Paskolos skaičiuoklė

Paskolos skaičiuoklė jums gali padėti surasti geriausius pasiūlymus – nurodote norimą sumą ir iš karto matote kokia palūkanas jums teks mokėti.

Taipogi paskolos skaičiuoklėje nurodoma ir bendra kredito kainos metinė norma bei mokėtinos įmokos. Rinkdamiesi ilgalaikes paskolas, laimite palūkanų atžvilgiu, nes kuo ilgesniam laikui skolinsitės, tuomet mažesnes palūkanas ateityje mokėsite. Ilgalaikiai kreditai be abejo yra racionalus sprendimas. Ketinantiems imti kreditą internetu, žūtbūt reikėtų atidžiai skaityti kokios sąlygos numatomos sutartyje. Kredito sutarties skaitymas yra būtinas, nes joje yra nurodoma praktiškai visa svarbiausia informacija ne tik apie asmens įsipareigojimus, bet ir pasekmes vėlavimo atvejais.

paskolos skaičiuoklėKiekvienoje bendrovėje greitos paskolos skaičiuoklė rodo skirtingas palūkanas, todėl nereikėtų tikėtis, kad visur skolinimosi sąlygos bus vienodos. Vienur galite gauti mažesnę, o kitur – gerokai didesnę kredito sumą. Turite žinoti, kad bendrovės turi nustačiusios savas taisykles dėl kredito limitų. Iš pradžių naujiems klientams siūlomos mažesnes paskolos ir žiūrima kaip jie jas grąžina. Jeigu kreditai grąžinami laiku ir be jokių vėlavimų, tuomet paskolos limitas yra pakeliamas. Tai reiškia, kad sekantį kartą asmuo gauna teisę rinktis gerokai didesnę kredito sumą bei ilgesnį skolos grąžinimo terminą.

Ypač svarbu žinoti, kad paskolos skaičiuoklė naudotis reikėtų itin atidžiai, nes dažniausiai nurodomos sumos yra skirstomos pagal klientų kategorijas. Nuolatiniai klientai gali skolintis daugiau, o nauji – mažiau. Tas pats gali būti ir su metine palūkanų normą. Pradžioje galite tekti mokėti didesnes palūkanas, o paskui, kai bus padidintas kredito limitas, galbūt bus taikomos mažesnės palūkanos. Su terminais irgi panaši situacija – pirmam kartui gali būti leidžiama rinktis tik kelių mėnesių laikotarpį, o sekantį kartą galbūt galėsite skolintis net keliems metams. Viską lemia kredito bendrovės nustatyta vidinė tvarka.

Kaip bebūtų, reikia suprasti, kad paskolos skaičiuoklė pateikia tik preliminarius duomenis ir paskaičiavimus. Viskas gali apsiversti aukštyn kojomis kuomet užsiregistruosite ir pateiksite savo asmeninius duomenis. Kai kuriose bendrovėse geresnės skolinimosi sąlygos siūlomos tiems, kurie gauna didžiules pajamas. Tad, jeigu jums reikia paskolos su užstatu arba nieko neįkeičiant geriausiomis sąlygomis, tuomet reikėtų paanalizuoti ne vienos, o bent jau kelių finansų įstaigų pasiūlymus.

 

Būsto paskolos skaičiuoklė

būsto paskolos skaičiuoklėBūsto paskolos skaičiuoklė leidžia greitai apžvelgti sąlygas, kurios taikomos kiekvienam klientui individualiai. Jeigu ketina pirkti būstą už paskolą, tuomet turėtumėte žinoti pagrindinę informaciją apie tokios tipo skolinimąsi Lietuvoje. Būsto paskolų rinka dabar mažėja, todėl tikėtina, kad netolimoje ateityje kainos kris. Tačiau tai nereiškia, kad būstą bus lengva įsigyti. Tokiai atvejais pabrangsta ir būsto paskolos. Kaip bebūtų, jeigu ketinate skolintis pinigų būsto įsigijimui, tuomet pirmiau reikėtų pasižiūrėti ką siūlo visi komerciniai bankai bei unijos, nes toli gražu ne visose vietose siūlomos vienodos skolinimosi sąlygos.

Norintiems gauti būsto paskolą, teks atlikti visus bankų bei unijų keliamus nurodymus. Jokiu būdu nereikėtų tikėtis, kad tokios paskolos verslui ir ne tik yra lengvai išduodamos, nes taip nėra. Lietuvoje paskolų rinka yra reguliuojama, o tai liečia ne tik tuos kreditorius, kurie siūlo vartojimo paskolas, bet ir bankus, unijas bei kitas finansų įstaigas, kurios siūlo kreditus būsto įsigijimui. Šiuo metu yra taikomas reikalavimas bet kokiu atveju įvertinti asmens kreditingumą. Jis vertinamas paprastai – klientas pateikia detalią informaciją apie gaunamas pajams. Gali būti atvejų, jog bankai reikalaus nurodyti kur dirbate, todėl būkite pasiruošę pateikti informaciją ne tik apie darbovietę, bet ir darbo stažą bei užimamas pareigas. Pagal tai, kreditoriai gali lengviau pažvelgti ateities perspektyvas. Kai tikrinamas kreditingumas, apskaičiuojama ar iš asmens nurodytos gaunamų pajamų sumos pakaks mokėti būsto paskolos įmokas. Būsto paskolos skaičiuoklė gali lengvai paskaičiuoti kokias įmokas teks mokėti.

Kai naudojama paskolos skaičiuoklė, tenka nurodyti kredito sumą, turimą pradinį įnašą, skolos grąžinimo laikotarpį ir t.t. Paksui skaičiuoklė grąžina informaciją, kurioje nurodoma kokios įmokos kas mėnesį turės būti mokamos. Pabrėžtina, kad tokios būsto paskolos yra išduodamos kiek kitokia tvarka nei vartojimo kreditai. Jūs, pirkdami būstą už paskolą, turėsite tą būstą įkeisti. Tai reiškia, kad tas būstas nebus visiška jūsų nuosavybė tol, kol jūs iki galo negrąžinsite paskolos.

Norint gauti būsto paskolą, nevalia tikėtis, kad būsto paskolos skaičiuoklė iš anksto nurodys tikslius duomenis. Tai yra tik preliminariais skaičiavimais paremtas įrankis, kuris leidžia tik minimaliai orientuotis į būsimas įmokas. Kokios bus įmokos – paaiškės kai pateiksite būsto paskolos paraišką.