Greitieji kreditai visiems

Greitieji kreditai visiems atvejams gali būti išduodami tiek ilgiems laikotarpiams, tiek ir trumpiems periodams. Skolintis leidžiama net iki kelių tūkstančių eurų, o kai kuriais atvejais – paskolų sumos yra dar didesnės.

Svarstantiems apie skolinimąsi iš greitųjų paskolų bendrovių, patartina įvertinti viską.

Lietuvoje greitieji kreditai visiems teikiami be jokių daromų išlygų

greitieji kreditai visiemsPaprastai kalbant, būtina turėti galvoje, kad jokia kredito įstaiga negali padaryti išimties vertinant kreditingumą. Pavyzdžiui, jeigu jūs pajamų negaunate, neturite teisės tikėtis, kad kreditorius padarys išimtį. Jūs negalėsite gauti greitos paskolos, jeigu jūs negaunate jokių pajamų. Pajamos yra vienas svarbiausių akcentų, kuris pabrėžiamas kone visose finansų įstaigose.

Tarp keliamų reikalavimų reikia atsižvelgti ir į amžiaus ribas. Logiška, kad dėl paskolų neturėtų kreiptis nepilnamečiai asmenys. Visiškai nesvarbu, jog esate emancipuotas asmuo – jūs neturite teisės gauti paskolos be užstato, nes to neleidžia vartojimo kredito įstatymas.

Greitieji kreditai visiems asmenims turi būti išduodami laikant atsakingo skolinimo principų. Jie pabrėžia kaip turi atrodyti pati skolinimo procedūra ir kaip turi būti atliekamas kliento kreditingumo vertinimas. Naivu tikėtis, kad pateikus klaidingus duomenis, paskolą gausite lengvai. Jūs jos visai negausite, jeigu bus bent menkiausias neaiškumas dėl jūsų pateiktų duomenų.

Kai klientas pateikia duomenis, kurie turi šiokių tokių neatitikimų, viskas gali baigtis dviem būdais. Pirmasis – kliento bus prašoma patikslinti duomenis ir pateikti tuos, kurių trūksta. Blogiausias scenarijus – dėl netikslių duomenų jūsų paraiška dėl kredito išdavimo bus atmesta ir tiek. Tuomet gali tekti iš naujo pildyti paraišką.

Taip pat svarbu priminti, kad greitieji kreditai visiems turi būti išduodami nepažeidžiant įstatymų dėl išdavimo laiko. Trumpai tariant, greitieji kreditai visiems turi būti išduodami dienos metu nuo 7h ryto iki 22h vakaro. Nakties metu išduoti vartojimo paskolų negalima, tad turėkite tai galvoje, kad pildysite kredito paraišką. Tas pats taikoma skolinantis su užstatu.

Kaip bebūtų, įstatymai bei įvairūs nuostatai numato ir kitus reikalavimus. Tarp jų yra kredito istorijos vertinimas. Kreditoriai patys atsargiau vertina asmenis, kurių kredito istorijoje yra labai daug neigiamų įrašų apie vykdomus ir neįvykdytus įsipareigojimus. Ją tikrinti yra privalu.