Paskola už automobilį

Galvojate kokiai būdais būtų galima gauti kuo pigesnį kreditą? Paskola už automobilį gali skambėti patraukliai, nes vis dėlto – suteikiamos paskolų sumos yra keturženklės ar net dar didesnės.

Jeigu gaunate nemažas pajamas, tuomet skolintis tampa dar lengviau. Be abejo, ne visada automobilio įkeitimas yra geras signalas kreditoriui.

Paskola už automobilį gali būti suteikiama tik pagal tam tikrą tvarką

paskola uz automobiliKadangi vartojimo kredito rinka yra reguliuojama, tuo labiau – prižiūrima, paskoloms su automobilio užstatu irgi nėra lengvai gaunamos. Įkeisit automobilį galima lengvai, tačiau kreditoriai bet kokiu atveju turi įvertinti jūsų genėjimą sumokėti įmokas laiku.

Kai bus atliekamas kreditingumo vertinimas, greitos paskolos teikėjas privalės vertinti ne tik jūsų įkeičiamą transporto priemonę, bet taip pat ir jūsų gaunamas pajamas. Matote, kreditoriams nėra galimybės išduoti paskolos tik su užstatu t.y. netikrinant asmens finansinės padėties.

Asmenims, kurie pateko į sunkią finansinę situaciją, reikia žinoti, kad viską lems turimų įsipareigojimų kiekis ir gaunamų mėnesio pajamų vidurkis. Tad, jeigu problema yra būtent pajamų šaltinio praradimas, vadinasi paskolos be užstato gauti turbūt nepavyks.

Pats kreditorius turi matyti, kad jūs paskolos įmokas mokėsite iš gaunamų pajamų. Jeigu jis į tai numos ranka, jam grės problemos. Kredito teikėjai negali paskolų išduoti remdamiesi vien tik įkeistu turtu, o šiuo atveju – įkeičiama transporto priemone. Nėra skirtumo ar jūsų automobilis brangus ar ne – jeigu negaunate pajamų, negausite ir paskolos.

Paskola už automobilį išduodama beveik tokia pačia tvarka kaip ir standartiniai vartojimo kreditai. Nauda įkeičiant automobilį yra ta, kad tokiu atveju sumažėja palūkanos. Tiesiog tokios paskolos su užstatu yra gerokai pigesnės nei vartojimo kreditai. Taipogi galima gauti didesnes sumas ilgesniems laikotarpiams.

Renkantis pasiūlymą, turite patys įvertinti visus niuansus. Jūs turite patys pagalvoti kaip ir iš ko mokėsite kredito įmokas. Jeigu jūsų įsipareigojimai yra didžiuliai, o pajamos beveik niekinės, natūralu, kad net ir įkeičiamas automobilis negelbės situacijos. Tiesiog, jums paskolos gauti nepavyks, nes būtų pažeidžiami galiojantys teisės aktai ir nustatyta tvarka. Jų pažeidimas užtraukia nemenką atsakomybę.