Kreditai refinansavimui

Jau teko įsitikinti, kad ne visas skolas pavyksta grąžinti laiku? Dabar sprendžiate kaip išlipti iš duobės? Kreditai refinansavimui  ne šiaip sau yra viena populiariausių paslaugų Lietuvoje.

Jos dėka daugelis žmonių sumažina ne tik esamas įmokas, bet ir pačias skolas. Be abejo, tokia finansinė paslauga nėra skirta visiems.

Kreditai refinansavimui turi būti pasirenkami racionaliai

kreditai refinansavimuiTurint nemažai skolų kitoms finansų įstaigoms, reikėtų paskaičiuoti kokia bendra palūkanų bei kitų mokesčių suma bus sumokėta baigus grąžinti viską iki paskutinio cento. Tokiu atveju bus lengviau paskaičiuoti kokią refinansavimui skirtą pinigų sumą reikėtų rinktis. Paskolos, kurios yra be užstato, gali būti refinansuojamos, bet vėlgi – teks atlikti skaičiavimus.

Jeigu jūsų bendra mokėtinų palūkanų suma bus mažesnė nei refinansavimo palūkanos, tuomet pastaroji paslauga neatneš didelės naudos. Ji galbūt padės išspręsti trumpalaikę problemą dėl pinigų trūkumo. Visada siūloma rinktis tokius kreditus, kurie iš tiesų yra naudingi. Tiesiog reikia remtis į skaičiavimus.

Būna atvejų, kai klientai niekur neranda gero pasiūlymo, todėl tenka rinktis mažiausią blogybę iš visų esamų. Tad, renkantis kreditą refinansavimui, žiūrėkite kokią mėnesio įmoką jums reikės mokėti. Jeigu jūsų tikslas yra sumažinti mėnesio įmoką, tuomet reikėtų pasvarstyti galimybę skolintis ilgam laikotarpiui arba su užstatu.

Pasirinkus ilgą kredito grąžinimo laikotarpį, tikėtina, kad jūsų skolų grąžinimo terminas prasitęs ilgesniam laikui, bet tuomet mokėsite mažesnes įmokas. Dėl šios priežasties pradžioje siūlyta gerai viską paskaičiuoti. Yra daug atvejų, kuomet kreditai refinansavimui padeda ne tik sumažinti įmokas, bet ir skolų grąžinimo terminą.

Kaip bebūtų, šia paslauga susidomėję asmenys turi suprasti, kad refinansavimo kreditai nėra skirti nemokiems asmenims, tuo labiau – nepilnamečiams. Taip pat kalba eina apie skolas finansų įstaigoms, o ne kažkokiems pažįstamiems.

Jeigu jūs norite refinansuoti skolą, kuri atsirado kreipiantis į draugus, tuomet kredito teikėjui reikės parodyti skolos raštelį ar kitą dokumentą, įrodantį, jog jūs turite skolą. Kreditorius tą skolą apmokės, o toliau įmokas mokėsite būtent jam. Jeigu pasiskolinote pinigų neoficialiai – vargu ar refinansavimas bus prieinamas.

Kreditai refinansavimui, kaip ir visos kitos greitos paskolos, turi būti suteikiami remiantis esama tvarka.