Gauti paskolą niekada nebuvo taip lengva kaip dabar!

Gauti paskolą net keliems metams – visiškai realu! Realu ir tai, kad paskolos palūkanos bus itin menkos ar net mažesnės nei kai kuriuose komerciniuose bankuose.

Viskas ko jums reikia – atidžiai įvertinti pasiūlymą ir rinktis tokį, kuris iš tiesų būtų naudingas būtent jums.

Dabar gauti paskolą gali tie asmenys, kurie yra laikomi atsakingais ir patikimais

gauti paskolaNorint išduoti vartojimo kreditą, paskolų teikėjas turi įgyvendinti reikalavimus, apibrėžtus VKĮ bei atsakingo skolinimo principuose. Taip pat būtina laikytis kreditingumo vertinimo metodikos, kurią skelbia Lietuvos bankas.

Internetu gauti paskolą gali asmenys, kurie yra pakankamo amžiaus. Amžiaus ribą nustato būtent vartojimo kredito įstatymas. Jame parašyta, jog kredito gavėjas negali būti jaunesnis nei 18 metų. Tiek metų jam turi būti tuomet, kai jis sudaro kredito sutartį.

Reikalavimas dėl pajamų gavimo taip pat turi būti įgyvendinamas be išimčių. Dabar Lietuvoje yra įtvirtinta, kad bedarbio statusą turintis asmuo negali gauti vartojimo paskolos be užstato ar kredito. Tad, jeigu esate nedirbantys, tuomet skolinimosi galimybės jums nelieka.

Be pajamų užtikrinimo ir amžiaus ribojimo, taikomos ir kitos sąlygos. Dar viena – švari kredito istorija. Kreditoriai privalo atsižvelgti į faktus, jeigu asmens anksčiau vykdomi įsipareigojimai buvo neatsakingi. Pavyzdžiui, jeigu asmuo negrąžino skolos geruoju, o tik teismo sprendimu.

Turėkite galvoje, kad visi jūsų netinkamai vykdomi įsipareigojimai kitiems kreditoriams ar finansų įstaigoms yra registruojami kredito istorijos ataskaitoje. Ją ir patys galite pasižiūrėti. Ten taip pat rodomas ir kredito reitingas.

Kaip bebūtų, kreditoriai kelia reikalavimą, kad asmuo, kuris pateikė greitos paskolos paraišką, turi būti nuolatinis LR gyventojas/pilietis. Užsieniečiams jūsų šalyje veikiančios bendrovės pinigus skolina nenoriai.

Gauti paskolą su užstatu asmeniui, kuris turi švarią kredito istoriją, gauna stabilias ir nemažas pajamas, o svarbiausia – neturi jokių didelių įsipareigojimų, yra be galo paprasta. Neretai tokiems asmenims patys kredito teikėjai skambina ir siūlo įvairias skolinimosi galimybes.

Pabrėžtina, kad norint gauti palankiausias sąlygas, reikia įrodyti, kad esate atsakingi ir galintys vykdyti įsipareigojimus laiku. Nebijokite patys prašyti, kad palūkanų norma būtų nuleista – derėtis juk nėra draudžiama!