Refinansavimas – kas tai per paslauga?

Refinansavimas – kas tai? Visi atsakymai ir paaiškinimai kodėl verta rinktis šią finansinę paslaugą. Jos dėka, asmuo turi galimybę sumažinti įsipareigojimų sumas ar mėnesio įmokas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Refinansavimas – kas tai ir kodėl naudinga rinktis šią paslaugą?

refinansavimas kas taiKredito įstaigos ne veltui išryškina savo siūlomas paslaugas, o tarp jų yra ir refinansavimas. Tai toks skolinimo procesas, kuomet klientas siekia gauti finansavimą turimų įsipareigojimų visiškam įvykdymui. Jis gauna finansavimą ir senos skolos dingsta. Aišku, atsiranda naujos.

Naujos skolos, po refinansavimo, įprastai tampa mažesnės, jeigu pasirenkami tokie pasiūlymai, kuomet mokamos mažesnės palūkanos. Kartais jos nebūna mažesnės, tačiau įmokos vis dėlto – palengvinančios naštą.

Mažesnės įmokos susidaro dėl to, kad galbūt klientas renkasi ilgesnį periodą. Pavyzdžiui, jeigu jūsų senų skolų galutiniam įvykdymui buvo likusios šešios įmokos, tai galima rinktis per pus mažesnes įmokas, tačiau jas mokėti 12 mėnesių. Tiesiog reikia imtis skaičiavimų ir tuomet paaiškės kaip daryti būtų geriausia. Galvojantiems – refinansavimas, kas tai per paslauga, tiesiog reikia suvokti, jog tai galimybė perkelti skolas į kitą bendrovę. Tokiu principu, nauja bendrovė galbūt pasiūlys lengviau grąžinti skolą.

Nepatartina rinktis tokių pasiūlymų, kuomet refinansavimas privestų prie didesnių skolų. Pavyzdžiui, jeigu mokate vienokias įmokas, o po refinansavimo tenka mokėti didesnes – logiška, kad tai neišeis į naudą, tuo labiau, jeigu laikotarpis tas pats. Bet, sąlygos gerėja, jeigu viskas atliekama su užstatu.

Renkantis kreditorių, reikia pasižiūrėti kokias palūkanas jis taiko ir kokias kitas sąlygas nustato. Yra paskolų bendrovių, kurios reikalauja, jog klientas būtų ne jaunesnis nei 20 metų. Tad, svarbu paskaityti dažniausiai užduodamų klausimų skyrelį. Tokį turi kone kiekviena greitųjų kreditų bendrovė ir ne tik.

Beje, jeigu jus domina refinansavimas turėkite galvoje, vis tiek bus būtina kreiptis nurodant visus savo duomenis. Jūs neišvengsite kreditingumo įvertinimo. Nėra skirtumo ar jūs senas paskolas be užstato ėmėte ne taip ir senai – su kiekviena paskola, įskaitant refinansavimo, kreditingumas turi būti tikrinamas iš naujo. Vis dar svarstantiems refinansavimas – kas tai, siūlytume plačiau paanalizuoti ką siūlo konkrečios bendrovės.

Patikrinimo metu nustatoma kokius įsipareigojimus besikreipiantis klientas turi kitiems kreditoriams. Taip pat atsižvelgiama į jo pajams ir kaip minėta – įsipareigojimus. Šeimyninė padėtis irgi gali daryti įtaką dėl greitos paskolos gavimo. Tokiais atvejais, gali būti įvertinto visos šeimos pajamos, o ne tik besiskolinančio asmens.