Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos dabar yra ypač išmintingas pasirinkimas tiems, kuriems reikia pinigų greitai ir aišku – už kuo mažesnes palūkanas. Jeigu ir jums svarbu gauti didelę paskolą, tuomet ją reikėtų imti kuo ilgesniam laikotarpiui.

Vartotojai turi suprasti, kad dėl ilgesnio kredito grąžinimo termino tolygiai mažėja metinė palūkanų norma. Galėsite skolą grąžinti daug paprasčiau. Kuo ilgesnis terminas, tuo mažesnę riziką prisiimate. Ta rizika skolinantis tikrai yra gana nemenka, todėl jeigu yra galimybė, būtinai rinkitės tik ilgalaikes paskolas, nes jos padeda išvengti problemų su skolų išieškojimo bendrovėmis.

ilgalaikės paskolosNorint gauti ilgalaikę paskolą, jums teks atlikti svarbiausius ir įprastus žingsnius. Internetu pasiskolinti pinigų galima paprastai, nes tiesiog pakanka kredito bendrovei nurodyti visus asmeninius duomenis ir tiek. Tada bendrovė pasižiūri kokioje finansinėje padėtyje yra klientas. Jeigu situacija yra palanki, tuomet jam paskola suteikiama gana greitai. Tačiau jeigu aiškiai matoma, kad besiskolinantis asmuo negauna jokių pajamų, tuomet kils bėdų. Kredito įstaigos neturi teisės teikti vartojimo paskolų tiems, kurie yra registruoti darbo biržoje. Ilgalaikės paskolos irgi yra iš tų, kurioms gauti būtina tvarus pajamų šaltinis. Tad, norintiems paskolinti ilgam laikui, teks įrodyti, kad finansinė padėtis tikrai yra gana palanki.

Taipogi klientai turi žinoti, jog kredito įstaigos turi savų taisyklių. Trumpai tariant, dauguma kredito įstaigų nustato netgi amžiaus reikalavimus. Tai reiškia, kad jeigu jums dar tik 18 metų, vadinasi tikrai ne visur galite kreiptis dėl greitos paskolos. Matote, kai kurios bendrovės yra nurodžiusios, kad klientas negali būti jaunesnis nei 19 metų. Patys pagalvokite kas norės skolinti pinigus jaunam žmogui, kuris neturi jokios darbo. Juk tokio amžiau žmonės dažniausiai dar tik baiginėja vidurinę mokyklą ir gyvena iš tėvų kišenės.

Klabant apie skolinimąsi internetu, svarbu žinoti, kad ilgalaikės paskolos verslui visada buvo ir yra geriausias sprendimas tiems, kurie žiūri į ateitį. Skolindamiesi ilgesniam laikui, jūs galite gauti mažesnes palūkanas. Jos visada mažėja kai ilgėja skolinimosi terminas. Na, galbūt ne visose bendrovės, bet tikrai daugumoje palūkanos nuleidžiamos, jeigu imamas ilgalaikis, o ne trumpalaikis kreditas.

Ilgalaikės paskolos internetu

ilgalaikės paskolos internetuIlgalaikės paskolos internetu suteikiamos lygiai taip pat žaibiškai kaip ir trumpalaikiai kreditai. Esmė tame, kad skolintis galite žymiai didesnes sumas, nes kuomet skolinimosi laikotarpis ilgėja, tuo palūkanos tampa mažesnės. Kredito bendrovės bei sutelktinio finansavimo sistemos dabar siūlo ilgalaikes paskolas, kurių gavimui nėra būtinybės kažką įkeisti. Tai reiškia, kad ilgalaikes paskolas internetu jūs galite gauti be jokio užstato, o taip pat ir laiduotojas vargu ar jums bus reikalingas. Internete rasite ne vieną paskolų bendrovę, kuri siūlo paskolas su kelerių metų grąžinimo laikotarpiu, tačiau nesitikėkite, kad gauti tokią paskolą bus labai paprasta.

Ilgalaikės paskolos išduodamos pigiau, tačiau kreditoriai visada įvertina riziką. Trumpai tariant, norint gauti didelę paskolos sumą, kurią būtų galima grąžinti per kelerius metus, pirmiausia teks pateikti gana nemažai duomenų apie save. Tai yra būtinybė, nes iš to kredito bendrovės nustato jūsų kreditingumo lygį. Paprastai tariant, kredito bendrovės norės įsitikinti ar jos neskolina pinigų neatsakingam žmogui, kuris neturės iš ko tos skolos grąžinti. Ypač tai liečia tuos asmenis, kurie skolinasi žinodami, jog kredito istorijoje bus daug prastai vertinamų įrašų.

Kredito istorijos ataskaita parodys kaip jūs grąžinote skolas ankstesniems kreditoriams bei kitiems paslaugų teikėjams. Jeigu buvo daug tokių situacijų, kuomet vėduodavote mokėti kredito įmokas, tai nenustebkite, jeigu kreditoriai atsisakys jums išduoti ilgalaikę ar trumpalaikę paskolą. Labiausiai tai liečia tuos, kurie vis dar nėra grąžinę senų skolų. Registruoti įsiskolinimai tikrai nieko gero neduoda. Net jeigu ir grąžinsite tas ankstesnes skolas, tai dar nereiškia, kad kitų kreditorių akyse atrodysite patikimi.

Dažniausiai kredito bendrovės apskritai neskolina pinigų tiems, kurie bent kartą negrąžino skolų kaip reikėjo. Trumpai tariant, jūsų vėdavimai mokėti įmokas yra užregistruoti kredito istorijos ataskaitoje ir visai nesvarbu, kad tas skolas grąžinote – apie jūsų tokį elgesį informacija išliks ilgam laikui. Tad, jeigu norite gauti ilgalaikę paskolą internetu, pirmiausia pasižiūrėkite ar jūsų kredito istorija nėra pilną neigiamai vertinamų įrašų. Tai gali būti esminė priežastis kodėl paskolų bendrovės atsisakys jums išduoti paskolas.

Ilgalaikės paskolos būstui

ilgalaikės paskolos būstuiIlgalaikės paskolos būstui internetu suteikiamos iki tam tikros sumos. Kreditai būstui remontuoti galima būti imami kaip vartojimo paskola. Tokie kreditai kainuoja ne tik jau ir daug, tuo labiau – paskolų bendrovės dabar leidžia grąžinti tokias paskolas per kelerius metus. Įmokos mokamos kas mėnesį ir jos yra vienodos ir nekintančios visą mokėjimo periodą. Jeigu jums reikia ilgalaikės paskolos būsto remontui, tuomet skolintis internetu tikrai bus paprasta. Kredito bendrovės bei įvairios sutelktinio finansavimo platformos šiuo metu siūlo skolintis už vos kelių procentų metines palūkanas. Priešingai nuo būsto paskolų, tokie ilgalaikiai kreditai gali būti imami neužstatant paties būsto.

Verta žinoti, kad skolinantis internetu ilgesniam periodui, paskolų palūkanos būna gerokai mažesnės. Tokių kreditų neverta lyginti su trumpalaikėmis paskolomis, nes dažniausiai palūkanos skiriasi netgi kartais. Galvojantiems iš kur reikėtų skolintis, pirmiausia patariama pasižvalgyti po sutelktinio finansavimo platformas, kur pinigus skolina paprasti žmonės. Nesuklyskite – skolina paprasti žmonės, o paskolą administruoja būtent pati platforma. Tai reiškia, kad esant vėluotinoms įmokoms, jūs vis tiek galite būti perduodami skolų išieškojimo bendrovėms ar net antstoliams ir derybos vyks jau teisiniais keliais.

Visos ilgalaikės paskolos būstui įsigyti dažniausiai imamos iš komercinių bankų arba unijų, tačiau verta žinoti, kad tuomet jums teks įkeisti patį nekilnojamą turtą. Būsto paskolų palūkanas nustato komerciniai bankai, tačiau žinokite, kad yra šiokių tokių ribojimų, kurie susiję su įmokų mokėjimu bei kintamosiomis palūkanomis. Skolinantis būstui linijiniu būdu, nesate tikri, kad visada mokėsite vienodo dydžio kredito įmokas. Bet, jeigu norite apsidrausti, patariama įsigyti būsto paskolos anuitetą. Jis garantuos, kad paskolos įmokos nesikeis tam tikrą laikotarpį.

Kalbant apie būsto kreditus, berta žinoti, kad palūkanos gali būti fiksuojamos pagal jūsų pageidavimą, tačiau tuomet jūs prarasit galimybę mokėti mažesnes palūkas arba įmokas jeigu situacija pasikeis. Tai reiškia, kad pasikeiktus tarpbankinei palūkanų normai, vargu ar tuomet mokėsite mažesnes įmokas, jeigu palūkanos bus užfiksuotos kažkuriam laikotarpiui.

Visos ilgalaikės paskolos būstui įsigyti turi būti imamos apgalvotai ir įvertinus savo finansines galimybes.

Ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems

ilgalaikės paskolos įsiskolinusiemsIlgalaikės paskolos įsiskolinusiems asmenims išduodamos tuo atveju, kai tokie asmenys nėra registruoti skolininkų duomenų bazėse. Tai reiškia, kad tokiems asmenims tikrai yra nemaži galimybių gauti kreditus palankiomis sąlygomis. Svarbiausia yra laiku mokėti įmokas, o jeigu įsiskolinimai jau yra vėluotini ir užregistruoti, tuomet gali kilti nemenkų problemų. Visos kredito įstaigos bei kiti skolintojai akcentuoja, kad jų klientais gali būti tie asmenys, kurie nevengia atsakomybė ir visada susimoka įmokas laiku. Jeigu jūsų įmokos mokamo ne laiku, tuomet jūsų vėdavimai yra registruojami specialiose sistemose, kur viską mato kiti paslaugų teikėjai, o tame tarpe – kreditoriai.

Visos ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems asmenims sutiekiamos tokia pačia tvarka kaip ir visiems kitiems klientams. Įsiskolinusiais asmenimis laikomi tie, kurie turi įsipareigojimų ir juos vykdo. Tačiau skolininkais laikomi tie, kurie jau turi pradelstų mokėjimų. Tai gali būti ne tik kredito įmokų mokėjimo vėlavimas – tai gali būti vėlavimas atsiskaityti už komunalines paslaugas, taip pat tai gali būti skolos valstybinėms įstaigoms ir t.t. Tokie įsiskolinimai tikrai nekelia žavesio jokiam kredito teikėjui, nes  būtent neapmokėtos sąskaitos ir yra ta kliūtis, dėl kurios negausite paskolos. Supraskite, kreditoriai nori, kad jų klientai elgtųsi atsakingai su visomis paslaugomis, o ypač finansinėmis.

Kas liečia įsiskolinimų padengimą, verta žinoti, kad net ir sumokėjus skolą pavėluotai, informacija apie jos vėlimą gali nedingit ilgą laiką. Klaba eina ne apie kelias dienas, o kelis metus. Mat, tokia informacija apie netinkamai vykdomus įsipareigojimus išliek netgi dešimt metų po visiško skolos grąžinimo. Tad, jeigu praeityje turėjote tokių situacijų, kuomet neišgalėjote mokėti įmokų ir kreditorius jus įtraukė į tokią skolininkų duomenų bazę, tai vargu ar jums kas nors norės skolinti pinigus.

Visos ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems asmenims suteikiamos pagal galiojančią tvarką, kuri numato, jog besiskolinantys asmenys pirmiausiai turi gauti stabilias pajamas. Tai turi būti tvarios pajamos, o tai reiškia, kad jūs turite dirbti oficialiai arba versti kažkokia komercine veikla legaliai. Visi jūsų nelegalūs sandoriai nėra priskaitomi prie tvarių pajamų.

Ilgalaikės paskolos bedarbiams

ilgalaikės paskolos bedarbiamsIlgalaikės paskolos bedarbiams nesuteikiamos dėl paprastų priežasčių, o viena esminių yra tai, kad nedirbantys asmenys neturi pajamų, jog galėtų kas mėnesį mokėti kreditorių nustatytas kredito įmokas. Ieškantiems vartojimo kredito internete, patartina pirmiau perskaityti mokumo vertinimo nuostatus, kuriuos viešai pateikia kredito rinka prižiūrintis Lietuvos bankas. Ilgalaikės paskolos yra tikrai gana racionalus pasirinkimas, nes klientui nereikia kas mėnesį mokėti stulbinamai didelių įmokų. Kadangi ilgėjant terminui, paskolų įmokos tik mažėja, patariama nesidairyti į trumpalaikius kreditus, nes jie gali prišaukti daug nemalonumų. Jeigu galvojate kur geriausia būtų skolintis, pirmiau pasižiūrėkite ar jūsų finansinė padėtis apskritai yra teigiama.

Kredito bendrovės, kuriose pateikiamos paskolų paraiškos, visada akcentuoja, kad klientai negali būti nemokūs asmenys. Pirmiausia verta pasižiūrėti ar gaunama mėnesio pajamų suma nėra per daug maža. Kai gaunamos pajamos, reikia išvesti vidurkį pagal paskutinius keturi mėnesius. Tai reiškia, kad iš paskutinių keturių gautų atlyginimų turite išvesti vidurkį. Tuomet iš tos sumos būtina atimti jau turimus įsipareigojimus kitoms finansų bendrovėms. Viskas kas lieka, gali būti skiriama naujoms paskolų įmokoms mokėti. Kaip bebūtų, mokumo vertinimo nuostatus patariama skaityti ne šiaip sau, nes juos pabrėžiamos specifinės taisyklės. Ilgalaikės paskolos bedarbiams negali būti išduodamos, tačiau turite žinoti, kad net ir dirbantieji gali negauti vartojimo kreditų.

Mokumo vertinimo nuostatai akcentuoja, kad asmuo, kuris turi ne vieną įsipareigojimą, ir kurių bendra įsipareigojimų suma yra didesnė nei 40 procentų pajamų, jau nebegali gauti jokių vartojimui skirtų paskolų. Apie būsto paskolas irgi nėra apie ką kalbėti – jos tuos labiau nebus išduodamos.

Norint gauti vartojimo paskolą ilgam laikotarpiui, iš pradžių asmenys turi paskaičiuoti ar jie nepažeidžia mokumo vertinimo nuostatuose esančių reikalavimų. Pačios kredito bendrovės turi į juos atsižvelgti, o jeigu visų tų taisyklių nėra paisoma, tuomet bėdų sulaukia patys kreditoriai.

Visos mokumo vertinimo taisyklės taikomos ne tik greitųjų paskolų bendrovėms. Sutelktinio finansavimo platformoms bei bankams irgi galioja tos pačios sąlygos. Tad, ilgalaikės paskolos bedarbiams tikrai nėra suteikiamos, o taip pat ir dirbantieji turi gerai viską apskaičiuoti.

Ilgalaikės paskolos nedirbantiems

ilgalaikės paskolos nedirbantiemsIlgalaikės paskolos nedirbantiems asmenims būtų gana naudingas pasirinkimas, jeigu kalba eina apie palūkanų mažinimą. Ne visi besiskolinantys asmenys domisi dėl kokių priežasčių mažėja vartojimo kredito kaina, o vienas esminių faktorių yra būtent ilgėjant skolos grąžinimo terminas. Jeigu įmokų mokėjimo grafikas yra išdėstomas per kelias dešimtis mėnesių, o ne per kelis mėnesius, tuomet logiška, kad palūkanos tik mažės. Žinoma, ilgalaikes paskolas internetu išduoda ne visos kredito įstaigos, todėl didžiausias iššūkis bus susirasit patikimą ir geras skolinimosi sąlygas siūlantį kreditorių. Jeigu esate nedirbantis asmuo, kuriam labai skubiai reikia kažkokios pinigų sumos, tuomet pasižiūrėkite į populiariausias kredito bendroves.

Populiariausios kreditų bendrovės dabar leidžia imti vartojimo kreditus tiek mėnesiui, tiek keliems metams. Patartina pasižiūrėti ar nėra siūloma kokių nors akcijų. Yra pasiūlymų, kurie pasižymi nemokamomis palūkanomis. Trumpai tariant, kai kuriose kredito bendrovėse galite pasiskolinti tam tikrą pinigų sumą visiškai už dyką. Žinoma, tai labiausiai liečia trumpalaikes paskolas, nes ilgiems laikotarpiams be palūkanų neskolina nei viena paskolų bendrovė. Galvojantiems apie trumpalaikė skolinimąsi patartina rinktis būtent tokias nemokamas paskolas, nes tuomet nereikės papildomai išlaidauti. Pabrėžtina, kad tokios trumpalaikės paskolos nedirbantiems nėra išduodamos. Kalba eina apie nedirbančius visai.

Svarbu žinoti, kad ilgalaikės paskolos nedirbantiems pagal darbo sutartį gali būti išduodamos pagal specialias išimtis. Viena tokių išimčių – asmuo turi dirbti savarankiškai. Pavyzdžiui, tie, kurie verčiasi savarankiška veikla pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą gali gauti ilgalaikes paskolas. Tie, kurie nedirba visai ir yra įtraukti į darbo biržos registrus, net neturėtų galvoti apie skolinimąsi iš vartojimo kreditus tiekiančių platformų, nes tokie kreditoriai neturi teisės išduoti paskolų bedarbiams.

Taip pat turite žinoti, kad net ir dirbantiems asmenys yra iškeliami tam tikri reikalavimai. Pavyzdžiui, gali būti nustatomas amžiaus ribojimas, kad 18 metų asmenys negali skolinti. Gali tekti kreiptis į kitas bendroves, nes vis dėlto – daugelyje bendrovių nurodoma, kad paskolos išduodamos asmenims nuo 19 metų. Ypač svarbu patiekti pajamų šaltinį, o jeigu jo nėra, tuomet ir paskolos su užstatu gauti tikrai nepavyks.