Paskolos automobiliui

Paskolos automobiliui įsigyti šiuo metu prieinamos internetu, o svarbiausia – jas galima gauti itin žemomis palūkanomis! Ją gali gauti visi asmenys, kurie yra sulaukę pilnametystės ir atitinka visus kitus kriterijus.

Kokie tie kriterijai – reikia atsižvelgti į kredito teikėjų pateiktą informaciją.

Dabar paskolos automobiliui įsigyti siūlomos net iki keliolikos tūkstančių eurų

paskolos automobiliuiGera žinia tiems, kurie nori įsigyti kiek brangesnį, o ne vos tūkstantį eurų kainuojančią seną mašiną. Kai kurios kredito bendrovės siūlo penkiaženkles sumas mažomis palūkanomis. Skolinantis automobilio įsigijimui, asmuo tiesiog tą automobilį užstato ir tiek.

Perkamo automobilio įkeitimas greitos paskolos gavimo momentu tapo įprastu reiškiniu. Mat, daugelis kredito įstaigų siekia konkuruoti su lizingo bendrovėmis. Geriausia tai, kad kai kurie kredito teikėjai siūlo geresnes išsimokėjimo sąlygas nei lizingo paslaugas teikiančios įmonės. Tad, čia svarbu viską gerai apskaičiuoti.

Paskolos automobiliui įsigyti imamos daugelio žmonių ne šiaip sau. Mat, tokios paskolos gali būti netgi perkeliamos į kitas bendroves. Turbūt teko girdėti, kad dėl didžiulės konkurencijos finansų rinkoje bendrovė konkuruoja vis žemėjančiomis palūkanomis?

Žemėjančios palūkanos leidžia nuolatos keisti kredito teikėją. Pavyzdžiui, jeigu perkate automobilį su paskolos be užstato pagalba, tuomet po kurio laiko tą paskolą galite perkelti kitur. Aišku, perkelti apsimoka tik tuomet, kai naujas kredito teikėjas siūlo geresnes išsimokėjimo sąlygas.

Jeigu nuspręsite perkelti paskolą į kitą bendrovę, prieš tai turite išsiaiškinti kokios bus taikomos grąžinimo sąlygos. Turite pasižiūrėti į bendrą grąžinamą paskolos sumą. Taip pat turėkite galvoje, kad senoje sutartyje gali būti numatyta, jog teks sumokėti kompensaciją kreditoriui. Dėl paskolos perkėlimo jis tiesiog neteks dalies potencialaus pelno.

Aišku, geriausia būtų pirkti automobilį be paskolų, nes vis dėlto – kai kurių kredito teikėjų nustatomos palūkanos yra ganėtinai aukštos. Prieš imant paskolą automobiliui, paskaičiuokite kiek teks permokėti ir tiek.

Jokiu būdu nereikėtų sudaryti kredito sutarties, jeigu joje nėra pateikiama svarbiausia informacija. Turite matyti viską, kas susiję su kredito grąžinimu. Tai liečia tiek įmokų grafiką, tiek delspinigius, tiek ir kitus niuansus.

Paskolos automobiliams įsigyti imamos vis dažniau

paskolos automobiliamsNeretas lietuvis renkasi automobilio įsigijimą mokant įmokas kas mėnesį. Tokiu principu įsigyti transporto priemonę siūlo tiek patys pardavėjai, tiek kredito įstaigos, tiek lizingo bendrovės. Tačiau, turėkite galvoje, kad kiekvienoje vietoje nustatomos skirtingos sumos, palūkanos ir terminai. Jie tikrai ne visur yra vienodi.

Renkantis pasiūlymą, reikia atsižvelgti į įmokų mokėjimo grafike pateiktą informaciją. Kalbant apie palūkanas, jos dažniausiai yra fiksuojamos. Tai reiškia, kad įmokų mokėjimo grafike figūruoja vienodo dydžio mėnesio įmokos. Jeigu kaip tik to jums ir reikia, tuomet liks tik pasižiūrėti kur sąlygos būtų geriausios.

Nepamirškite, kad paskolos automobiliams įsigyti gali būti imamos tik tų asmenų, kurie atitinka visur kriterijus. Galvojantiems kokie tie kriterijai, tiesiog reikia suprasti, kad paskolos neišduodamos tiems, kurie nepajėgia jų grąžinti.

Reikėtų grįžti į pradžią – paskolos su užstatu išduodamos tik po kreditingumo įvertinimo. Būtent jo metu nustatomos visos kliento pajamos bei turimi įsipareigojimai. Lengviau kreditus gauna tie, kurių pajamos didelės, o įsipareigojimai – menki. Aišku, lieka atitikti sekančias sąlygas.

Kai vyksta kreditingumo įvertinimas, paskolos teikėjas žiūri ne tik į įsipareigojimus bei pajamų vidurkį, bet taip pat vertina informaciją, esančią kredito istorijos ataskaitoje.

Tie, kurie nėra pažįstami su kredito istorijos ataskaita, vertėtų žinoti, kad ten registruojami visi finansiniai sandoriai. Ten matoma, kuriam kreditoriui esant skolingi, kokias sumas skolingi ir ar jas grąžinate laiku. Kredito istorija parodo ar visos įmokos atliekamos laiku, o jeigu ne – gaunama neigiamas įrašas. Jis tikrai niekaip nepadės gauti paskolos automobiliams įsigyti.

Bet kokiu atveju būtina įvertinti visą situaciją. Kredito teikėjai neturi jokios teisės skolinti pinigų asmenims, kurie laikomi nepatikimais. Yra atliekamos kompleksinės procedūros, pagal kurias nustatomas kliento skolinimosi reitingas. Jeigu jis per daug prastas, tuomet tokio kliento paraiška bus atmesta.