tokia akcija taikoma jums.

Kiti apribojimai yra susiję su skolinimosi limitai. Verta žinoti, kad mini paskola be palūkanų dažniausiai suteikiama ribotai sumai. Pavyzdžiui, jeigu esate naujas klientas, gali būti, jog pirmą paskolą galėsite gauti iki kelių šimtų eurų. Kiekviena bendrovė gali nustatyti skirtingą skolinimosi limitą, tad vėlgi – turite atidžiau analizuoti pasiūlymus.

Be galo svarbu ir tai, kad paskolos be užstato, kurios siūlomos be palūkanų, dažniausiai suteikiamos labai ribotam periodui. Grąžinimo terminas dažniausiai siekia mėnesį ar kelis. Jeigu per tą laiką nėra grąžinama visa suma, gali būti nustatyti tam tikri pratęsimo mokesčiai ar delspinigiai. Viskas bus aprašyta kredito sutartyje.

Jeigu jums reikia mini paskolos su užstatu trumpam laikui, bet nežinote ar ją galite gauti, tiesiog imkitės skaičiavimų. Pažiūrėkite kokią pinigų sumą jums reikės skirti sekantį mėnesį, kai bus atliekama kredito įmoka. Turite skaičiuoti ir kitus turimus įsipareigojimus finansų bendrovėms.

Visų įsipareigojimų sumą per mėnesį negali viršyti 40 procentų pajamų. Tad, jeigu naujai paimta mini paskola privers peržengti šią ribą, tikėtina, kad kredito negausite. Tiesiog yra tokia tvarka ir tiek.

Norint pasiskolinti už kuo mažesnes palūkanas, tiesiog siūlome kruopščiai įvertinti kiekvieno kredito teikėjo pasiūlymą.