Greitasis kreditas nemokamai

Skolintis dabar galima ypač paprastai – nurodote savo asmeninę informaciją ir pateikiate paraišką dėl paskolos gavimo. Greitasis kreditas nemokamai gali būti išduodamas tiems asmenims, kurie atitinka visus keliamus kriterijus dėl mokumo.

Paprastai kalbant, jeigu jus domina greitos paskolos internetu, tuomet pirmiau teks patiems apžvelgti savo padėtį.

Greitasis kreditas nemokamai suteikiamas ne visais atvejais

greitasis kreditas nemokamaiKadangi Lietuvoje veikia ne viena finansų įstaiga, kurioje galima pasiskolinti gana nemažą pinigų sumą, reikia žinoti, kad ne visais atvejais skolintis pavyksta nemokamai. Be palūkanų gauti kreditą galima tuomet, kai vyksta specialios akcijos. Dažniausiai jos yra riboto laikotarpio.

Per akcijas kredito įstaigos siūlo paskolas, kurioms nėra taikomos palūkanos. Bet, atkreipkite dėmesį kokiam laikotarpiui tie kreditai yra išduodami. Jeigu tikitės, kad pavyks gauti paskolą su kelių metų grąžinimo terminu, tuomet labai apsirinkate. Greitasis kreditas nemokamai dažniausiai suteikiamas mėnesio laikotarpiui. Pasitaiko specialių pasiūlymų kai skolintis nemokamai galima ir keliems mėnesiams.

Net jeigu kredito įstaiga netaiko jokių palūkanų paskolai, būtina suprasti, jog tai nėra kažkokia išlyga dėl kreditingumo patikrinimo. Trumpai tariant, bet kokia vartojimo paskola gali būti išduodama tik po to, kai įsitikinama, jog besiskolinančios asmens finansinė padėtis yra tinkama kreditavimui.

Asmenims, kurie pajamų neturi visai arba gauna jų labai mažai, reikėtų pergalvoti apie skolinimosi galimybę. Gali būti, jog dėl pajamų trūkumo jūs negausite paskolos be užstato arba gausite labai ribotą sumą. Viskas priklausys nuo to, kiek pajamų gaunate ir kokią dalį jų skiriate vykdant kitus įsipareigojimus finansų įstaigoms.

Savaime aišku, kad asmenys, kurie didžiąją dalį pajamų skiria įmokų sumokėjimui, naujas paskolas gauna labai sunkiai. Tiesiog labai lengva pasiekti skolinimosi ribą, kuri apibrėžiama įstatymų. Ta riba pasiekiama tuomet, kai mėnesio pajamų vidurkis yra toks, jog įsipareigojimams vykdyti tenka atseikėti 40 procentų pajamų. Skolinantis su užstatu, reikalai vargu ar pagerės.

Kaip bebūtų, reikia atsižvelgti ne tik į gaunamų pajamų sumą bei įsipareigojimus. Labai svarbu, jog pajamas gautumėte bent jau 6 mėnesius paeiliui. Kodėl? Paprasčiausiai, pagal paskutinius šešis mėnesius kreditorius ves bendrą tvarių pajamų vidurkį.