Greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims

Greitieji kreditai įsiskolinusiems palankiomis sąlygomis gali būti suteikiami pagal standartinę tvarką. Klientas turi pateikti asmeninę informaciją apie save bei gaunamas pajamas ir turimus įsipareigojimus.

Tada kredito įstaiga viską patikrins ir priims sprendimą. Įsiskolinusiems asmenims reikia žinoti, kad jie paskolas gauti gali, bet viskas turi būti atliekama pagal tam tikras taisykles.

Visi greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims išduodami tik po mokumo patikrinimo

greitieji kreditai isiskolinusiemsDažnais atvejais paskolų teikėjų ieškoma siekiant išvengti kredito istorijos tikrinimo procedūros. Pravartu žinoti, kad visi greitieji kreditai turi būti išduodami tik pagal griežtai apibrėžtą tvarką. Tvarka numato, kad kreditingumo vertinimo procedūra – neišvengiama. Joks paskolų teikėjas nenorės rizikuoti ir išduoti greitos paskolos neatsakingai.

Greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims dažniausiai išduodami tuomet, kai matoma, jog asmenys laiku vykdo įsipareigojimus ir jų neturi per daug. Ką reiškia per dideli įsipareigojimai? – tai mėnesio įsipareigojimų suma, kuri viršija 40 procentų gaunamų mėnesio tvarių pajamų. Peržengus šią ribą, naujų paskolų gauti nebeįmanoma.

Verta atminti, kad turint nemažus įsiskolinimus, kurie nėra vėluotini, juos galima sumažtini. Jums tokiu atveju reikėtų rinktis refinansavimo kreditus. Jų paskirtis yra aiški – toks kreditas skirtas senų skolų padengimui.

Visi greitieji kreditai įsiskolinusiems asmenims suteikiami tik po kreditingumo vertinimo, o jeigu paaiškėja, kad kreditingumas įvertintas neigiamais, tikėtina, kad paskola niekur nebus išduodama. Tačiau, jeigu kreditingumas įvertintas teigiamai, tai dar nereiškia, kad galėsite skolintis tokią sumą, kokios jums reikia.

Nustatant skolinimosi limitą, atsižvelgiama į aukščiau minėte pajamų taisyklę. Naujos paskolos be užstato įmokos ir senų įsipareigojimų mėnesio įmokos, bendrai negali sudaryti 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų. Kai bus apskaičiuojamos mėnesio tvarios pajamos, jos bus skaičiuojamos išvedant vidurkį iš paskutinio pusmečio.

Jeigu jūs pajamas gauna dar tik trumpą laiką t.y. dirbate vos porą mėnesių, tuomet jūs gauti kredito negalėsite. Matote, visi paskolų teikėjai privalo pajamų vidurkį vesti pagal šešis mėnesius. Tad, jums reikės išdirbti ilgesnį laiko tarpą. Aišku, jūsų darbas turi būti oficialus, o ne nelegalus, nes kitaip kredito teikėjai nematys, jog gaunate pajamas. Kažkiek pagelbėtų užstatas.