Gauti kreditą internetu

Gauti kreditą internetu nėra sudėtinga! Skolintis galite bet kam – automobilio įsigijimui, būsto remontui ar šiaip kokiems vartojimo poreikiams tenkinti.

Kreditų sumos svyruoja nuo kelių dešimčių iki keliolikos tūkstančių eurų. Žinoma, dideles paskolas internetu gauti gali tikrai ne visi asmenys. Yra šiokių tokių apribojimų.

Šiuo metu gauti kreditą internetu galima tik pagal tam tikrą tvarką

gauti kredita internetuVis dar yra daug manančių, kad paskolų teikėjai gali padaryti kažkokias išimtis tiems, kurie negauna pajamų. Tiesa ta, kad tokių išimčių negali būti. Tai draudžia įstatymai. Jokia finansų įstaiga negali suteikti greitos paskolos asmeniui, kuris yra be pajamų šaltinio.

Pajamų šaltinis nėra vienintelis reikalavimas paskolai be užstato gauti. Yra daugybė kitų, ir pabrėžtina – kai kuriuos jų sugalvojo patys kredito teikėjai.

Kai kurios finansų įstaigose yra aiškiai pabrėžiama, kad besiskolinantis asmuo turi būti vyresnis nei 20 metų. Kitur amžiaus riba švelnesnė, o dar kitur – žymiai griežtesnė. Dėl šios priežasties pravartu pasidomėti kreditoriaus nustatyta vidine tvarka.

Kredito teikėjai taipogi pabrėžia, kad jie pinigus skolina LR piliečiams, kurie turi nuolatinę gyvenamą vietą Lietuvoje. Tai reiškia, kad skolintis sunkiai seksis tiems, kurie gyvena ir dirba užsienyje. Tokiais atvejais, kai gyvenama kitoje šalyje, patariama bandyti skolintis būtent tose šalyse veikiančiose kredito įstaigose.

Dabar gauti kreditą internetu gali tik tie asmenys, kurie pagal esamą tvarką yra laikomi mokiais ir atsakingais asmenimis. Tiesiog, tokių asmenų mokumas vertinamas pagal specialias taisykles. Žiūrima į jų gaunamas pajamas bei mėnesio įsipareigojimus. Taip pat įvertinama ar tos gaunamos pajamos yra tvarios. Būtina vertinti ir numatyti ar tos pajamos bus gaunamos ir ateityje.

Kreditingumo vertinimo procedūra yra neišvengiama, tad tikėtis, kad ją pavyks kažkaip apeiti – beprasmiška. Kreditoriai nenori pinigų skolinti tiems, kurie negali laiku vykdyti įsipareigojimų. Kreditingumo vertinimas ir parodo ar asmuo vykdo juos taip, kaip priklauso ar vis dėlto ne.

Jeigu planuojate imti paskolą su užstatu, turite suvokti, kad gauti kreditą internetu ne visiems yra lengva. Kai kurie asmenys dažnai sulaukia neigiamo kreditorių atsakymo.