Paskolos nuo 18 metų

Paskolos nuo 18 metų asmenims išduodamos nuo mėnesio iki kelių metų laikotarpiui. Jeigu pasižymite ypač jaunu amžiumi, galite kreiptis dėl kredito lygiai taip pat kaip ir visi kiti!

Kreditų išdavimo tvarka yra labai paprasta – pateikiate duomenis ir informaciją apie norimą paskolos rūšį. Tada laukiate atsakymo. Svarbu: kreditai internetu gali būti suteikiami remiantis teisės aktais ir numatyta tvarka.

Reikia atminti, kad paskolos nuo 18 metų asmenims suteikiamos ne visur

paskolos nuo 18 metuAmžiaus riba yra vienas iš kriterijų, nustatantis kas gali skolintis, o kas ne. Paskolų teikėjai dažnai patys nusprendžia kokio minimalaus amžiaus turi būti asmuo, teikiantis kredito paraišką. Tad, galima matyti, kad vieni kredito teikėjai nurodo, jog asmuo turi būti ne jaunesnis nei 18 metų. Kiti skolintojai reikalauja, kad besiskolinantis asmuo būtų vyresnis nei 19 metų.

Amžiaus riba nėra vienintelis veiksnys, nulemiantis kredito teikėjų atsakymą dėl greitos paskolos išdavimo. Paskolos nuo 18 metų asmenims dažnai nesuteikiamos dėl kitų priežasčių. Tos priežastys yra susijusios su asmens pajamų gavimu bei turimais įsipareigojimais.

Tam, kad kreditą galėtumėte gauti be jokio vargo, turėsite įgyvendinti šiokius tokius reikalavimus. Jie susiję su jūsų pajamų šaltiniais ir turimais įsipareigojimais kitiems kreditų teikėjams. Pavyzdžiui, pajamų negaunantys asmenys negali gauti jokio kredito. Taip pat ir turintys daug skolų turėtų vengti laiko gaišimo – paskolos be užstato jiems turbūt nebus suteikiamos.

Pajamos ir turimi įsipareigojimai yra vienas svarbiausių akcentų. Nėra skirtumo ar esate jaunas asmuo ar kiek vyresnis – pajamos turi būti stabilios. Neretai kai kurie besiskolinantys asmenys painioja tvarias pajamas su atsitiktinėmis. Tai, kad kažką pardavėte ir gavote papildomų pajamų, nereiškia, kad tas pajamas galite laikyti tvariomis.

Tvariomis pajamomis kreditoriai turi laikyti darbo užmokestį, pajamas iš kažkokios veiklos ir t.t. Visi tie atsitiktiniai sandoriai, iš kurių gavote papildomų pinigų, nedaro jokios įtakos. Tiesiog į tuos gautus pinigus nekreipiamas dėmesio.

Kadangi jau supratote, kad paskolos su užstatu arba be jo nuo 18 metų asmenims gali būti neišduodamos ir dėl kitų priežasčių, siūloma labiau įsiglinti į įstatymus. Būtent jie atsakys ar gausite kreditą ar ne.