Greitos paskolos telefonu

Norite greitos paskolos telefonu? Suderinti sąlygas dėl išduodamo vartojimo kredito palūkanų, mokėjimo grafiko, įmokų dydžio ir laikotarpio galima labai lengvai.

Tačiau, tai nereiškia, kad paskolą gauti vien skambučio dėka bus lengva. Tiesa, tai yra neįmanoma Lietuvoje. Mat, įstatymai nusako kaip viskas turi vykti.

Greitos paskolos telefonu nėra išduodamos

greitos paskolos telefonuTvarka yra tokia, kad kreditoriams leidžiama derinti kredito išdavimo sąlygas su klientu būtent telefono pokalbio metu. Tačiau, jo metu, duomenis turi būti saugojami ir neatskleidžiami kitiems asmenims. Taipogi pokalbio metu turi būti įsitikinama, kad kalbama su reikiamu žmogumi. Paskolos su užstatu nuotoliniu būdu išduodamos pagal specialias taisykles.

Galiausiai, kai telefonu aptariamos visos sąlygos, kliento turi būti prašoma pateikti savo asmeninius duomenis ir juos tinkamai patvirtinti. Patvirtinimo procedūra gali būti atliekama nuotoliniu būdu arba atvykus į tam tikrą skyrių, kurį nurodys pats kredito teikėjas.

Kliento tapatybė ir duomenis gali būti patvirtinami siunčia fotografiją, kurioje aiškiai matomas kliento veidas, asmens tapatybę įrodantis dokumentas ir t.t. Kai kurie kredito teikėjai prašo nusifotografuoti su asmens tapatybę įrodančiu dokumentu ir priedu nuotraukoje turėti lapą su dienos data ir laiku. Kitas būdas – viską patvirtinti vaizdo pokalbio metu ir tai turbūt būtų lengviausias būdas.

Tapatybės patvirtinimo metodų yra net keli. Dar vienas – tapatybės patvirtinimas atvykus pas kreditorių ar jo įgaliotą įstaigą. Tai gali būti Maxima kasa arba „Perlo“ terminalas. Ten užpildysite blanką ir jį kartu su asmens tapatybės dokumentu įteiksite aptarnaujančiam darbuotojui. Jis viską patvirtins ir padarys dokumento kopijas. Viskas, tuo ir baigtųsi tokia patvirtinimo procedūra.

Greitos paskolos telefonu negali būti išduodamos, nes anksčiau dėl duomenų vagysčių kreditoriai nukentėjo smarkiai. Taipogi nukentėjo ir kai kurie žmonės, kurių duomenimis buvo pasinaudota.

Jeigu kažkur radote skelbimą, kad paskolos teikiamos tik telefonu, tuomet reikėtų būti atsargiems, nes būna ir nemalonių apgavysčių. Tokiais būdais neretai išgaunami asmenų duomenys, kurie gali būti panaudojami negeriems tikslams.

Turite suprasti, kad Lietuvoje greitos paskolos telefonu be užstato nėra išduodamos ir tokia tvarka galioja jau ne vienerius metus, tad jos pakeisti joks kreditorius neturi teisės.