Paskolos savaitgaliais ir greitieji kreditai

Paskolos savaitgaliais siūlomos visiems asmenims, kurie ieško žaibiškos finansinės pagalbos su geromis sąlygomis! Pasirinkti priimtiną paskolos variantą nėra sudėtinga.

Jums tik reikia pasižiūrėti ar teisingai nurodėte reikalaujamus duomenis ir tiek. Aišku, turite pasidomėti ir standartinėmis procedūromis, ir teisės aktais.

Paskolos savaitgaliais kai kur išduodamos, o kai kur – ne

paskolos savaitgaliaisNei viena kredito įstaiga neturi teisės išduoti vartojimo paskolų nakties metu. Yra numatytas laikotarpis, kuomet pervesti pinigus klientui yra draudžiama. Tas laikotarpis – kasdien nuo 22 iki 7h ryto. Tad, jeigu jums prireikė finansinės pagalbos, jos ieškoti reikėtų dienos metu. Tačiau, nėra draudimo, kad greitos paskolos savaitgaliais nebūtų galimos.

Kadangi greitieji kreditai visą parą negali būti išduodami, asmenims patariama nelaukti paskutinės minutės. Pavyzdžiui, jeigu jūs kredito paraišką sumanysite pateikti 21.45 val. tikėtina, kad jūsų kredito paraiška bus nagrinėjama tik sekančią kreditoriaus darbo dieną. Aišku, kai kurie kredito teikėjai paraiškas nagrinėja visą parą – tai nėra draudžiama.

Norint išvengti nemalonumų, visada siūloma paskolos be užstato paraiškas pateikti vidurdienį. Tada išauga tikimybė paskolos sumą gauti dar tą pačią dieną. Svarbu tai, kad kiekviena kredito įstaiga pati nustato sau darbo dienas. Tad, prieš teikiant paraišką, pasižiūrėkite ar kreditorius dirba savaitgaliais ar švenčių dienomis. Greitieji kreditai savaitgaliais gali būti išduodami, bet jiems irgi taikomi naktiniai apribojimai.

Kas liečia standartinius reikalavimus, asmenys taip pat turi suprasti, kad visiems vartojimo kreditams yra keliami reikalavimai. Aiškiau kalbant, asmenų kreditingumas turi būti vertinamas pagal specialią metodiką. Jos apeiti nevalia, nes grėstų nemenkos baudos.

Kreditingumo vertinimo metu, paskolos su užstatu ar be jo teikėjas turi nustatyti kokia būtų tikimybė, jog klientas skolos negrąžins visai. Tai jis gali nustatyti pasižiūrėjęs į tai, kokias pajamas gauna asmuo. Taipogi bus įvertinti turimi įsipareigojimai kitoms kredito bendrovėms.

Matote, įsipareigojimai irgi sudaro reikšmingą dalį. Jeigu jūsų tų įsipareigojimų kitiems kreditoriams turite per daug, vadinasi jau būsite pasiekę skolinimosi limitus. Tie limitai nustatomi įstatymų numatyta tvarka. Šiuo metu kiekvieno asmens skolinimosi limitas pasiekiamas tuomet, kai įmokos finansų įstaigoms sudaro 40 procentų mėnesio tvarių pajamų.

Beje, turite pasidomėti kas yra tvarios pajamos, nes prie jų tikrai nepriskiriami visi pajamų šaltiniai.