Skubios paskolos

Skubios paskolos prieinamos daugeliui asmenų. Skolintis leidžiama iki kelių tūkstančių eurų, o naudojantis specialiais pasiūlymais, galima gauti ir keliolika tūkstančių eurų siekiančias kreditų sumas.

Žinoma, paskolų dydžiai yra ribojami kiekvienoje kredito įstaigoje, todėl labai svarbu akcentuoti, kad visur tvarka yra skirtinga.

Skubios paskolos prireikusiems asmenims reikia įvertinti visas aplinkybes

skubios paskolosKiekvienam asmeniui reikia pažiūrėti ne tik į tai kokias sąlygas nustato kredito teikėjai, bet ir į esamus įstatymus. Paprasčiausiai, kredito teikėjams gali būti apribotos tam tikros veiklos kryptys. Pavyzdžiui, jiems negalima teikti vartojimo kreditų, kurių suma viršija 75 000 eurų. Taipogi reikia atkreipi dėmesį į kreditingumo vertinimo metodiką.

Kreditingumo vertinimo metodai daugelyje kredito įstaigų yra daugmaž vienodi. Skirtis gali tik tam tikri reikalavimai. Pavyzdžiui, gali būti skirtinga amžiaus riba, nuo kurios greitos paskolos išduodamos. Tarkime, vienoje kredito įstaigoje kreditai išduodami asmenims nuo 18 metų, o kitur – nuo 20.

Verta atminti, kad vertinant asmens kreditingumą, nemažas dėmesys skiriamas asmens pajamų ir įsipareigojimų analizei. Tai ypač svarbūs rodikliai, kurie praktiškai nulemia kreditoriaus atsakymą.

Kai vertinamos pajamos ir turimi įsipareigojimai, atsižvelgiama ne tik į sumas, bet ir kitus niuansus. Pavyzdžiui, sunkiau skolintis tiems, kurie turi sukūrę šeimas. Tokiais atvejais, vertinamos ne tik besiskolinančio asmens, bet ir jo sutuoktinio pajamos. Jeigu yra vaikų, pajamos vertinamos dar griežčiau, nes suvokiama, kad dėl nepilnamečių vaikų patiriamos didesnės buities išlaidos.

Pajamų vertinimo metu taikomos tam tikros taisyklės. Įprastai naudojama tam tikra formulė. Asmens turimi mėnesio įsipareigojimai yra padalinami iš gaunamų pajamų vidurkio. Pajamų vidurkis išvedamas atsižvelgiant į paskutinius 6 mėnesius. Galiausiai, gaunama suma padauginama iš šimto ir tokiu atveju gaunama procentinė išraiška, parodanti kokią dalį pajamų asmuo skiria įsipareigojimų vykdymui.

Jeigu gauta procentinė išraiška yra didesnė arba lygi 40, tokiu atveju asmuo nebegali gauti naujos paskolos be užstato. Skubios paskolos su užstatu išduodamos greitai, bet jos išduodamos atsakingiau nei anksčiau. Kuo mažesnės pajamos, o svarbiausia – kuo didesni įsipareigojimai, tuo mažesnė tikimybė, kad skubios paskolos jums bus išduodamos.