Paskolos internetu be palūkanų

Dabar jums parūpo ar paskolos internetu be palūkanų vis dar yra suteikiamos? Jos iš tiesų gali būti gaunamos be jokių mokesčių ir metinių palūkanų.

Kreditai nemokamai siūlomi daugelyje, vietų, bet aišku, tai nereiškia, kad tokia skolinimosi galimybe pasinaudoti pavyks visiems asmenims. Tikrai nėra taip, kad nemokamas paskolas gauna visi, kurie jų užsimano.

Paskolos internetu be palūkanų suteikiamos tik atsakingiems asmenims

paskolos internetu be palukanuGalvojantiems apie skolinimąsi internetu, reikia suprasti, kad jau senai praėjo laikai, kai kreditoriai paskolas dalino nepagalvoję apie grąžinimą. Dabar tvarka yra visiškai pasikeitusi. Kredito įstaigos bet kaip skolinti pinigų neturi teisės, nes kitaip jos sulauks gana skaudžių pasekmių. Joms grėstų netgi licencijos atėmimas, kas jau yra pasitaikę ne vieną kartą.

Greitos paskolos internetu be palūkanų dažniausiai siūlomos asmenims, kurie dar nesiskolino nei karto. Aiškiau kalbant, tokie pasiūlymai neretai pateikiami tik naujiems klientams. Tokiu principu siekiama pritraukti kuo daugiau naujų klientų. Kartais tokiais būdais bandomas pervilioti vienus skolininkus iš konkurentų kitur.

Kalbant apie skolinimąsi be palūkanų, taipogi būtina suprasti, kad ir šioms paskoloms su užstatu galioja nustatytos taisyklės. Palūkanų normos netaikymas niekaip nesudaro išimčių tikrinant kreditingumą. Trumpai tariant, jeigu jums pateiktas pasiūlymas skolintis be palūkanų, jūs vis tiek turėsite pereiti kreditingumo vertinimo procedūrą.

Kai kreditingumas vertinamas pagal visas taisykles, kredito įstaiga pirmiausia atkreipia dėmesį  į asmens padėtį. Ji pasižiūri ar asmuo nėra bedarbis. Jeigu jis turi bedarbio statusą, tuomet jo paskolos paraiška turi būti atmetama. Paskolos be užstato ar su juo bedarbiams yra uždraustos ir jų išduoti niekas neturi teisės.

Visos paskolos internetu be palūkanų ar su jomis turi būti suteikiamos laikantis atsakingo skolinimo nuostatų. Jeigu jie pažeidžiami, kaip minėta, kreditoriui gresia bauda arba licencijos netekimas. Per patikrinimą apskaičiuojama kokią pajamų dalį asmuo jau skiria įmokų padengimui. Jeigu turite ne vieną skolą, tai gali sukliudyti gauti naują paskolą.

Nei vienas asmuo negali gauti kredito jeigu neturi bent jau 18 metų. Tik pilnamečiams asmenims suteikiama teisė gauti vartojimo paskolas ir t.t.