Trumpalaikės paskolos

Trumpalaikės paskolos yra geras pasirinkimas tiems, kurie skuba pasiskolinti pinigų ir nori mokėti mažiausias palūkanas. Dabar trumpalaikių paskolų palūkanų yra netgi nulinės.

Mėnesiui ir kiek ilgesniam laikotarpiui galima pasiskolinti nedidelę sumą visiškai nemokamai. Aišku, tam keliamos specialios sąlygos ir tikrai ne visi asmenys gali tuo pasinaudoti. Kadangi trumpalaikių paskolų teikėjų skaičius Lietuvoje mažėja, šiais pasiūlymais pasinaudoti kartais tampa kiek sudėtinga. Tačiau, verta žinoti, kad bet kokias paskolas sunkiai gauna tik tie, kurie verčiasi gana prastai t.y. prastoje finansinėje padėtyje esantys žmonės vargu ar gaus kreditus internetu.

trumpalaikės paskolosNorintiems gauti trumpalaikį kreditą internetu patartina neskubėti skolinti neįvertinus visų niuansų. Trumpalaikės paskolos yra naudingos tiems, kurie tikrai žino, kad galės laiku mokėti įmokas ar grąžinti visą skolą. Tačiau abejotinos finansinės padėties žmonės turi labiau viską paskaičiuoti, nes bet kokiu atveju pačios kredito bendrovės atliks visus skaičiavimus vertinant riziką. Tai reiškia, kad norintiems pasiskolinti nemokamai trumpam laikotarpiui, reikėtų pažiūrėti ar iš gaunamų pajamų pavys sumokėti įmokas laiku ar padengti visą skolą, kaip to reikalauja greitos paskolos sutartis. Jeigu pajamos bus ženkliai mažesnės nei turėtų būti, tuomet kredito bendrovės neišduos paskolos, nes ji neturės tam teisės.

Visos trumpalaikės paskolos verslui turi būti imamos žinant, kad jos yra pavojingos. Aiškiau  klabant, tie, kurie skolinasi mėnesiui ar dviem, turi grąžinti visą skolą per trumpą laiką. Jums reikia paskaičiuoti ar gausite papildomą pajamų sumą, kuri būtų pakankamą grąžinti visą skolą. Jeigu ji bus per maža, tuomet būsite priversit pratęsti skolos grąžinimo dieną. Tas pratęsimas yra vienas iš niuansų – pratęsimo mokestis yra gana nemažas. Jį sumokate, o skola nesumažėja, o tik nukeliamas terminas ir tiek.

Kaip bebūtų, jeigu jus domina trumpalaikės paskolos, patartina ieškoti tokių bendrovių, kurios siūlo mažus pratęsimo mokesčius. Yra finansų įstaigų, kurios leidžia neribotą kartų pratęsti kredito grąžinimo terminą sumokant tik palūkanas. Tai būtų naudingiau nei mokėti didelius mokesčius atsitiktinėse bendrovėse. Dėl to ir svarbu aiškiai įsiskaityti į paskolos sutartis, nes kartais trumpalaikės paskolos nėra tokios patrauklios kaip atrodo.

 

Trumpalaikės paskolos internetu

greitos paskolos bedarbiamsTrumpalaikės paskolos internetu prieinamomis palūkanomis siūlomos net ir tiems, kurių pajamų sumą nėra didelė. Svarbiausia yra tai, kad gautumėte tokias pajamas, kurios nepažeistų vartojimo kredito įstatymo bei mokumo vertinimo nuostatų. Skolintis nemokamai trumpam laikui galima gana paprastai – kone didžioji dalis paskolų bendrovių naujiems klientams leidžia pirmą kartą pasiskolinti nemokant nieko, o tik grąžinant skolą laiku. Tad, jeigu jums aktualus skolinimasis trumpam laikotarpiui, tuomet nereikėtų dairytis į tuos pasiūlymus, kur jau po mėnesio būtina mokėti palūkanas bei įmokas. Yra gerokai naudingesnių pasiūlymų, kurių tereikia tik paieškoti ir tiek. Pavyzdžiui, pirma paskola nemokamai išduodama net ir keliems mėnesiams.

Dabar trumpalaikės paskolos su užstatu internetu siūlomos ir sutelktinio finansavimo platformose, bet ten skolintis nemokamai nėra galimybės. Tokiose platformose skolinantys asmenys nori uždirbti, todėl visoms paskoloms taiko palūkanas. Kaip bebūtų, jeigu nerandate nemokamų trumpalaikių paskolų, tai tokiose platformose apsilankyti tikrai verta, nes čia palūkanų norma yra viena mažiausių rinkoje. Žinoma, kreditingumo vertinimo procedūros jums išvengti nepavyks, nes ją turi atlikti visi kredito teikėjai.

Visos trumpalaikės paskolos internetu turi būti išduodamos pagal specialias taisykles. Viena jų numato, kad asmenų mokumą tikrinti reikia atsakingai. Tai reiškia, kad jūsų pajamos bus labai svarbios ir jos čia darys didžiausią įtaką kreditorių sprendimams. Jeigu jūsų pajamos nėra tokios dideles, o vis dėlto norite skolintis gana nemažą sumą, tai logiška, kad tokios trumpalaikės paskolos jūs neturėsite iš ko grąžinti ir tai bus vienas iš signalų, rodančių, jog kreditorius susidurs su didele rizika ir nuostoliais. Tad, jeigu jums reikia trumpalaikės paskolos internetu, tai pirmiau patys įvertinkite savo ekonominę padėtį ir tuomet patys suprasite ar galėsite grąžinti skolą laiku. Tuo labiau, reikia būti saikingiems ir nesiskolinti tokių sumų, kurios yra ne jūsų nosiai.

Svarstantiems apie skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių, kaip jau minėte, nevalia skubėti rinktis atsitiktinių pasiūlymų. Ne visi jie bus naudingi. Tuo labiau, kad kai kurie yra su užslėptais mokesčiais, į kuriuos galite net neatkreipti dėmesio. Pirmiausia pažiūrėkite kokios sąlygos nurodomos – kokios palūkanos ir kas bus, jeigu skolos grąžinti laiku nepavyks.

 

Trumpalaikės paskolos bedarbiams

trumpalaikės paskolos bedarbiamsTrumpalaikės paskolos bedarbiams iš tiesų nėra suteikiamos ir kiekvienas nedirbantis asmuo turi suprasti, kad jis neturės iš ko dengti kredito įmokų, jeigu nebus tvaraus pajamų šaltinio. Yra paprasta taisyklė, kurio laikosi visi kredito teikėjai – jeigu asmuo yra nedirbantis ir negaunantis jokių pajamų, tai šimtas procentų, jog jis skolos laiku negrąžins. Dažniausiai tokie asmenys ir sukelia didžiausias problemas kreditoriams, o blogiausia tai, kad negrąžindami skolų bedarbiai patys sau darosi dar didesnių problemų. Galiausiai jie turi sumokėti žymiai didesnes sumas nei buvo prieš tai, nes kaip bebūtų – delspinigių dydis yra gana nemažas.

Visos trumpalaikės paskolos bedarbiams, turi būti atmetamos iš karto. Tai reiškia, kad kredito įstaiga, pamačius, kad paraišką pateikė asmuo, kuris registruotas darbo biržoje, tuomet ji privalės atmesti tokios asmens kredito paraišką. Tai yra viena svarbiausių taisyklių, kuri numatyta mokumo vertinimo nuostatuose. Visi bedarbiai, kurie susigundė trumpalaikėmis paskolomis, turi žinoti, kad gaunamos nedarbo išmokos negali būti laikomos tvariomis pajamomis. Tai prieštarauja įstatymams, nes juos yra aiškiai apibrėžiama ką galima laikyti tvariomis pajamomis.

Trumpalaikės paskolos bedarbiams asmenims gali būti išduodamos tik tuomet, kai tokie asmenys visiškai išsiregistruoja iš darbo biržos ir pradeda dirbti. Žinoma, tai vis tiek neleis gauti trumpalaikių paskolų, nes teks išdirbti nemažiau nei keturis mėnesius. Taipogi pravartu žinoti, kad net ir išdirbus keturis mėnesius, jūs vis tiek galite negauti paskolų. Bus įvertinamos jūsų gautos pajamos t.y. atlyginimas. Jeigu jis bus per daug mažas ir neproporcingas paskolos dydžiui, tuomet vėlgi – kredito paraiška bus atmesta ir tiek. Turite suprasti, kad praėjo laikai, kuomet kreditoriai paskolas dalino visiems iš eilės nežiūrėdami kaip žmonės skolas grąžins. Dabar situacija yra kontroliuojama ir toks neatsakingas skolinimas yra draudžiamas.

Šiuo metu trumpalaikės paskolos bedarbiams neišduodamos net ir nemokamai. Tai reiškia, kad tie pasiūlymai, kuriuose skelbiama, kad skolintis nemokamai galima mėnesiui ar keliems, negalioja bedarbiams asmenims. Tai būtų ta pati situacija, kuri minėta pradžioje – asmuo, negaunantis pajamų, vis tiek neturės iš ko grąžinti net ir nemokamo kredito.

 

Trumpalaikės paskolos nedirbantiems

trumpalaikės paskolos nedirbantiemsTrumpalaikės paskolos nedirbantiems oficialiai pagal darbo sutartį suteikiamos pagal specialias išimtys. Tie, kurie nori gauti greitąjį vartojimo kreditą nuotoliniu būdu, turės pateikti kredito paraišką, joje nurodant asmeninius bei kitus reikalingus duomenis. Paskolos trumpam laikotarpiui nedirbantiems pagal darbo sutartis išduodamos pagal įprastą tvarką, kuri numato, jog besiskolinantis asmuo turi gauti kažkokia kitas pajamas. Jeigu jūs pajamas gaunate versdamiesi individualią veiklą pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą, tuomet galite gauti trumpalaikę paskolą internetu gana paprastai. Nedirbantiems asmenims kreditai neišduodami tik tuo atveju, jeigu yra matoma, kad asmuo registruotas darbo biržos duomenų bazėje.

Norint gauti trumpalaikę paskolą, jums iš pradžių bus būtina pateikti paskolos paraišką. Joje duomenys turi būti nurodyti be klaidų, nes kitaip paskolų bendrovės turės gaišti laiką tuos duomenis tikslinant. Jeigu jūsų duomenys yra pateikti tiksliai ir nekyla jokių neaiškumų, tuomet tolimesnis žingsnis bus kreditingumo vertinimas. Kreditingumas įvertinamas dėl to, kad to reikalauja tvarka. Kreditingumo vertinimo metu asmens pajamos yra apskaičiuojamos pagal gaunamą informaciją ir pagal kliento patiektus duomenis. Jeigu klientas nurodo, jog gauna daugiau pajamų nei rodo specialios informacinės sistemos, tuomet viskas gali kiek užtrukti, nes teks įrodyti, jog ieš tiesų gaunate daugiau pajamų. Trumpalaikės paskolos nedirbantiems neišduodamos tuomet, kai tokie asmenys apskritai niekur nedirba, tačiau dirbantys savarankiškai turi pilną teisę kreiptis dėl paskolos į bet kurią kredito įstaigą.

Trumpalaikės paskolos nedirbantiems internetu suteikiamos gana greitai, jeigu viskas atliekama taip kaip priklauso. Jeigu nurodėte, kad iš individualios veiklos gaunate stabilias pajamas ir tai yra tiesa, tuomet kreditoriui turbūt nekils jokių abejonių dėl jūsų mokumo. Bet, žinokite, kad kreditoriai itin skeptiškai žiūri į pinigų skolinimą tokiems asmenims, kurių kredito istorijoje yra gana nemažas kiekis negatyvių įrašų. Tai labiausiai liečia praeityje vykdytus finansinius sandorius – senas skolas. Negrąžinę senų skolų į naujus kreditorius kreiptis neturėtų, nes tokių asmenų kredito paraiškos dažniausiai iš karto yra atmetamos. Tad, jeigu jūsų kredito istorija nėra tokia graži kaip norėtųsi, tuomet tikėtina, kad trumpalaikės paskolos jums gauti nepavyks.

 

Trumpalaikės paskolos įsiskolinusiems

trumpalaikės paskolos įsiskolinusiemsTrumpalaikės paskolos įsiskolinusiems asmenims išduodamos visose kredito įstaigose ir skolintis galima labai mažomis palūkanomis. Viskas ko reikalaujama iš kliento – būti mokiu asmeniu, kuris visada laiku apmoka jam išrašytas sąskaitas. Tad, jeigu turite skolų, tai nereiškia, kad trumpalaikės paskolos gauti negalėsite. Viskas priklauso nuo to, kaip tas senas skolas grąžinate. Jeigu jas apmokate ne laiku, tuomet savaimes aišku, kad jos paskolų teikėjas nesusigundys jums skolinti pinigų. Praktiškai visi kreditoriai vengia išduoti paskolas asmenims, kurie netinkamai apmoka sąskaitas. Tokie asmenys nėra laikomi sąžiningais ir atsakingais. Norint gauti trumpalaikę ar ilgalaikę paskolą, pirmiausia reikia pasirūpinti, kad kredito istorija nebūtų nešvari.

Visos trumpalaikės paskolos įsiskolinusiems asmenims sutiekiamos tuomet, kai įsitikinama, kad iki šiol kliento turimi įsiskolinimai nėra vėluotini. Paprastai kalbant, asmenys, kurie visada ne laiku sumoka įmokas, ko gero jau turi nemažai neigiamų įrašų kredito istorijoje. Tie įrašai yra viena didžiausių kliūčių imant bet kokios rūšies paskolas. Tad, prieš patiekdami vartojimo kredito paraišką kurioje nors kredito bendrovėje, pasižiūrėkite ar jūsų kredito istorija yra tvarkinga. Kredito istorijos ataskaitos tikrinimas yra nemokamas, jeigu tikrinama vieną kartą per metus. Tai reiškia, kad kartą per metus galite visiškai nemokamai gauti kredito istorijos ataskaitą.

Kreditai ir paskolos trumpam laikotarpiui įsiskolinusiems asmenims nesuteikiamos ir kitais atvejais, o ne tik atsižvelgiant į kredito istoriją. Būtina suprasti, kad norėdami gauti naują paskolą, jūs turėsite kreditoriui įrodyti, jog gaunama mėnesio pajamų suma tikrai bus pakankama sumokėti skolą. Jums reikės nurodyti sumą, kurią gaunate kas mėnesį. Kreditorius pasižiūrės paskutinių keturių mėnesių gaunamų pajamų sumas ir išves vidurkį. Jeigu pajamos gaunamos ne iš darbo santykių, tuomet bus imamas didesnis nei 4 mėnesių vidurkis.

Labai mažos pajamos ir yra viena pagrindinių kliūčių, užkertančių galimybę gauti naują paskolą. Jeigu pajamų suma yra ganėtinai maža ar neatitinkanti mokumo vertinimo nuostatų reikalavimus, tuomet joks kreditorius negalės jums paskolinti pinigų. Jūs tik 40 procentų gaunamų pajamų galite skirti įsipareigojimų vykdymui. Jeigu skirsite didesnę sumą – negalėsite gauti naujos paskolos.