Paskolos studentams

Paskolos studentams internetu suteikiamos ypač greitai, jeigu visi asmeniniai duomenys yra pateikiami be jokios klaidingos informacijos.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Galima skolintis labai dideles sumas, kurias galima grąžinti net per kelerių metų terminą. Ilgalaikių paskolų grafikai išdėstomi mėnesių sekomis, o tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį visada mokėsite vienodo dydžio kredito įmokas. Tiesa, verta žinoti, kad greitos paskolos studentams kreditų bendrovėse išduodamos ne kažkokiomis išskirtinėmis sąlygomis – čia paskolas visi gauna vienodomis sąlygomis be jokių išlygų. Studentams irgi keliamas reikalavimas dėl pajamų gavimų, o jeigu jų negaunama, tuomet apie skolinimąsi reikėtų pamiršti visai. Ilgalaikės paskolos su užstatu gali palengvinti gavimo procesą.

paskolos studentamsVisos paskolos studentams internetu išduodamos analogiška tvarka kaip ir visiems kitiems vartotojams. Iš pradžių studentai turi pateikti kredito paraišką, kurioje aiškiai būtų nurodomi visi duomenys tiek apie patį klientą, tiek apie jo finansinę situaciją. Pabrėžtina, kad nedirbantys studentai vartojimo kreditų gauti negali, nes jie nepraeis kreditingumo įvertinimo procedūros. Tai reiškia, kad vertinant kreditingumą, bus pažeista pajamų gavimo taisyklė ir kreditoriai negalės skolinti pinigų. Priešingu atveju, suteikus paskolą pajamų negaunančiam žmogui, kredito bendrovė gaus baudą, kuri ko gero viršys paskolos sumą.

Paskolos studentams galbūt suteikiamos griežtesne tvarka

Jeigu esate studentas, tuomet turite suprasit, kad paskolų bendrovės greituosius kreditus internetu suteikia tik tiems, kurių mokumas vertinamas teigiamai. Tai reiškia, kad jūs ne tik turite gauti pajamas – jas turite gauti reguliariai. Jeigu dirbate tik vieną mėnesį, tai ir tokiu atveju jokia finansų įstaigą neturės teisės jums išduoti vartojimo ar verslo paskolos. Matote, jums reikia dirbti ne mažiau nei keturis mėnesius, net pagal tokį vidurkį kredito bendrovės turi daryti analizę.

Kalbant apie pajamų gavimą, ypač svarbu paminėti, kad kiekviena paskolų bendrovė turi pritaikyti specialią taisyklę. Jūs negalite daug pajamų skirti kitų kredito įmokų mokėjimui. Pavyzdžiui, jeigu turite paėmę nemažai paskolų ir kas mėnesį mokate įmokas, tuomet visos tos įmokos negali būti didesnės nei 40 procentų pajamų. Jeigu šį suma viršijama, tuomet besiskolinantis asmuo laikomas pasiekusius skolinimosi ribas. Daugiau jam skolinti negalės jokia kredito bendrovė, bankas ar sutelktinio finansavimo platforma.