Paskolos turintiems įsipareigojimų

Domitės ar paskolos turintiems įsipareigojimų yra išduodamos? Be abejo, kad jas galima gauti netgi turint įsipareigojimų kitoms finansų įstaigoms. Viską lemia būtent jūsų situacija.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Ją išanalizavus, galima sužinoti kokią maksimalią kredito sumą galite gauti. Aišku, gali būti, jog turėdami nemažai įsipareigojimų, sulauksite neigiamo atsakymo dėl kredito išdavimo.

Paskolos turintiems įsipareigojimų neišduodamos, jeigu jie yra per dideli

paskolos turintiems isipareigojimuKiekvienas greitos paskolos teikėjas žiūri kokius įsipareigojimus turi paskolos prašantis asmuo. Jeigu tie įsipareigojimai yra milžiniški, o pajamos – minimalios, savaime suprantama, kad naujos paskolos gauti nepavyks. Aišku, išimtis gali būti taikoma refinansavimo kreditams.

Jeigu jūs renkatės refinansavimo kreditą kaip būdą sumažinti skolas, tai dar nereiškia, kad jį gausite turėdami skolų. Trumpai tariant, refinansavimo paskolos turintiems įsipareigojimų gali būti išduodamos tokiu atveju, jeigu po tokios paskolos be užstato išdavimo bendros įmokos nesieks 40 procentų pajamų.

Aiškiau kalbant, yra taikoma formulė vertinant pajamų ir įsipareigojimų santykį. Jums reikia turimus mėnesio įsipareigojimus padalinti iš gaunamų mėnesio pajamų ir dauginti 100. Tada gausite procentinę išraišką, kuri nurodys, kokią pajamų dalį skiriate įsipareigojimų vykdymui. Jeigu ta dalis siekia 40 procentų, vadinasi galite susidurti su sunkumais.

Kalbant apie refinansavimą, 40 procentų pajamų taisyklė taikoma po to, kai tokia paskola su užstatu neva būtų suteikta. Tai reiškia, kad įsipareigojimų suma būtų skaičiuojama tarsi kreditas būtų suteiktas. Senos skolos ir įmokos pasinaikintų ir prisidėtų nauja refinansavimo paskola. Tada būtų skaičiuojama ar pasiekiama minėta procentinė išraišką. Jeigu ne – kreditą galėsite gauti.

Paskolos turintiems įsipareigojimų gali būti neišduodamos ir dėl kitų priežasčių. Pavyzdžiui, jeigu skolintis bando asmuo, kuris ką tik neteko darbo, natūralu, kad kredito teikėjai negalės padėti. Tiesiog, pajamų gavimas yra būtinasis reikalavimas, kuris numatytas įstatymuose ir įvairiuose nuostatuose.

Taip pat kredito nesitikėti gali ir asmenys, kurie yra nepilnamečiai arba neveiksnūs pagal įstatymų numatytą tvarką. Užsienyje gyvenantys ir dirbantys lietuviai taipogi turėtų žinoti, kad jiems kreditoriai neori išduoti paskolų, bet aišku – būna šiokių tokių išimčių skolinantis Lietuvoje. Tiesiog, apie viską reikėtų pasidomėti detaliau.